WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jan Paweł II

Wiktor Świetlik od wczoraj szefem Trójki. „Na razie wygładzamy ramówkę”

Jan Paweł II Czw Maj 25, 2017 12:36 am

Upadek.
Awatar użytkownika
mbbm

Re: Wiktor Świetlik od wczoraj szefem Trójki. „Na razie wygładzamy ramówkę”

mbbm Czw Maj 25, 2017 6:58 am

Specjalista od radia i rzetelnych informacji.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Maj 25, 2017 7:12 am

Wpadłem na godzinkę i prześwietliłem sytuację, geniusz normalnie. A już w przyszłym tygodniu "wygładzanie" ramówki, czyli co? Pasażera mianowali kapitanem samolotu, spokojnie to tylko awaria.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Maj 25, 2017 8:57 am

Ciekawe czy Maciek z konserwy dostanie jakieś zlecenie na dostawę dmuchaw i wentylatorów do dalszego wietrzenia "Trójki". Ta jego hurtownia dmuchaw to już lokalny potentat na rynku. Gość dmucha wszystko co się rusza i na drzewo nie wchodzi.
Trzymam kciuki za dlaszy spadek słuchalności do 0%.
Awatar użytkownika
rafael

rafael Czw Maj 25, 2017 9:01 am

Trójki słucham od zawsze, to moje radio, a zmiany zawsze były i będą, raz lepsze, raz gorsze, to normalne. Ale nie rozumiem jak Trójka może współpracować z TVN24, przecież tam propaganda jest cały czas. A serwisy informacyjne stały się takie same jak w TVN, prawie same niekorzystne informacje o rządzie i prezydencie. Tak nie powinno być. Ale całe szczęście, że Trójka ma swój niepowtarzalny, dobry styl.
Awatar użytkownika
Pisnadzór

Pisnadzór Czw Maj 25, 2017 10:01 am

"rafael" napisał(a): Trójki słucham od zawsze, to moje radio, a zmiany zawsze były i będą, raz lepsze, raz gorsze, to normalne. Ale nie rozumiem jak Trójka może współpracować z TVN24, przecież tam propaganda jest cały czas. A serwisy informacyjne stały się takie same jak w TVN, prawie same niekorzystne informacje o rządzie i prezydencie. Tak nie powinno być. Ale całe szczęście, że Trójka ma swój niepowtarzalny, dobry styl.

Bardzo ładnie. Prawie jak na szkoleniu. Możesz się zgłosić po wierszówkę. Teraz idż na następne fora. Tylko trochę zmieniaj składnię bo się domyślą, że to ty.
Awatar użytkownika
polka

polka Czw Maj 25, 2017 12:07 pm

"rafael" napisał(a): Trójki słucham od zawsze, to moje radio, a zmiany zawsze były i będą, raz lepsze, raz gorsze, to normalne. Ale nie rozumiem jak Trójka może współpracować z TVN24, przecież tam propaganda jest cały czas. A serwisy informacyjne stały się takie same jak w TVN, prawie same niekorzystne informacje o rządzie i prezydencie. Tak nie powinno być. Ale całe szczęście, że Trójka ma swój niepowtarzalny, dobry styl.
same korzystne informacje o rzadziei prezydencie.prawdziwa nieustająca propoaganda to są w tvp wystarczy sobie wlączyć
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Maj 25, 2017 12:39 pm

Trzymam kciuki za nowego dyrektora, żeby bardziej "przewietrzył" Trójkę. Może na początek zmiany będą kosmetyczne, ale mam nadzieję, że później solidnie w Trójce pozmienia to i owo. Niestety poprzednik Adam Hlebowicz trochę mnie rozczarował. Nie wprowadzał złych zmian, wręcz przeciwnie zmiany były bardzo dobre, ale było ich zwyczajnie ZA MAŁO! Liczę na to, że Wiktor Świetlik zmieni więcej, żeby Trójka nie przypominała już tego lewackiego radia, jakim była przez kilkadziesiąt lat.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Maj 25, 2017 12:54 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Ciekawe czy Maciek z konserwy dostanie jakieś zlecenie na dostawę dmuchaw i wentylatorów do dalszego wietrzenia "Trójki". Ta jego hurtownia dmuchaw to już lokalny potentat na rynku. Gość dmucha wszystko co się rusza i na drzewo nie wchodzi.

Każdy inteligentny czytelnik, który miał wątpliwości, już dawno wpisał do Google hasło "hurtownia wentylatorów i dmuchaw Radom" i upewnił się na 100%, że w Radomiu nie ma takiej hurtowni! A ten rozbawiony wciąż nawija swoje... Hahahahaha! Chyba myśli, że ktoś da się nabrać na ten bełkot o hurtowni. Powodzenia w takim razie!
Awatar użytkownika
Chomik Hubert

Chomik Hubert Czw Maj 25, 2017 1:38 pm

Cieszę się, że zarządza zespołem tak genialny specjalista. Jest doskonałej jakości fachowcem, z niejednego pieca chleb jadł, szczególnie tablo poznał od podszewki. Czas postawić na jakość i wysokiej jakości treści. Wiktor to człowiek spoza układów, ze świetną ręką do ludzi
Awatar użytkownika
Orion2

Orion2 Czw Maj 25, 2017 3:55 pm

Sprawy polityczne mnie mało obchodzą i się na ten temat nie będę wypowiadał.

Czekam na dyrektora, który odważy się wywietrzyć z Trójki trio Agnieszka Szydłowska & Piotr Stelmach & Anna Gacek. Nie mogę słuchać ich audycji adresowanych do fajnosłuchaczy. Audycji, które do upadłego promują trzy jedynie słuszne wytwórnie, a potem te single są tygodniami i miesiącami mielone w playliście (bo przecież nie w oprawie muzycznej z prawdziwego zdarzenia), trafiają do piosenek dnia z płyt tygodnia itd. To jest niestrawne i nie ma nic wspólnego z misją. I mam w nosie opinie fajnosłuchaczy z Mordoksiążki. Oczekuję od Trójki radia misyjnego, które nie boi się w porze najwyższej słuchalności grać muzyki z mniejszych wytwórni i mniej znanych artystów. Fajnosłuchaczy natomiast zapraszam do rozgłośni komercyjnych.

Od czerwca 2000 roku, od czasu odwołania Piotra Kaczkowskiego ze stanowiska dyrektora i zastąpienia go najpierw Michałem Olszańskim, a później Witoldem Laskowskim, Trójka jest zjadem po równi pohyłej. Ani Krzysztof Skowroński, ani Magda Jethon nie potrafili odwrócić wszystkich szkód wyrządzonych Trójce na początku XXI wieku. I tak oto wyrosło już całe nowe pokolenie fajnosłuchaczy, którzy nie znają tej prawdziwej Trójki, jaka była do 2000 roku. Słuchają, podniecają się playlistami, piosenkami dnia z płyt tygodnia i nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że może być inaczej, lepiej. Czekam na dyrektora, który pójdzie pod prąd fajnosłuchaczy i przywróci w Trójce standardy sprzed 2000 roku.

Świetlikowi daję mały kredyt zaufania. Zobaczę po pierwszych zmianach ramówkowych, czego się od niego spodziewać.
Awatar użytkownika
Krycha

Krycha Czw Maj 25, 2017 4:30 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Ciekawe czy Maciek z konserwy dostanie jakieś zlecenie na dostawę dmuchaw i wentylatorów do dalszego wietrzenia "Trójki". Ta jego hurtownia dmuchaw to już lokalny potentat na rynku. Gość dmucha wszystko co się rusza i na drzewo nie wchodzi.

Dokładnie. Hurtownia wentylatorów i dmuchaw w Radomiu to jest już silna i solidna firma. Wystarczy wpisać w Google i wyskakuje od razu na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Radomia, żeby kupić u Maćka wysokiej jakości wentylatoryi dmuchawy od renomowanych producentów, oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach, a jeśli ktoś jeszcze ma legitymację PiS, to w ogóle zniżka do 20%. Takiej pokusie naprawdę trudno się oprzeć. Były już udokumentowane przypadki, jak zazdrosne lewaki próbowały zepsuć Maciejowi biznes, ale to się lewakom nie udało nigdy, bo Maciek jest po prostu bardzo dobrym biznesmenem i nie ma na niego mocnych. Maciej zna wszystkie chwyty marketingowe i dlatego potrafi sprzedać duże ilości wentylatorów i dmuchaw. Lewaki mogą rozpowszechniać niesprawiedliwe negatywne opinie o hurtowni Maćka, albo wręcz pisać, że tej hurtowni nie ma, ale cała Polska i tak wie, że w Radomiu znajduje się najlepsza w kraju hurtownia wentylatorów i dmuchaw. Dlatego lewaki nie mają żadnych szans. Hurtownia Maćka dorobiła się niebywałej sławy i niebywałego prestiżu, bo Maciek jest nie tylko konserwatorem wartości, ale też doskonałym biznesmenem i żaden lewak nic na to nie poradzi.
Awatar użytkownika
Nie dla TVPiS i radia PiS

Nie dla TVPiS i radia PiS Czw Maj 25, 2017 4:52 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Trzymam kciuki za nowego dyrektora, żeby bardziej "przewietrzył" Trójkę. Może na początek zmiany będą kosmetyczne, ale mam nadzieję, że później solidnie w Trójce pozmienia to i owo. Niestety poprzednik Adam Hlebowicz trochę mnie rozczarował. Nie wprowadzał złych zmian, wręcz przeciwnie zmiany były bardzo dobre, ale było ich zwyczajnie ZA MAŁO! Liczę na to, że Wiktor Świetlik zmieni więcej, żeby Trójka nie przypominała już tego lewackiego radia, jakim była przez kilkadziesiąt lat.
czyli nadlal radio pogrzebowe i parodiujące radio Maryja??
Awatar użytkownika
MrLolo

MrLolo Czw Maj 25, 2017 5:04 pm

No i jak żyć? Tylu fajnych kandydatów: Tomasz Lis z fantastyczną i obiektywną publicystyką, dorównująca mu D. Wielowiejska czy nieoceniony podróżnik innowator Jarek Kuźniar... A wzięli jakiegoś pisiaka, Ech...
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Maj 25, 2017 5:11 pm

"Nie dla TVPiS i radia PiS " napisał(a):
"Maciej konserwatywny" napisał(a): Trzymam kciuki za nowego dyrektora, żeby bardziej "przewietrzył" Trójkę. Może na początek zmiany będą kosmetyczne, ale mam nadzieję, że później solidnie w Trójce pozmienia to i owo. Niestety poprzednik Adam Hlebowicz trochę mnie rozczarował. Nie wprowadzał złych zmian, wręcz przeciwnie zmiany były bardzo dobre, ale było ich zwyczajnie ZA MAŁO! Liczę na to, że Wiktor Świetlik zmieni więcej, żeby Trójka nie przypominała już tego lewackiego radia, jakim była przez kilkadziesiąt lat.
czyli nadlal radio pogrzebowe i parodiujące radio Maryja??

Nie pogrzebowe, tylko misyjne i inteligentne. Takie, którego konserwatywna inteligencja będzie słuchała z przyjemnością, a nie z irytacją.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość