[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Wideoteka Dorosłego Człowieka” znika z TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zdzichu

„Wideoteka Dorosłego Człowieka” znika z TVP2

Zdzichu Pon Sie 22, 2011 8:33 am

Jedyn z nielicznych programów jakie oglądałem w TVP. Jednak zbyt mądry, wartościowy i za bardzo kulturalny na tą badziewiastą telewizję. To, że był to jeden z misyjnych i jedyny muzyczny program w TVP na poziomie to się nie liczy. Lepiej wydać pieniądze na hity na czasie, żenujące, non stop powtarzane kabarety i 20 razy w tygodniu jaką to melodię. W du.pie mam ich abonament.
Awatar użytkownika
22-latek

Re: „Wideoteka Dorosłego Człowieka” znika z TVP2

22-latek Pon Sie 22, 2011 9:00 am

Choć mam 22 lata, z przyjemnością oglądam Wideotekę, bo uwielbiam tę muzykę z dawnych lat, jest o niebo lepsza od współczesnych "hitów na czasie" itp. Wideoteka to jeden z najlepszych programów w telewizji polskiej! Dobrze, że mam TVP Polonię i będę nadal oglądał, ale nie podoba mi się zniknięcie Wideoteki z Dwójki. Bardzo głupie posunięcie.
Awatar użytkownika
widz

widz Pon Sie 22, 2011 9:08 am

Dyrekcja TVP ma chyba nierówno pod sufitem. Jedyny progrma który który z w świetny sposób przyblizał dawnych rodzimych twórców. i który na 1000% wpisywał się w tzw. misję TV. Zamiast nich pewnie dadzą kolejne g..wna w stylu sepleniajacych i krzyczących prezenterów oraz jeęczacych pseuso gwiadek o których za rok sie zapomni. Pukniij sie w czoło prezesiku, bo to stanowisko nie jest wieczne.
Awatar użytkownika
etam

etam Pon Sie 22, 2011 9:11 am

No proszę ,to co dobre to wywalają z ramówki.Może lepiej usunąć jakiś polski niby hicior,jest tyle nudnych telenowelwek.Tylko lepiej usunąc wartościowy program.Już powoli się przyzwyczajam ,to samo spotkało ambitny serial Everwood.GDZIE TA MISJA??? Jedyna misja to Misja Martyna-jaka pojawila się w tv.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Sie 22, 2011 9:23 am

Wreszcie nie będziemy oglądać stekania dwójki karampuków.Wraz znimi nie zobaczymy w dwójce stetryczałych Krawczyka .Krajewskiego itd.Wspaniala wiadomośc decyzja podjęta nie bez przyczyny.
Awatar użytkownika
anka

anka Pon Sie 22, 2011 9:27 am

Szkoda, bo to był dobry program, bez tego kiczu i nachalnego badziewia pseudogwiazdek prowadzących.
Awatar użytkownika
Krzyś

Krzyś Pon Sie 22, 2011 9:30 am

Ciekawe że o gwiazdach w średnim wieku za granicą nikt nie wyraża się bez szacunku do nich. Broni ich ich dorobek. A u nas masz dużo lat, np. Krawczyk, Rodowicz, choć jesteś świetny... do widzenia.
Ludzie opamiętajcie się.
Awatar użytkownika
Bogda

Bogda Pon Sie 22, 2011 9:58 am

Do Jan: wezsie dziecko pakuj, bo wakacje sie koncza albo przelacz sie na jakis dzieciecy serial, dobrze? tutaj rozmawiaja dorosli
Awatar użytkownika
anna s

anna s Pon Sie 22, 2011 10:55 am

dupa tam!
pan braun zdaje sie nie zauwazac ze abonament placa przeważnie ludzie starsi, a pan braun udaje młodzika i włazi kumplom bez mydła!
Awatar użytkownika
piotrskorpion

piotrskorpion Pon Sie 22, 2011 11:06 am

Ciekawe, że ten chyba najlepszy program muzyczny dla największej liczby odbiorców trafia tylko do wybranych. Podejrzewam, że jest to lobby operatorów platform cyfrowych nadającyvh TV Polonia. Wstyd Panie Prezesie TVP. Całe lato mordujecie nas kilkakrotnie odgrzewanymi filmami i programami z archiwum, a te naprawdę dobre spychacie na margines. A jeszcze każecie płacić abonament za Wasza widzimisię. To po prostu skandal.
Awatar użytkownika
pn

pn Pon Sie 22, 2011 12:05 pm

teraz misją będą zleżałe formaty rodem z rochstara mastiffa i endemola.
Awatar użytkownika
tivi

tivi Pon Sie 22, 2011 12:28 pm

Program NUDNY , dekor ładny, prowadzący - emerytura
Awatar użytkownika
Piti

Piti Pon Sie 22, 2011 12:59 pm

Bardzo zła decyzja :( Program oglądany przez wiele pokoleń! Doskonała formuła i jedyny czas antenowy gdzie można poznać muzyczne archiwum sprzed lat! Nic co ambitne nie utrzymuje się długo w telewizji "misyjnej"........
Awatar użytkownika
J50

J50 Pon Sie 22, 2011 2:09 pm

Dopóki górą będą rozgrywki personalne tzn. czy ktoś jest spolegliwy czy nie, takie bzdurne decyzje będa zapadać. Zarząd TVP nie liczy się z opiniami widzów. Pytanie tylko za co ściągany jest haracz w postacji abonamentu RTV i czy władze TVP mają świadomość kto i co jest dla kogo i za czyje pieniądze? Jedno jest pewne: TVP straci na oglądalności tych bzdetów, które pozostały w ramówce. Byłem, jestem i będę fanem TEGO PROGRAMU i nie przestanę go oglądać. Przypomina mi lata mojej młodości i czasami, słuchając przebojów z lat 60-tych, często po raz pierwszy z tzw. klipem wideo pochodzącym z nagrania z koncertu, łza się kręci w oku. Serdecznie pozdrawiam prowadzących a w wykonaniu Pana Krzysztofa Szewczyka chciałbym usłyszeć przebój nagrany wspólnie z Panami Wł. Zientarskim i W. Pijanowskim pt.: "Były sobie świnki trzy".
Awatar użytkownika
wicka

wicka Pon Sie 22, 2011 6:28 pm

Jasne!!!
Jak coś jest miłe, wartościowe, profesjonalne i w dobrym guście to trzeba to wypieprzyć! Lepiej dawać szmirę w postaci programików o śpiewaniu i tańczeniu.
Brawo!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości