[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Wiadomości” krytykowane za materiał o alkoholowych zakupach prezydent Gdańska. „Żenująco durny”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Szymon65h

Re: „Wiadomości” krytykowane za materiał o alkoholowych zakupach prezydent Gdańska. „Żenująco durny”

Szymon65h Pon Mar 11, 2019 1:16 pm

Nuda się ogląda wiadomości TVP ciągle nie pokazują normalnie wiadomości tylko stare wojnie pokazują wstyd. Fakty TVN są lepsze i lubię tam oglądać zawsze nowego pokazują co dzieje się Polsce
Awatar użytkownika
Gość X

Re: „Wiadomości” krytykowane za materiał o alkoholowych zakupach prezydent Gdańska. „Żenująco durny”

Gość X Pon Mar 11, 2019 1:58 pm

Myślałem, że chodzi o Adamowicza.
Awatar użytkownika
poPO

poPO Pon Mar 11, 2019 4:58 pm

Gdyby p. prezydent kupiła chleb, masło i kiełbasę nikogo by to nie zainteresowało. Kupiła jednak wódę z popitką i to już jest temat dla mediów. Taki już los ludzi na świeczniku. Najśmieszniej wypadają tu, ci święcie oburzeni hipokryci. Drwić to możemy my i nikomu innemu już nie wolno.
Awatar użytkownika
no cóż....

no cóż.... Pon Mar 11, 2019 7:19 pm

Michał Adamczyk szoruje po dnie... Rachoń spod dna puka … Wkrótce ci ludzie wylądują na właściwym la nich miejscu - ŚMIETNIKU historii
Awatar użytkownika
widzKa

widzKa Pon Mar 11, 2019 7:23 pm

"124" napisał(a): Kiedyś na archiwalnych nagraniach w tv widziałam przemówienie Gomułki po prostu mega dno . To był podobno prostak bez wykształcenia i obecna TVP PiS i wiadomości ze wszystkimi ich spikerami i Kurskim na czele są właśnie tego samego poziomu co Gomułka. Jak czasem usłyszę to co sie w tvp pis mowi to jak bym Gomulke slyszala. A to co mnie najbardziej rozbraja to to, że oni jeszcze z siebie robią wielkie ofiary i pokrzywdzonych! . Tak jak Ziemiec, odszedl z wiadomosci bo hejtu nie mógł wytrzymać!. ZASADA W ZYCIU JEST PROSTA PANIE ZIEMIEC I INNI Z TVP PIS: POSTEPUJCIE UCZCIWIE I HONOROWO A HEJTU NIE BEDZIE! PROSTE! . Za darmo , bezpodstawnie tego hejtu nie dostajecie. TO WY TEGO NIE WIEDZIELISCIE? Że każdy dorosły człowiek który nie jest uposledzony umysłowo POWINIEN ZDAWAC SOBOBIE SPRAWE Z KONSEKWENCJI SWOICH DZIALAN I SLOW? . I ZE KAZDY PONOSI ODPOWOEDZIALNOSC I KONSEKWENCJIE SWOICH CZYNOW? . To wy jesteście sami sobie winni że na was i wasze rodziny wylał się hejt. Wy sami swoim rodzinom dzieciom zgotowaliscie ten los. Co wam się wydawało, że społeczeństwo jest tak oglupiale jak za komuny że nikt wam za to nic nie powie? Że nie będzie żadnej reakcji że strony ludzi? Że nikt słówka oburzenia wam nie powie? . Że wszyscy będą ta wasza haniebną propagandę po prostu lykac? Naprawdę tego nie wiedzieliście tacy mądrzy wykształceni jak wy? . Wiec proszę się teraz nie zalic na hejt panie Ziemiec i inni z tvp pis . Sami sobie zgotowaliscie ten los. Jestescie wolnymi ludzmi z wolna wola. Dobrowolnie robicie to co robicie więc z pokorą przyjmijcie to co za tym idzie to co was spotyka A nie bed,wiecie biadolic jacy to jesteście pokrzywdzeni.

----
BRAWO ! To jest tak absurdalnie podłe, że rzygać się chce nawet bez oglądania tego SZAMBA.
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Pon Mar 11, 2019 8:19 pm

"aff" napisał(a): Najwyraźniej poczuli "misję"........
Swoją drogą podobnym gniotem raczyła nas PO ustami Palikota, kiedy informował o zakupach "małpek" oraz wtedy, kiedy Komorowski zeznawał przed sądem w sprawie powiązań z WSI a TVP i prasa pomijały ten temat, koncentrując się na posłance Pawłowicz "żrącej" pierogi na sali sejmowej.

No ale przecież żarła ! I sałatkę w ławie poselskiej też.! No to , o co chodzi ?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Mar 11, 2019 8:23 pm

"no cóż...." napisał(a): Michał Adamczyk szoruje po dnie... Rachoń spod dna puka … Wkrótce ci ludzie wylądują na właściwym la nich miejscu - ŚMIETNIKU historii

Ale, ale , co Ziemiec robi w RMF ? Jakiś układ właściciela z władzą? Coś chcą załatwić ? Lizanie tyłka w TVP rozumiem , albo raczej już się przyzwyczaiłem , ale w RMF ? Oświeconych proszę o oświecenie mnie w tym temacie.
Awatar użytkownika
Hahahaha

Hahahaha Pon Mar 11, 2019 8:36 pm

"Jan" napisał(a):
"no cóż...." napisał(a): Michał Adamczyk szoruje po dnie... Rachoń spod dna puka … Wkrótce ci ludzie wylądują na właściwym la nich miejscu - ŚMIETNIKU historii

Ale, ale , co Ziemiec robi w RMF ? Jakiś układ właściciela z władzą? Coś chcą załatwić ? Lizanie tyłka w TVP rozumiem , albo raczej już się przyzwyczaiłem , ale w RMF ? Oświeconych proszę o oświecenie mnie w tym temacie.

Dokładnie też się nad tym zastanawiam dlaczego władzę RMF zatrudniają tego człowieka zamiast to wywalić na zbity pysk. Podobno Ziemiec kiedyś przeżył rodzinną tragedię był u nich pożar uratowal rodzine ale sam zostal poparzony mocno. Moze rzebrze właśnie na tej tragedii? . A swoja droga ciekawe jak to jest być takim dwulicowym w zależności jak wiaterek zawieje. W RMF normalny A w tvp pis kanalia
Awatar użytkownika
Lulu

Lulu Pon Mar 11, 2019 8:51 pm

"Jan" napisał(a):

Nie wiem czy jestem oswiecona, ale mnie się wydaje że Ziemiec jest jak karaluch, wszystko przetrzyma i dostosuje się do każdych warunków prezentując filozofię tomiwisizmu. Czyli wszystko mu wisi gdzie pracuje i co mówi byle tylko pracować, zero charakteru. W RMF każą mu tak się zachowywać- to on tak właśnie robi, w tvp pis każą mu znowu inaczej się zachowywać i inaczej mowic- a on potulnie właśnie tak robi no bo co to to wogule obchodzi. Ale wydaje mi się że to nie są raczej cechy PRAWDZIWEGO dziennikarza.
Awatar użytkownika
slawek

slawek Wto Mar 12, 2019 12:34 pm

Prywatne zakupy z trzema ochroniarzami? Jeśli w godzinach pracy to skandal. Jeśli po godzinach, to też skandal, bo po co ci ochroniarze na prywatnych zakupach.
Awatar użytkownika
Hahahaha

Hahahaha Wto Mar 12, 2019 1:30 pm

"slawek" napisał(a): Prywatne zakupy z trzema ochroniarzami? Jeśli w godzinach pracy to skandal. Jeśli po godzinach, to też skandal, bo po co ci ochroniarze na prywatnych zakupach.

A wasze pis-iory Kaczyński szydło i reszta nie rozbijają się limuzynami po prywatne zakupy i w prywatnych interesach za publiczne pieniądze z całą kupa ochroniarzy? Co za zakłamanie
Awatar użytkownika
Sasza

Sasza Śro Mar 13, 2019 3:46 pm

"Hahahaha" napisał(a):
"slawek" napisał(a): Prywatne zakupy z trzema ochroniarzami? Jeśli w godzinach pracy to skandal. Jeśli po godzinach, to też skandal, bo po co ci ochroniarze na prywatnych zakupach.

A wasze pis-iory Kaczyński szydło i reszta nie rozbijają się limuzynami po prywatne zakupy i w prywatnych interesach za publiczne pieniądze z całą kupa ochroniarzy? Co za zakłamanie

Nu, a w Sesza Niegrow bijut ...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości