WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fsad

Wirtualna Polska wyda o 6,6 mln zł więcej na resztę udziałów Nocowanie.pl

fsad Czw Paź 19, 2017 8:22 am

Pierwszy raz słyszę o takim serwisie. "Nocowania" to ja szukam na mapach Google.
Awatar użytkownika
Mózg

Re: Wirtualna Polska wyda o 6,6 mln zł więcej na resztę udziałów Nocowanie.pl

Mózg Nie Paź 22, 2017 10:50 am

Dziwne, jedź w góry. Tam na co drugim płocie masz baner nocowanie.pl.
Pytałem się górala u którego mieszkałem dlaczego nocowanie a nie booking. Mówił, że z nocowanie ma dużo klientów i większą swobodę. Na booking wystawia pokój za 100 a oni dają z ceną 250 i górkę mają dla siebie nie dla niego. Życzę powodzenia serwisowi. Kilka lat temu ta strona była tragiczna, groch z kapustą. W tym roku wszytko duże, wyraźne, jakościowa zmiana. Jakbyś się interesował podróżami i kwaterami też byś takie rzeczy wiedział;)
Awatar użytkownika
bst

Re: Wirtualna Polska wyda o 6,6 mln zł więcej na resztę udziałów Nocowanie.pl

bst Pią Lut 02, 2018 1:13 pm

"Mózg" napisał(a): Dziwne, jedź w góry. Tam na co drugim płocie masz baner nocowanie.pl.
Pytałem się górala u którego mieszkałem dlaczego nocowanie a nie booking. Mówił, że z nocowanie ma dużo klientów i większą swobodę. Na booking wystawia pokój za 100 a oni dają z ceną 250 i górkę mają dla siebie nie dla niego. Życzę powodzenia serwisowi. Kilka lat temu ta strona była tragiczna, groch z kapustą. W tym roku wszytko duże, wyraźne, jakościowa zmiana. Jakbyś się interesował podróżami i kwaterami też byś takie rzeczy wiedział;)

Bzdura na kółkach booking pobiera 12% prowizji cene końcową dla klienta ustala właściciel i od tego placi prowizje. Więc jak na bookingu jest coś za 250zł/doba to góral ma 220zł na rękę. Koniec i kropka 40 obiektów mam na bookingu.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości