WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wiadomości TVP

„Wiadomości” na czele dzienników w marcu. „Wydarzenia” straciły najwięcej

Wiadomości TVP Pią Kwi 03, 2015 8:21 am

Kraśko nie podchodzi mi za bardzo, nie mniej jednak Wiadomości zmieniły swój format na plus. Mają ciekawsze reportaże, szczególnie te kryminalne (nie pamiętam jak ten dziennikarz się nazywa, który to prowadzi).
Awatar użytkownika
dawid

Re: „Wiadomości” na czele dzienników w marcu. „Wydarzenia” straciły najwięcej

dawid Pią Kwi 03, 2015 8:29 am

Ten pan to Leszek Dawidowicz
Awatar użytkownika
Bobiczek

Bobiczek Pią Kwi 03, 2015 9:15 am

A pamiętam czasy, kiedy wieszczono, że Wydarzenia pokonają Fakty zarówno pod względem oglądalności oraz wpływów z reklam. HA HA HA HA. Wiadomości trzymają formę, trzeba im to przyznać. Teleexpress jest dosłownie bezkonkurencyjny, wszak trudno o inny program o takiej formule na rynku, więc jak łatwo przewidzieć znów zdominował widownię. Mimo wszystko liczę na to, że Fakty prześcigną w końcu Wiadomości, choć nie będzie to łatwe zadanie.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Pią Kwi 03, 2015 4:13 pm

reportaże kryminalne?? bez jaj, koleś daje to, na co mu policja pozwoli.....widzieliście kiedykolwiek, żeby dawidowicz krytykował policję?????
Awatar użytkownika
tele

tele Sob Kwi 04, 2015 9:42 am

Udanych świąt dla Teleexpressu! Oglądalność Wiadomości była 2 razy mniejsza od niego i dlatego dodali Teleekspress - ekstra. Przed zmianami Tele - około 7 mln widzów, a W - około 3 mln. I tak było przez kilkanaście lat, ba, kilkadziesiąt.
Awatar użytkownika
michas

michas Sob Kwi 04, 2015 11:40 am

Wydarzenia bez Jarosława Gugały to będzie wzrost oglądalności. Rozmowa Wydarzeń do Polsatu i będzie sukces.
Awatar użytkownika
no nie mogę!!!o

no nie mogę!!!o Sob Kwi 04, 2015 10:15 pm

Niestety jak widzę Kraśkę przełączam na innny kanał.
Awatar użytkownika
WizjonerTV

WizjonerTV Nie Kwi 05, 2015 3:31 pm

Widać, ilu ,,speców' tu przebywa, aby dać głos w dół za poparcie Kraśki, Wiadomości oraz Faktów.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pon Kwi 06, 2015 9:56 pm

Najlepsze wiadomości mam codziennie od pani Helenki z 2 piętra. Wszystko wie co się dzieje w świecie, a w szczególności na naszym osiedlu!!!
Awatar użytkownika
rysiek

rysiek Pon Kwi 06, 2015 10:48 pm

Ja niestety nie widzę różnicy w treści między tvp tvn czy polsatem. Kilka razy zauważyłem że informacje które są pokazane w panoramie o 18 to o 19.30 są okrojone z niewygodnych informacji to daje do myślenia jeśli chodzi o gremium decyzyjne programu. IMHO stacja która 1 wymieni ryje z wiejskiej na merytoryczne informacje z innych części świata niż usa wygra. Brak informacji z Afryki, Ameryki Płd, Australii i Oceanii czy choćby z Azji a tam też codziennie coś się dzieje i jest to o niebo ciekawsze od pieska z Idy czy tym podobnych bzdur, bo np. informacje o strajkach w kopalni kghm w chile są ważne dla sporej grupy polaków, strajki w Wenezueli maja pewnie jakiś wpływ na np. ceny paliw. Ludzi nie interesuje ta banda żenujących komików z Wiejskiej, ludzie po programach informacyjnych oczekują informacji co się wydarzyło tego dnia m.in. w kraju i na świecie, chcą z wieczornych wiadomości dowiedzieć się rzeczy o których nie usłyszeli w ciągu dnia bo przytłumiły je dzingielki o wiecznych hitach (czyt. tanich jak barszcz kawałkach sprzed 50 lat) w stacjach radiowych. Wygrywa ten kto zamiast kopać innych pod tym samym stołem po prostu zmieni stół. Nie każdy musi oglądać dziennik, ale każdy może - o ile jest co oglądać.
Awatar użytkownika
jason

jason Pon Kwi 06, 2015 10:59 pm

dlatego ze telewizja klamie, manipuluje i indoktrynuje nic wiecej, trudo sie dziwic nie oglupionej widowi, ze wola sobie obejrzec obiektywna tv, coraz wiecej fanow zdobywaja takeie telewizje jak superstacja, tv republika, czy kanaly internetowe typu max tv-mowie jak jest
Awatar użytkownika
ewka

ewka Wto Kwi 07, 2015 10:04 am

A gdzie badania dot. oglądalności TV Republika? Jak nie mówicie o tej telewizji to wcale nie znaczy, że jej nie ma. Zachęcam do oglądania Republiki, jest odtrutką na te prorządowe szczekaczki, które widza traktują jak półmózgiego imbecyla.
Awatar użytkownika
miroewentoanto

miroewentoanto Śro Kwi 08, 2015 12:59 pm

Tylko Informacje na Trwam, reszta jest dla lemingów ...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości