[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Według OKO.press TVP chętna na szkolenie ministrów przez dziennikarzy „Wiadomości”. Ziemiec: to obrzydliwa manipulacja

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dariusz Filipek

Według OKO.press TVP chętna na szkolenie ministrów przez dziennikarzy „Wiadomości”. Ziemiec: to obrzydliwa manipulacja

Dariusz Filipek Pią Gru 09, 2016 3:36 pm

... rzekł manipulator.
Awatar użytkownika
eh

Re: Według OKO.press TVP chętna na szkolenie ministrów przez dziennikarzy „Wiadomości”. Ziemiec: to obrzydliwa manipulacja

eh Pią Gru 09, 2016 3:43 pm

Gdzie konkretnie ta manipulacja, panie "grafolog potwierdził podpis Wałęsy"?
Awatar użytkownika
ała

Re: Według OKO.press TVP chętna na szkolenie ministrów przez dziennikarzy „Wiadomości”. Ziemiec: to obrzydliwa manipulacja

ała Pią Gru 09, 2016 3:49 pm

Podobno przysłowia mądrością Narodu.

Względem nauczania przez specjalistów obecnej TVP pracowników ministerstw, przypomniało mi się stare powiedzenie: "Uczył Marcin Marcina".
Jeśli chcecie, możecie odszukać i dodać często pomijaną część przysłowia, jeśli nie chcecie, nie musicie.
Awatar użytkownika
j

j Pią Gru 09, 2016 4:10 pm

Sami jesteście obrzydliwą manipulacją. Wczoraj bez jakiegokolwiek sprawdzenia podaliście, że gość piszący na facebooku groźby użycia broni jest byłym milicjantem. Kto to do jasnej cholery sprawdził? Dziennikarze? Jak ja do niego napisałem to mnie zbanował od razu, więc kto te informacje weryfikował inaczej niż patrząc na ten trolling?
Awatar użytkownika
j

j Pią Gru 09, 2016 4:11 pm

Wiarygodność Wiadomości jest jak tego dziennika z Korei Płn.
Awatar użytkownika
toms

toms Pią Gru 09, 2016 6:23 pm

To raczej "dziennikarze" w Wiadomości byli szkoleni, w Korei Północnej.
Awatar użytkownika
czytelnik

czytelnik Pią Gru 09, 2016 6:34 pm

Śmieszna sprawa: złodziej krzyczy "gonić złodzieja". A może Ziemiec nie został wtajemniczony w plany TVP?
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Gru 09, 2016 8:01 pm

Szanowny Panie Ziemiec...
Szkoda słów.
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Gru 09, 2016 8:36 pm

Wyjątkową manipulacją jest to co w wiadomościach prezentują m.in Krzysztof Ziemiec wiec oczym on gada skoro sam takie "obrzydliwe manipulacje" prezentuje ;)
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Gru 09, 2016 9:00 pm

Skoro spec od manipulacji mówi, że to manipulacja to musi być....zazdrość :D :D :D
Awatar użytkownika
Koperty "pod stołem" żeby się nie rozeszło...

Koperty "pod stołem" żeby się nie rozeszło... Pią Gru 09, 2016 9:57 pm

Prawda boli...
Awatar użytkownika
ed

ed Pią Gru 09, 2016 11:08 pm

Ziemiec to ty jesteś zakłamany manipulator w Wiadomościach
Awatar użytkownika
ludzik

ludzik Pią Gru 09, 2016 11:35 pm

ci "dziennikarze" niedługo się nawzajem zeżrą w tej warszawce.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Pią Gru 09, 2016 11:52 pm

Ziemiec stracił twarz.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Gru 10, 2016 8:44 am

facet bez honoru, talentu, twarzy mówi o manipulacji?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości