[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wartość reklamowa okładki „Vogue Polska” wynosi 3 mln zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wtf

Wartość reklamowa okładki „Vogue Polska” wynosi 3 mln zł

wtf Wto Lut 20, 2018 1:24 am

Ludzie... ja rozumiem, że dostaliście tysiące worków złotych monet od wydawcy Vogue, ale przestańcie pisać o tym żałosnym, przepełnionym reklamami i kiepskimi wywiadami pisemku dla idiotek z Instagrama. Nie jest to nic wyjątkowego, zwykłe nabijanie kieszeni kabzą kosztem światowej marki. Czym sie podniecacie? Fotami na ziemniakach? Zdjęciem z Pałacem Kultury, które zrobiłby każdy początkujący fotograf jak TEN SŁAWNY NIEMIECKI? Ogarnijcie sie...
Awatar użytkownika
Kaz

Re: Wartość reklamowa okładki „Vogue Polska” wynosi 3 mln zł

Kaz Wto Lut 20, 2018 10:37 am

Brawo! Czekam na drugi numer, powodzenia!
Awatar użytkownika
malkontent

malkontent Wto Lut 20, 2018 11:11 am

Okładka to poprażka i chyba z tego względu stała sie tak popularna.
Awatar użytkownika
józek

józek Wto Lut 20, 2018 12:03 pm

Tyle co Pałac Kultury...
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Wto Lut 20, 2018 1:31 pm

75 tys. wpisów, większość w tonie prześmiewczym, ironicznym a nawet sarkastycznym.

Będąc wydawcą, nie traktowałbym tego zasięgu poważnie.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lut 20, 2018 2:03 pm

Idź pan w ch... z tą okładką. Młody Hołdys stwierdził, że krytykujący to Janusze bo to przecież znany fotograf robił. Bezczelny typ jak jego stary. Nie wystarczy mieć znane nazwisko, żeby z gówna bat ukręcić.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Lut 21, 2018 12:40 am

zmęczone modelki wyglądające jakby ledwo wyszły z melanżu, PKiN jak krzywa wieża, szarość i niechlujstwo, tak odbieram tę okładkę. A lemingi i tak pójdą i kupią, bo to vogue i będą myśleć, że są bardziej fashion, bo kupili.
Awatar użytkownika
OMD

OMD Śro Lut 21, 2018 6:44 am

Qurfa...Kiepskie pismo160 stron reklam..tyle w temacie!
Awatar użytkownika
Ewa Suwińska, Marketing Manager at Unamo.com

Ewa Suwińska, Marketing Manager at Unamo.com Śro Lut 21, 2018 12:46 pm

Świetnie przedstawione dane - wartości robią wrażenie! :)
P.S. Dzięki, że korzystacie z Unamo do przygotowywania raportów! 💪🏻
Awatar użytkownika
ba

ba Śro Lut 21, 2018 7:24 pm

Kupiłam, przeczytałam i nie jestem zachęcona. Mam porównanie z viva moda i tam naprawdę jest co czytać. Sesje są tematyczne no i nie ma tylu reklam. Nie wiem, może jestem za stara a to pismo nie jest skierowane do 40-stek tylko do gimnazjalistek. Ogólnie za całokształt to nie planuję zakupu kolejnych numerów. No i promowanie w piśmie modowym takich żałości jak Wałęsa, Janda itd, którzy kojarzą się w dziejszych czasach raczej z totalnym dnem i najgorszą polityką. Brrrr.
Awatar użytkownika
Zaiste

Zaiste Czw Lut 22, 2018 1:45 am

To chyba najbardziej obšmiany debiut światowej marki w Polsce. Na miejscu szanownej redakcji VP zapadłbym sie pod ziemię.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości