WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kibic

Widzowie Canal+ krytykują komentatorów Ligi Mistrzów z nSportu

kibic Czw Kwi 11, 2013 12:49 am

sama prawda. Idź do diabła pan z takim komentarzem. I mówie to jako fan BVB. Jestem zawiedziony stronniczościa i brakiem .. Niech ktoś idzie w nc+ po rozum do głowy i do komentowania LM wrzuci komentatorów z Canal+, bo komentatorzy z nsport to dno pod tym wzgledem
Awatar użytkownika
Dde

Re: Widzowie Canal+ krytykują komentatorów Ligi Mistrzów z nSportu

Dde Czw Kwi 11, 2013 12:55 am

I to jest kolejny dowod ze kryzysowi NC+ nie sa wcale winni Francuzi ale te ćwoki z N ktore zawladnely programem, ukladem kanalow, decydowaly o likwidacji niektorych stacji w ofercie NC+
Awatar użytkownika
Kate

Kate Czw Kwi 11, 2013 7:39 am

Sergio był tragikomiczny. Nie każdy kibicuje niemieckiej drużynie. Nie dało słuchać się tego "popisu" krasomówczego.
Awatar użytkownika
kacper

kacper Czw Kwi 11, 2013 7:42 am

Prawde piszecie.
We wtorek szukałem na innych kanałach meczu BVB by nie słuchać tego komentaża. Niestety na obcojęzycznych kanałach nigdzie nie było. Jeden zakodowali (304).
Wczoraj miałem nadzieje, że posłucham innego komentatora( barcelona - psg). Niestety!! kolejna "gwiazdka" nsport. i takim sposobem sru na tvp1. A tam laskowski. Az milo. :) Notabene kiedyś komentator C+.
Awatar użytkownika
wikus

wikus Czw Kwi 11, 2013 8:03 am

i boskie wstawki na cały głos... typu "łoooooooooj"
Kolejny dowód na nieporozumienie typu fuzja z n
Awatar użytkownika
enkowicz

enkowicz Czw Kwi 11, 2013 8:36 am

kolejne niporozumienie fuzji N z C+ właśnie z powodu C+ zrezygnowałem z nc+.
Awatar użytkownika
boby

boby Czw Kwi 11, 2013 8:44 am

czego mozna sie spodziewac po tvn, albo kretyni albo manipulatorzy
Awatar użytkownika
mcm99

mcm99 Czw Kwi 11, 2013 8:51 am

...ale syf... boże, nie ma już innych komentatorów meczy...???????????
Awatar użytkownika
toni

toni Czw Kwi 11, 2013 8:56 am

Ja wiele razy oglądałem mecze LM i nigdy nie byłem i nie jestem zadowolony z komentowania,to jest zupełne dno dziennikarstwa,a jak widzę Pola to robi mi się niedobrze na widok tego człowieka,a swoją drogą najlepiej by było żeby ten twór przejął ktoś z kraju mam na myśli nc+, lub każde z osobna,w Polsacie nie ma takich przepychanek cenowych czy pakietowych.Żegnaj cyfro,n już dawno porzuciłem.
Awatar użytkownika
jj5

jj5 Czw Kwi 11, 2013 9:22 am

Pan Tuzimek widzę cokolwiek do powiedzenia ma tylko podczas wejść przed- i pomeczowych w studiu N+
Inne sprawy na tyle go przerastają, że od razu odsyła do biura prasowego. A czary wszystkiego dopełnia to, że pan Ryczel został jego prawą ręką ds. sportowych.
Jaki redakcja, taki kanał.
Kanał dosłownie.
Awatar użytkownika
Lysyat

Lysyat Czw Kwi 11, 2013 9:46 am

Popieram komentarze z n to dziadostwo mam nadzieje ze nie beda komentowac nigdy zeadnego meczu ligi angielskiej bo wtedy C+ wiele straci nie patrzac juz stracilo na polaczeniu sie w NC+ co jest totalna klapa. Mowimy stnowcze NIE dla takich komentatorow w TVP p. Szpakowski tez faworyzuje druzyny w ktorych graja Polacy.
Awatar użytkownika
Daro

Daro Czw Kwi 11, 2013 10:06 am

........ a mi się podobało , byłó super. Porównując klomentarz Iwańskiego z ostatniego meczu , wychwalający deszczowiec narodowy w mieście warszawa w niebogłosy , to tu komentarz był super .
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Czw Kwi 11, 2013 10:12 am

Rzeczywiście w komentarzach oglądało się mecz jakby to był mecz kadry narodowej Polski z kimkolwiek. Fatalnie słuchało tego się kibicując Maladze. Gdzie my żyjemy? w Niemczech? czy w Polsce, gdzie powinniśmy mięć dystans w komentowaniu. Gość pod tym względem jest niewyedukowany i szef powinien ripostować go zabierając na pewno niemałą premię. Nauczy się jak komentować neutralne mecze. Pozdrawiam Tomasz
Awatar użytkownika
BQ

BQ Czw Kwi 11, 2013 10:25 am

Ja tu czegoś nie rozumiem. Czytam że pakiet większościowy ma C+ w całym tym interesie.
Czytam że za wszystkie błędy i "jaja" związane z połączeniem platform to wina "N" i że obsługa z "N" zrobiła całe to zamieszanie. Teraz mecze LM komentują - nie ma co ukrywać o wiele słabsi komentatorzy z "N" - czego sam doświadczyłem na własne uszy. Pytam czy C+ ma ciągle ten pakiet większościowy? Nie jestem "narzekaczem" i bardzo nie lubie tego robić, ale:
Dlaczego z dwojga wybiera sie gorsze opcje? Kto o tym decyduje? I dlaczego?
Pewnie słowem bym sie nie zająknął gdyby produkt czy jak to mówią ludzie z TV - KONTENT :-)oferwany po połączeniu sie platform był lepszy - niestety jako wieloletni abonent C+ dochodze do wniosku że otrzymuje coś o wiele gorszego, a chyba nie o to chodzi. Dojrzewam powoli do decyzji aby pozbyć sie telwizorów platform itp.

pozdrawiam
bq
Awatar użytkownika
Kibic

Kibic Czw Kwi 11, 2013 11:02 am

Nie chciałem być pieniaczem, ale widzę, że moje obserwacje są identyczne jak spostrzeżenia innych fanów piłki. Komentatorzy "enki" to jakieś nieporozumienie! Nie nadają się nawet do telewizji zakładowej w fabryce gwoździ! Nie dorastają do pięt "gadaczom" z C+. Specjalnie się jednak nie dziwię: jeśli weryfikował ich przydatność, profesjonalizm i predyspozycje sam mistrz Tuzimek - nie może być inaczej. Dobrze, że w przypadku meczu Barcelony z PSG był wybór. Laskowski to dla enkowiczów poziom nieosiągalny.
Canal + strzelił sobie w kolano i mam nadzieję, że w porę zareaguje na głosy odbiorców.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość