WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Widzowie narzekają na nudę w „Big Brotherze”. Ohme: dni bez zadań zaplanowane celowo, prowokują do kreatywności

ja Czw Mar 28, 2019 7:20 am

tak to jest jak nowe panie koleżanki zaczynają robić telewizję.
Awatar użytkownika
To ino ja

Re: Widzowie narzekają na nudę w „Big Brotherze”. Ohme: dni bez zadań zaplanowane celowo, prowokują do kreatywności

To ino ja Czw Mar 28, 2019 7:50 am

Trzeba zatrudnić lepszych aktorów... Taką mam koncepcje.
Awatar użytkownika
Pati

Re: Widzowie narzekają na nudę w „Big Brotherze”. Ohme: dni bez zadań zaplanowane celowo, prowokują do kreatywności

Pati Czw Mar 28, 2019 7:50 am

Długi elaborat o niczym a w komercji ILE? jakoś zapomnieli się pochwalić... i dlaczego program komentuje chłopiec z PR a nie reżyser?
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Mar 28, 2019 7:52 am

Jaka to jest ściema, a ludzie niby nowogobaccy i inteligentni, bo do takich jest tylko skierowany TVN, myślą, że to wszystko prawda.
Awatar użytkownika
Kick

Kick Czw Mar 28, 2019 8:44 am

Trzeba być naprawdę telewizyjnym abnegatem, by na pierwszy tydzień rozkręcania serii zaplanować nudę...
Awatar użytkownika
Nuda

Nuda Czw Mar 28, 2019 9:02 am

Bo Ohme jest tak samo nudna jak ten BB i uważa ze cały świat jest podobnie nudny.
Awatar użytkownika
Janki

Janki Czw Mar 28, 2019 9:05 am

Taka formula programu a ludzie sie czepiaja. Ciagle trzeba szukac zaczepki, po co..?
Awatar użytkownika
tekla

tekla Czw Mar 28, 2019 9:10 am

W pierwszym tygodniu reaktywowanego 11 lat temu reality-show „Big Brother”? Przecież BB został reaktywowany teraz, nie 11 lat temu. Poprawcie ten lead.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Czw Mar 28, 2019 9:12 am

A co miała Pani Ładna powiedzieć? Że totalną klapą jest o oglądalności realnej 800 tys., która z dnia na dzień spada i za 2 tyg. dojdzie do 300 tys. czyli jak na TVN7 będzie to oglądalność śladowa.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Czw Mar 28, 2019 9:36 am

Po pierwszym odcinku pisałam, że nudy na pudy. Ludki, to nie jest początek XXI wieku i pierwszy BIG BRODER, dzisiaj multum osób pokazuje w necie co robi, więc jaką atrakcją jest oglądanie tych osób? ŻADNĄ! Pisałam już i powtórzę, takie programy mają dzisiaj sens tylko z udziałem znanych. Dobierzcie grupkę celebrytów, którzy poleca na fejm i hajs i ich zamknijcie na 3 miesiące. Propozycje: Włodarczyk, Węgrowska, Witkowski, Jakóbiak, Orzechowska...i nie będzie NUDNO!
Awatar użytkownika
Widz

Widz Czw Mar 28, 2019 10:01 am

Haha tvn nawet odgrzewanego kotleta potrafi przypalić .,Tak zepsuć program ,który był wielkim hitem szkoda..
Awatar użytkownika
ujek

ujek Czw Mar 28, 2019 10:02 am

"Marlena" napisał(a): Po pierwszym odcinku pisałam, że nudy na pudy. Ludki, to nie jest początek XXI wieku i pierwszy BIG BRODER, dzisiaj multum osób pokazuje w necie co robi, więc jaką atrakcją jest oglądanie tych osób? ŻADNĄ! Pisałam już i powtórzę, takie programy mają dzisiaj sens tylko z udziałem znanych. Dobierzcie grupkę celebrytów, którzy poleca na fejm i hajs i ich zamknijcie na 3 miesiące. Propozycje: Włodarczyk, Węgrowska, Witkowski, Jakóbiak, Orzechowska...i nie będzie NUDNO!

Marlenko, nie zmocz się od swoich wizji. Wyloguj się przy okazji z pudelka.
Awatar użytkownika
Mex

Mex Czw Mar 28, 2019 10:13 am

Jakby dołączyli młodego Tuska albo Mateusza Kijowskiego to by te nudy rozkręcili.
Awatar użytkownika
O11

O11 Czw Mar 28, 2019 10:19 am

Nie chcę się chwalić, ale kilka tygodni temu napisałem że parę dni sukcesu i potem dramatyczny spadek. Ktoś nie zauważył, że jest 2019
Awatar użytkownika
Kim

Kim Czw Mar 28, 2019 10:21 am

Tvn7 i tak moze oblewac sukces! Trelemorele
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości