[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Wiadomości”: w badaniu Nielsena zaniżona oglądalność meczów Euro 2020

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
skisłem

„Wiadomości”: w badaniu Nielsena zaniżona oglądalność meczów Euro 2020

skisłem Czw Cze 17, 2021 10:10 pm

"dane MOR oraz wyniki sondy telefonicznej, którą w czasie spotkania przeprowadzili reporterzy Telewizji Polskiej"

Buahahahahahaha :D
Awatar użytkownika
Lolik

Re: „Wiadomości”: w badaniu Nielsena zaniżona oglądalność meczów Euro 2020

Lolik Czw Cze 17, 2021 10:14 pm

Ten wirus zwany propagandowka zatacza coraz szersze kręgi w TVP.
Awatar użytkownika
rem

rem Czw Cze 17, 2021 10:27 pm

TVP :):):) poproszę o inne źródło
Awatar użytkownika
Apollo

Apollo Czw Cze 17, 2021 10:41 pm

Główną przyczyną słabej oglądapności jest fatalna promocja Euro 2020. Wygląda ona jakby to miał być mecz towarzyski
Awatar użytkownika
Antypis

Antypis Czw Cze 17, 2021 10:46 pm

Hhahahahahhahahhahahahhahahhahahahahah
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Czw Cze 17, 2021 10:50 pm

Skąd pseudo redaktorzy mieli numery do "zwykłych" widzów aby przeprowadzić sondę? Ja mecz Polaków oglądałem do 18 minuty. Żadnego innego meczu nie obejrzałem w całości. W innych latach zdarzało mi się oglądać mecze.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Cze 17, 2021 10:59 pm

Nielsen zły, ale nadal będziemy płacić mu miliony i wyceniać według jego badań reklamy. Ciekawe...
Awatar użytkownika
Rwd

Rwd Czw Cze 17, 2021 11:32 pm

Po prostu jest coraz więcej osób które nie oglądają tvp dla zasady tak jak również nie tankują na orlenie itd… w ramach realnego patriotyzmu
Awatar użytkownika
PioB1985

PioB1985 Czw Cze 17, 2021 11:33 pm

Po obejrzeniu meczu Polaków wielu osobom przeszła ochota na oglądanie Euro. Poza tym są w tym czasie inne wydarzenia sportowe. Ja ogólnie dużo siatkówki (Liga Narodów) i nie tylko mecze Polaków.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Cze 17, 2021 11:36 pm

Niech ci reporterzy podzwonią też do znajomych w porze wiadomości, a okaże się, że cały naród czerpie z nich radość i nadzieję.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Cze 18, 2021 12:14 am

Nie wszyscy oglądają euro, ludzie pracują lub mają co innego do roboty. Ja sam już nie oglądam meczów reprezentacji, Szkoda czasu i na ich grę. I takich Osób jest dużo.
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Pią Cze 18, 2021 1:31 am

Nawet ja kibic nie mogę obejrzeć wszystkich spotkań ze względu na pracę itp. Według Wiadomości to pewnie ludzie na intensywnej terapii oraz prowadzący samochód oglądają mecze nie wspominając o księżach i wojskach terytorialnych w pełnej gotowości przed telewizorem.
Awatar użytkownika
romanek

romanek Pią Cze 18, 2021 2:49 am

kolejne mistrzostwa i kolejny sukces...
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pią Cze 18, 2021 7:09 am

"I tu pojawia się pytanie, co stało się z prawie 4 mln widzów, którzy cyklicznie przez lata śledzili mecze kadry? Nagle przestali się interesować piłką i polską reprezentacją?"

Może oglądają na streamingu? Czy to legalnym czy pirackim. 5 lat temu nie była to popularna forma oglądania. Co innego teraz.
Awatar użytkownika
...

... Pią Cze 18, 2021 7:35 am

Niech zgadnę - nie uwzględniono kibiców z Bangladeszu?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości