WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową, która ma regulować ład reklamowy w stolicy. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

walter Pią Sty 17, 2020 8:38 am

brawo! Koniec burdelu reklamowego w stolicy.
Awatar użytkownika
Insider

Re: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową, która ma regulować ład reklamowy w stolicy. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

Insider Pią Sty 17, 2020 9:08 am

I dobrze, że doprowadzi do zaniku niektórych form reklamowych. Dobrze byłoby gdyby większości, ja nie płakałbym gdyby nawet wszystkich. Mamy pod dostatkiem reklamy w mediach. Komuś mało? Niech sobie w domu na ścianach wiesza reklamy
Awatar użytkownika
Sisi

Re: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową, która ma regulować ład reklamowy w stolicy. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

Sisi Pią Sty 17, 2020 9:48 am

BRAWO!
Awatar użytkownika
Damian

Damian Pią Sty 17, 2020 10:55 am

Te wszystkie nowoczesne formy reklamy, czyli OLEDy świecące prosto w okna mieszkań przez całą noc i mrugające kolorami? Gdyby te wszystkie outdoorowe firmy nie postanowiły włazić wszędzie gdzie się da, to nikt by ich butem nie zatrzymywał, a tak się doczekali.
Awatar użytkownika
ya

ya Pią Sty 17, 2020 11:08 am

mam pytanie: czy za taką uchwałę zapłacą spółdzielnie, którym spadną dochody i będą musiały sobie to rekompensować? wszystkim, którzy chcą się na mnie rzucić tłumacze, że mam oczy i reklamoza mnie kuje podobnie jak Was
Awatar użytkownika
publicist

publicist Pią Sty 17, 2020 11:19 am

Autorzy pracowali 4 lata, aby stworzyć prawo jedynie dla umów miejskich - wiaty, punkty informacji płatnej, gminne Warexpo! BRAWO!
Awatar użytkownika
Normalny Facet

Normalny Facet Pią Sty 17, 2020 12:55 pm

"Nie do wyłączenia!"
Taki gargantuiczny śmieć stoi w Warszawie koło obwodnicy.
Ałtdor tak łatwo żyły złota nie odda, a miasto będzie egzekwowało ustawę krajobrazową z taką gorliwością, jak egzekwuje nielegalne parkowanie i wszystko będzie po staremu.
Awatar użytkownika
sda

Re: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

sda Pią Sty 17, 2020 10:24 pm

Szkoda że jadąc przez Polskę przy drogach widzi się tylko reklamy. Okropnie to wygląda. Popatrzcie jak to wygląda w innych krajach a jak u nas. Wstyd!
Awatar użytkownika
Adrian D.

Re: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

Adrian D. Sob Sty 18, 2020 12:28 am

Dobry kierunek, złe wykonanie.
Bardzo złe.
Awatar użytkownika
kon-sty-tu-cja

kon-sty-tu-cja Sob Sty 18, 2020 1:09 am

To jest wbrew konstytucji! Mam prawo na swoim budynku wieszać co chcę, mogę sobie go pomalować na czerwono i białymi literami napisać na całej szerokości kon-sty-tu-cja i nikt mi tego nie zabroni!
Awatar użytkownika
dsd

dsd Pon Sty 20, 2020 2:11 am

warszawa to PO RAZ KA
Awatar użytkownika
rater

rater Pon Sty 20, 2020 11:21 am

"Damian" napisał(a): Te wszystkie nowoczesne formy reklamy, czyli OLEDy świecące prosto w okna mieszkań przez całą noc i mrugające kolorami? Gdyby te wszystkie outdoorowe firmy nie postanowiły włazić wszędzie gdzie się da, to nikt by ich butem nie zatrzymywał, a tak się doczekali.

wielkoformatowe ekrany ledowe wyłączają się o 22:00 przecież
Awatar użytkownika
FJK

FJK Pon Sty 20, 2020 11:25 am

brawo!!!!!
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pon Sty 20, 2020 2:11 pm

"kon-sty-tu-cja" napisał(a): To jest wbrew konstytucji! Mam prawo na swoim budynku wieszać co chcę, mogę sobie go pomalować na czerwono i białymi literami napisać na całej szerokości kon-sty-tu-cja i nikt mi tego nie zabroni!

No własnie jak jest ustawa krajobrazowa to nie masz takiego prawa. W dalszym jednak ciągu możesz pomalować na czerwono swój przedpokój.
Awatar użytkownika
sdf

sdf Wto Sty 21, 2020 8:13 pm

Dobrze, ale ciekaw jestem czy ktoś wreszcie wyłączy walący po oczach LCD dewelopera, który świeci przy Wilanowskiej, tuż za skrzyżowaniem z Dolinką.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości