WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
emilek

Wirtualna Polska będzie mieć radio na multipleksie DAB+

emilek Czw Paź 17, 2019 7:53 am

Tylko po co? W internecie na open jest dużo większy wybór i uwaga dostępne też poza granicami. Całe to DAB+ moim zdaniem nie ma przyszłości. Lepiej inwestować w zasięg sieci komórkowych, a tam każdy wybierze co chce.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Wirtualna Polska będzie mieć radio na multipleksie DAB+

Piotr Czw Paź 17, 2019 11:32 am

Open FM, które nie nadaje w FM...
Awatar użytkownika
voip

voip Czw Paź 17, 2019 2:36 pm

Popieram rozwój DAB+. Jadąc przez Niemcy mam czysty odbiór na całej trasie. W Polsce też tak będzie.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Paź 17, 2019 5:46 pm

"voip" napisał(a): Popieram rozwój DAB+. Jadąc przez Niemcy mam czysty odbiór na całej trasie. W Polsce też tak będzie.

Ja też popieram. Dzięki temu nie będzie zakłóceń w odbiorze.
Awatar użytkownika
maerin

maerin Czw Paź 17, 2019 9:53 pm

radio w net powino na dwać w czsthowie za mitst tok edfem
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Pią Paź 18, 2019 9:22 am

Projekt nie wypali. Czy wie ktoś ile odbiorników DAB sprzedaje się w Polsce? Jakieś dane? Czy we wszystkich nowych autach jest możliwość słuchania cyfrowego radia? Czy w ostatnim czasie zaobserwowano znaczną sprzedaż cyfrowych odbiorników? Przy obecnym rozwoju Internetu multipleksy radiowe nie mają racji bytu.
Awatar użytkownika
K.

K. Pią Paź 18, 2019 11:40 am

no i bardzo dobrze, może w końcu jakieś inne od Zet, RMF, Esek, przez 20 lat to samo, może w końcu coś świeżego w eterze zabrzmi.
Uruchomić pozostałe regiony niech inni też mają.
Awatar użytkownika
Ufo

Ufo Pią Paź 18, 2019 2:01 pm

Zgadzam się, konkurencja powinna być o wiele większa, jestem za żeby OPEN FM był w calym kraju na DAB +
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Paź 18, 2019 7:20 pm

W moim przypadku jeśli chodzi o Białystok czy Łomżę to muszę cierpliwie poczekać , kiedy to dokładnie nastąpi. Mam nadzieję , że sklepy rtv agd zaopatrzą w tańsze ceny odbiorników co odbierają dab+
Awatar użytkownika
Legionowo

Legionowo Nie Paź 20, 2019 6:20 pm

Dlaczego nikt nie wspomni o tym, że ta cała fundacja EMANIO ARCUS to nadawca radia Hobby, któremu cofnięto koncesje?
Fundację EMANIO ARCUS kontroluje jako prezes MAŁGORZATA TRZCIŃŚKA (żona Pawła Kubalskieg) a w radzie nadzorczej siedzi DOMINIK KUBALSKI, jego syn! nie pamiętacie ile afer pracowniczych było z Radiem Hobby? czemu media się tym nie zajmą?
Czy naprawdę KRRiT ma klapki na oczach, że znowu dali mu koncesję?
Awatar użytkownika
K.

K. Czw Paź 31, 2019 10:00 am

"Sebastian" napisał(a): Mam nadzieję , że sklepy rtv agd zaopatrzą w tańsze ceny odbiorników co odbierają dab+

aby ludzie zaczęli kupować nawet te droższe odbiorniki, musi być oferta programowa. Co z tego jak kupię odbiornik tv 8K jeśli brak jest programów w tej rozdzielczości.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości