[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Więcej jazzu i audycji autorskich w nowej ramówce Chillizet. „Chcemy dotrzeć do fanów ambitnego mainstreamu”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

Więcej jazzu i audycji autorskich w nowej ramówce Chillizet. „Chcemy dotrzeć do fanów ambitnego mainstreamu”

Gość Czw Sie 03, 2017 3:30 am

Trzeba być ślepym, by nie zauważyć, że mainstreamem w Polsce jest disco polo, a nie niestety klimaty jazzowe i około jazzowe. Oczywiście życzę powodzenia, ale lepiej od razu założyć, że to, co się gra, jest bardzo, bardzo niszowe.
Awatar użytkownika
Jazz

Re: Więcej jazzu i audycji autorskich w nowej ramówce Chillizet. „Chcemy dotrzeć do fanów ambitnego mainstreamu”

Jazz Czw Sie 03, 2017 4:58 am

Była w tym kraju już jedna Pańcia, która próbowała grać Jazz, z tego co pamiętam też w Warszawie i Krakowie :) Zdaje się, że skończyła z ogromnymi długami i bez kasy na wypłaty. Nawet podobna do niej :)
Awatar użytkownika
Fan jazzu

Re: Więcej jazzu i audycji autorskich w nowej ramówce Chillizet. „Chcemy dotrzeć do fanów ambitnego mainstreamu”

Fan jazzu Czw Sie 03, 2017 8:01 am

Jazz może i jest niszowy ale w Warszawie chyba dość popularny ostatnio w każdym razie w autorskich pasmach wieczorami ja widzę to dobrze. Zmiany na plus w muzyce słychać i trzymam za nich kciuki bo warto robić ambitne rzeczy. Dobrze, że pojawiło się też więcej słowa to radio zaczyna mieć jakiś charakter.
Awatar użytkownika
Viper

Viper Czw Sie 03, 2017 8:04 am

Mordują moje radio, już zamordowali. Plastikowe chilli, płakać się chce
Awatar użytkownika
Onet

Onet Czw Sie 03, 2017 8:23 am

Płakać sie chce jak sie to czyta
Awatar użytkownika
Adam12

Adam12 Czw Sie 03, 2017 9:01 am

Pytanie do Iwony Kostki: jak można "kreować trendy i być wyznacznikiem wartości" skoro samemu jest się oportunistką i osobą bez jakichkolwiek moralnych zahamowań, dla której kariera jest najważniejsza i zrobi dla niej wszystko? Pomijam już fakt braku kompetencji, który pokazała "zarządzając" Czwórką, a potem Agencją Promocji Polskiego Radia. Ot taka chorągiewka bez ambicji i ona chcę "wyznaczać wartości". Jedyne co umie to szczuć ludzi na siebie i kreować własny wizerunek. Niestety czasy mamy takie, że Iwona Kostka pięknie się w nie wpisuje swoją miernością. Smutne to.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Sie 03, 2017 9:08 am

Żeby jeszcze na chili tyle nie gadali (bez sensu), więcej muzyki
Awatar użytkownika
Radio Komercyjne

Radio Komercyjne Czw Sie 03, 2017 9:49 am

Ta wypowiedź świadczy o kompletnym braku kompetencji. Zadaniem radia komercyjnego jest docierać do gustów odbiorców, A NIE JE KREOWAĆ. Dawno takich głupot nie czytalem :)
Awatar użytkownika
hahaha

hahaha Czw Sie 03, 2017 9:52 am

Biegańska - super, ma ciepły głos i bardzo fajnie mówi, Turowskiego - nie da się słuchać, co mnie obchodzą jego osobiste opinie, jezeli ma puszczac wiecej fajnej muzyki, to ok, ale niech gada mniej bzdur. a co sie stalo z Weroniką Wawrzkowicz??!! zdjecie jej z anteny to akurat wg mnie duzy minus, Gabi Drzewiecka nie potrafi robic tak ciekawych wywiadow i prowadzic w tak interesujacy sposob rozmow z goścmi co Weronika. Gabi nie slucha swoich gosci i zadaje pytania jak poczatkujacy dziennikarz, nie dorasta Weronice do pięt. szkoda bardzo. jezeli chodzi o oprawe muzyczna, to przeciez dla mniejszosci (nie-disco polo) tez sie cos nalezy, niech graja ambitna muzyke. gdzie bartek nejman - czlowiek na poziomie, czy on nie moglby miec swojej autorskiej audycji? trzymam kciuki, bede sluchac i obserwowac.
Awatar użytkownika
Marek_Sz

Marek_Sz Czw Sie 03, 2017 9:52 am

Ambitny mainstream to oksymoron :
Awatar użytkownika
fd

fd Czw Sie 03, 2017 10:22 am

JA CHCĘ CHILLIZET W POZNANIU!!!
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Sie 03, 2017 10:30 am

Musi upaść bo gdzie Iwona tam za parę miesięcy będą zgliszcza.
Awatar użytkownika
raff

raff Czw Sie 03, 2017 10:37 am

bardzo fajnie, ale szkoda, ze pomiędzy jazzem będą długie bloki reklamowe na przykry zapach z pochwy.
Długo słuchałem chillizet, ale po prostu długość reklam i ich treść mnie skutecznie zniechęciły. Spotify!
Awatar użytkownika
abcdefgh

abcdefgh Czw Sie 03, 2017 11:07 am

Jeśli w Berlinie mogą mieć świetne JAZZ Radio 106,8 FM, to czemu nie u nas w Polsce nie możemy grać prawdziwego jazzu? Sięgnijcie po autorytety w stylu Jan Ptaszyn Wróblewski czy Piotr Jazz Baba Ryba Baron.
Awatar użytkownika
u

u Czw Sie 03, 2017 11:13 am

O widzę zmianę. Pani wyraziła zgodę na komentarze jej pomysłów!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość