[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wiosną TVN stawia na „X-Factor” i „Przepis na życie”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zasmach

Wiosną TVN stawia na „X-Factor” i „Przepis na życie”

Zasmach Wto Lut 08, 2011 2:21 am

Czekam na polskie "Wipeout", ciekawe czy będzie to hit, czy kit ;)
Awatar użytkownika
jea.

Re: Wiosną TVN stawia na „X-Factor” i „Przepis na życie”

jea. Wto Lut 08, 2011 8:24 am

jeaaaaaa!
Awatar użytkownika
adik1148

adik1148 Wto Lut 08, 2011 8:35 am

Naprawdę świetna ramówka ! Najbardziej czekam na niedzielne premiery programów rozrywkowych ! :)
Awatar użytkownika
adi

adi Wto Lut 08, 2011 10:31 am

Nie rozumiem dlaczego TVN odpuścił sobie sobotę ( puszczając o 20:00 filmy) ja bym dał o 20:00 program rozrywkowy (np. zapowiadany teleturniej z Chajzerem a tuż po nim np o 21: 15 Nowy polski serial np kryminalny na miarę Kryminalnych.
Awatar użytkownika
Tvn ramówka

Tvn ramówka Wto Lut 08, 2011 10:34 am

Ta amatorzy z jury beda oceniac amatorow bedzie duzo kolorowych swiatelek rózowego koloru i bicia piany dla przytepych przygłupów czyli jak zawsze to samo pierdzenie o niczym czyli o tym samym ale za nim zaczniecie szczekac TVP Polsat i Trwam to ten sam syf
Awatar użytkownika
Miszczak to kmiot

Miszczak to kmiot Wto Lut 08, 2011 11:19 am

dyr Miszczak zacytuje opinie ELTONA na temat X -faktor a ten pan wie co mówi X- FAKTOR to najwieksze GÓWNO wyprodukowane przez telewizje które niszczy prawdziwe talenty Sprzedaje pan gnioty i szmire a reszta wypowiedzi o swiatowych foramatch Nowym jorku Londynie to bicie taniej medialnej piany dla plebsu Niech pan zrobi program o długach TVN _ ITI a pózniej gdzie płacicie podatki i dlaczego nie w Polsce skoro tutaj macie koncesje
Awatar użytkownika
EL

EL Wto Lut 08, 2011 12:19 pm

Super. Ramówka idealna dla mnie. Nie mogę się już doczekać. Jeżeli chodzi o oglądalność w internecie - proszę później podczas podawania oglądalności np mojego ulubionego serialu "Usta Usta" brać również pod uwagę tych którzy będą oglądać go w internecie (to dla mnie wygoda, że mogę oglądać mój serial kiedy chcę i o której chcę !!). Wkurza mnie jak ktoś mówi że oglądalność serialu spada skoro większość ludzi ogląda go tak jak ja na VOD.
Awatar użytkownika
Edward

Edward Śro Lut 09, 2011 11:57 am

Dyr. Miszczak to ma wyczucie. Najpierw Weronika Marczuk,Bartosz Weglarczyk w Top Model,nowy,plastikowy prowadzacy Dzien Dobry TVN razem z Pienkowska, Anna Mucha, Wojewodzki a teraz Maja Sablewska i Czeslaw Mozil. No i od lat seriale ktorych nikt nie oglada tylko maja dobry PR. Szkoda ze TVN idzie coraz bardziej w totalna szmire.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Śro Lut 09, 2011 11:20 pm

Miszczak juz sie konczy. Slabe pomysly programowe i personalne. Slowem Ugotowany. Moze trzeba zrobic X Factora na dyrektora programowego TVNu?
Awatar użytkownika
janiemoge

janiemoge Pią Mar 04, 2011 8:37 pm

Czy nie wiecie może jak nazywa się piosenka z niedzielnych zapowiedzi tvn? proszę o odpowiedz.
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Nie Kwi 24, 2011 10:09 pm

TVN to dziady albo puszczają starocie albo opery mydlane amerykańskich filmowców własna produkcja= 0.01 % :mrgreen:
Awatar użytkownika
Znawca

Znawca Nie Kwi 24, 2011 10:13 pm

TVN to dziady albo puszczają starocie albo opery mydlane amerykańskich filmowców własna produkcja= 0.01 % :mrgreen:
mam kiepski pogląd na tą telewizje prócz wiadomości może nie być nic :D
i będę super zadowolony :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości