WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nick

Wirtualna Polska z 17 mln użytkowników i bez szybkich zmian po przejęciu NextWeb Media

Nick Pon Cze 08, 2015 1:28 pm

Po integracji odejdzie 70% zespołu a jakość treści spadnie do poziomu Wirtualnej Polski.
Spowoduje to odejście użytkowników i w ten sposób zakup okaże się finansowym niewypałem.

Zyska tylko dotychczasowy właściciel NWM.
Awatar użytkownika
Klaudiusz

Re: Wirtualna Polska z 17 mln użytkowników i bez szybkich zmian po przejęciu NextWeb Media

Klaudiusz Pon Cze 08, 2015 11:29 pm

Część osób już zwolnili więc z tych 70% to 10-15% już w NWM nie ma. Kolejni tylko patrzeć jak dostaną wypowiedzenia lub sami odejdą bo będą mieli dosyć pracy w kolejnym molochu czyli w korporacji.
Awatar użytkownika
Hołbi

Re: Wirtualna Polska z 17 mln użytkowników i bez szybkich zmian po przejęciu NextWeb Media

Hołbi Wto Cze 09, 2015 12:03 am

Ja jestem niestety jednym ze zredukowanych ludzi po przejeciu przez WP - to co moge powidziec, to totalna prowizorka. Byleby za wszelcka cene te pare UU uciulac, byleby jakies magiczne tabelki sie zgadzaly. To wszyto zacznie puszczac stopniowo za pare miesiecy... co ciekawe, takie poczucie maja tez pracownicy WP, ktorzy widza jak to wszystko jest konstruowane na szybko, na wariata....
Awatar użytkownika
Łoren Bufet

Łoren Bufet Wto Cze 09, 2015 4:39 pm

Szału nie ma na giełdzie
Awatar użytkownika
WP nie szanuje ludzi

WP nie szanuje ludzi Śro Cze 10, 2015 4:14 pm

Niestety, WP kupuje dla tabelek, a o własnych ludzi nie umie dbać. Płace są coraz gorsze na tle konkurencji, ludzie nie są szanowani, zapowiadają kolejne duże cięcia budżetowe, znowu panuje strach
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości