WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Do wirtualnemedia

„Wiadomości” w TVP1 straciły 1,13 mln widzów, a „Teleexpress” - 928 tys. „Fakty” liderem w październiku

Do wirtualnemedia Sob Lis 04, 2017 7:12 am

Mam prośbę, gdy piszecie o Wiadomościach, nie dawajcie zdjęcia Holeckiej czy tego drugiego bo już mi ziemniaki w piwnicy gniją gdy ich widzę. Nie oglądam ich programu i tu też ich nie chcę oglądać :) dla swojego zdrowia psychicznego.
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: „Wiadomości” w TVP1 straciły 1,13 mln widzów, a „Teleexpress” - 928 tys. „Fakty” liderem w październiku

Andrzej Sob Lis 04, 2017 7:49 am

Hehe, co za propaganda... rozmawiam z sąsiadami, z kolegami w pracy i siedmiu na dziesięciu prawie w ogóle nie ogląda TVN. Jedynie jakieś seriale i filmy. Moja rodzina i większość sąsiadów faktów nie ogląda gdyż zaklamuja rzeczywistość.
Awatar użytkownika
novum33

Re: „Wiadomości” w TVP1 straciły 1,13 mln widzów, a „Teleexpress” - 928 tys. „Fakty” liderem w październiku

novum33 Sob Lis 04, 2017 7:55 am

co jest ważniejsze-podsumowanie oglądalności programów informacyjnych w ogóle czy ich wyniki na poszczególnym kanale?bo jeśli to pierwsze to artykuł jest manipulacją.moim zdaniem liczy się widownia całościowa Wiadomości i Teleexpressu bo właśnie z powodu ich udostępnienia na INFO straciły tak dużo na Jedynce
Awatar użytkownika
sin

sin Sob Lis 04, 2017 8:08 am

Popieram przedpiszcę. Dawajcie poprzednie logo, czyli "dt" - będzie idealnie pasować.
Awatar użytkownika
jestem antykomunistą

jestem antykomunistą Sob Lis 04, 2017 8:11 am

Dzień dobry, w kręgu moich najbliższych znajomych, wstydem jest oglądanie kłamliwych Faktów. Niemal każdy wie, że jest to stek fałszywie przedstawianych informacji. Oglądanie tych fałszywych mord Niesiołowskiego, Schetyny zawsze wiąże się z wysokim ciśnieniem. Do widzenia.
Awatar użytkownika
ranifa

ranifa Sob Lis 04, 2017 8:20 am

Fakty są dla niemyslacych lemingow, w Anglii nie traktuje się poważnie osób, które powołują się na informacje z TVN.
Awatar użytkownika
wózek transmisyjny

wózek transmisyjny Sob Lis 04, 2017 8:22 am

"Wiadomości" to jest elitarny program informacyjny dla widzów wymagających, oczekujących od programu informacyjnego poprawnej informacji i całej prawdy, nawet tej bolesnej. "Wiadomości" to nie jest program dla POwskich fanatyków, którzy znieść nie mogą faktu, że ubóstwiana przez nich partia polityczna jest żenująca. POwcy mają klapki na oczach i tego nie dostrzegają. Nie widzą na własne oczy, jak pozytywnie się zmieniło życie w Polsce przez ostatnie dwa lata dzięki PiS. Ślepo i bezgranicznie wierzą za to w manipulacje faktami w swoich kochanych lewackich stacjach komercyjnych i bardzo ich boli, kiedy TVP wykazuje obłudę poprzedniej władzy. Lepiej łykać papkę z TVN 24, TOK FM, GW i innych takich i wierzyć, że PO jest cacy, a PiS to samo zło. Po ludzku współczuję tym POwskim fanatykom, bo im już nic nie pomoże.

Cieszę się, że "Wiadomości" nie ścigają się na słupki oglądalności i po prostu robią swoje, dla swoich inteligentnych, wymagających odbiorców! Przegrać wyścig o oglądalność z lewackimi "Faktami" czy inną komercyjną papką to żaden wstyd.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Sob Lis 04, 2017 8:25 am

Każdy wie,że to siara oglądać tvn, obciach do potęgi n-tej.
Awatar użytkownika
taka sytuacja

taka sytuacja Sob Lis 04, 2017 8:32 am

Niech dalej wałkują politykę przez 90% czasu antenowego w TVP w programach informacyjnych i się dziwią że im słupki spadają. Polsat ich wyprzedził mimo tego iż tak naprawdę stoi w miejscu jeśli chodzi o widzów.
Awatar użytkownika
taka sytuacja

taka sytuacja Sob Lis 04, 2017 8:32 am

Niech dalej wałkują politykę przez 90% czasu antenowego w TVP w programach informacyjnych i się dziwią że im słupki spadają. Polsat ich wyprzedził mimo tego iż tak naprawdę stoi w miejscu jeśli chodzi o widzów.
Awatar użytkownika
Wir...

Wir... Sob Lis 04, 2017 8:43 am

****** - Partyjnactwo i polityka, tam nie ma prawdy, tylko hasła wyborcze. Gospodarka i życie w Polsce, i razliczenie polityków tego co obiecali to mnie interesuje...
*********************************************************************************
Awatar użytkownika
Wir...

Wir... Sob Lis 04, 2017 8:43 am

****** - Partyjnactwo i polityka, tam nie ma prawdy, tylko hasła wyborcze. Gospodarka i życie w Polsce, i razliczenie polityków tego co obiecali to mnie interesuje...
*********************************************************************************
Awatar użytkownika
Wir...

Wir... Sob Lis 04, 2017 8:51 am

Awatar użytkownika
bodnik

bodnik Sob Lis 04, 2017 9:03 am

nie pokazujcie Pochanke, proszę, to jest najwyższej próby propaganda zakłamująca rzeczywistość. Tvp jest tuba Pisu, zgadza się, ale mówią o realnych problemach, o czymś co nas faktycznie otacza, dotyczy realnych spraw ludzi. A nie tematy o dusznej atmosferze, ze kaczynski to dyktator (porównajcie domy z w jakich mieszkają J. Kaczyński i Tomasz Lis, kto tu jest dyktatorem) itp. Wczoraj oglądałem kawałek Faktów, z jednej strony materiał o prawie do zabijania nienarodzonych dzieci, czarne marsze ze to niby wybór kobiety ma być czy zabić dziecko, z drugiej strony materiał o myśliwym którego krwią z dzika naznaczono w rytuale, ze biedne dziki giną itp. dzieci można zabijać, to prawo kobiet niezbywalne, ale dzika zabić nie można. Lemingoza w zaawansowanym stadium bez pozytywnych rokowań.
Awatar użytkownika
major

major Sob Lis 04, 2017 9:06 am

Obraz Polski i świata lansowany przez Fakty TVN jest karykaturą rzeczywistości. Pozytywnie przedstawia się złodziei z poprzedniej ekipy rządzącej, imigrantów i rozmaitych zboczeńców. Negatywnie obecną ekipę rządzącą, nawet jak ma ewidentne sukcesy oraz Kościół. Jak pogodzić rzekomo rosnącą przewagę w oglądalności TVN nad TVP z jednoczesnym stałym wzrostem poparcia dla obecnej ekipy rządzącej?Moim zdaniem wyniki oglądalności są nierzetelne. Poza tym, ciekawe jaką oglądalność miałoby TVN24, gdyby tłukło cały dzień o rocznicy śmierci księdza Popiełuszki tak jak ostatnio TVPInfo. Ile tych lemingów tefałenowskich śledziłoby ten temat?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości