[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wirtualna Polska zamyka Bloog.pl, powodem malejąca popularność

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dax

Wirtualna Polska zamyka Bloog.pl, powodem malejąca popularność

Dax Śro Sty 10, 2018 1:49 pm

Machalki niedługo zamkną cały portal jeżeli będzie ich tylko interesować klikalnosc...
Awatar użytkownika
aZaliż

Re: Wirtualna Polska zamyka Bloog.pl, powodem malejąca popularność

aZaliż Śro Sty 10, 2018 3:35 pm

Dobry ruch.
90% tych blogów z bloog to śmieci, które nie powinny nigdy pojawić się w internecie i generują tylko koszty.
A jeśli ktoś jest dobry w pisaniu, znajdzie sposób, by pisać dalej.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Sty 11, 2018 12:44 pm

Szkoda blogonotek, za które WP kiedyś płaciła m.in. Andrusowi, Czubaszek, itp.
Awatar użytkownika
Zamykanie papy

Zamykanie papy Czw Sty 11, 2018 9:53 pm

A wirtualnemedia zamykają "niepoprawnym" usta czyli NIE żyje wolność wypowiedzi .................moderatorek ciachhhh w końcu jesteś robotem w korporacji lewackiej !!!!!
Awatar użytkownika
zamykanie papy

zamykanie papy Czw Sty 11, 2018 9:56 pm

Acha zrzut obrazu dokonany aby nie było że nie było :D
Awatar użytkownika
evelina

evelina Sob Sty 27, 2018 6:39 pm

Moze by ktos poradzil jak skopiowac swojego blooga ,zeby nie stracic wpisow lub przeniesc na inny serwer.Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc
Awatar użytkownika
Tosiencja

Tosiencja Sob Lut 03, 2018 11:02 pm

A wiecie, skąd te spadki popularności? Z powodów problemów z użytkowaniem i od pewnego momentu z powodu braku "Redakcji"m, czy też zespołu technicznego, który by się bloog.pl zajmował. Tak się nie robi; WP po prostu porzuciła blogerów i dziwi się, że bloog.pl stawał się mniej popularny...
Awatar użytkownika
kotywioli

kotywioli Nie Lut 04, 2018 11:57 am

prowadze tu swój bloog-stronę hodowli od lat,mam wiele cennych wpisów,historię zycia moich kotów,mojego hobby,jestem z ym miejscem związana i co teraz?jak zachowac zdjęcia,dane wielu lat
jestem załamana
Awatar użytkownika
piotr

piotr Śro Mar 14, 2018 1:02 pm

"evelina" napisał(a): Moze by ktos poradzil jak skopiowac swojego blooga ,zeby nie stracic wpisow lub przeniesc na inny serwer.Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc

zapisać strona po stronie - w przeglądarce - plik -zapisz strone jako
Awatar użytkownika
A04

A04 Pon Maj 07, 2018 9:00 pm

"piotr" napisał(a):
"evelina" napisał(a): Moze by ktos poradzil jak skopiowac swojego blooga ,zeby nie stracic wpisow lub przeniesc na inny serwer.Bylabym niezmiernie wdzieczna za pomoc

zapisać strona po stronie - w przeglądarce - plik -zapisz strone jako

A potem stworzyć bloga, np. Na Blogspocie czy Wordpressie i przekleić wszystkie teksty. Wiem, że już za późno, ale w razie czego jakby ktoś chciał przenieść swojego bloga, który również jest na jakiejś dziwnej i upadającej już platformie. Można też spróbować przekopiować wszystkie posty, zdjęcia itp. z poziomu edytora postów, czy panelu bloga a później przekleić to do nowego bloga.
Awatar użytkownika
Przemek

Przemek Pon Wrz 23, 2019 11:01 pm

Dla mnie masakra ,prowadziłem 15 lat blooga,wchodzę ,nie ma ... od początku małżeństwa prawie do rozwodu i do choroby mojej ,nie mam słów ...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości