[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wisła Kraków sprzedaje w internecie akcje za 4 mln zł, promuje to pod hasłem „Moja, Twoja, nasza Wisła” (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bolt

Wisła Kraków sprzedaje w internecie akcje za 4 mln zł, promuje to pod hasłem „Moja, Twoja, nasza Wisła” (wideo)

Bolt Wto Lut 05, 2019 2:31 pm

Szczerze mowiac, abstrachujac od tego ze fanem Wisly nie jestem, to jest to zupelnie nowy pomysl na prowadzenie i promocje klubu. Mam wrazenie, ze jesli sie uda ten klub uratowac w njblizszym roku, to moze to byc dosc unikalny przyklad, wprowadzenia wspolczesnych techonoligii do zarzadzania klubem. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Bomen

Re: Wisła Kraków sprzedaje w internecie akcje za 4 mln zł, promuje to pod hasłem „Moja, Twoja, nasza Wisła” (wideo)

Bomen Wto Lut 05, 2019 3:29 pm

Ja czegoś nie rozumiem. Dla mnie to danina na klub, aby nie upadł, a nie wejście w posiadanie akcji klubu, który sprzedaje swe wyemitowane akcje. Czy w ogóle była uchwała WZA w sprawie podniesienia kapitału ?
A może to jest na spłatę wcześniej zaciągniętego u kogoś innego długu ?
Tak, czy siak nie wróżę Wiśle nic dobrego. To tylko przedłużanie agonii - aby dograć sezon do końca.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Wisła Kraków sprzedaje w internecie akcje za 4 mln zł, promuje to pod hasłem „Moja, Twoja, nasza Wisła” (wideo)

pavv Wto Lut 05, 2019 6:33 pm

4 mln. to jest warte 80% akcji, a nie jakieś resztki z pańskiego stołu.
Awatar użytkownika
Heh

Heh Wto Lut 05, 2019 11:38 pm

A czy te akcje nie są własnością tych, którzy je mają? Czyli m.in. Szweda? Przecież nie było żadnego wyroku unieważniającego transakcję? Żadnej decyzji? W KRS nie widać zmian? Co to, kurła, za szopka?! A później Boniek powie, że został oszukany, a prawnik, że niczego nie wiedział?
Awatar użytkownika
Babangida

Babangida Śro Lut 06, 2019 12:24 am

Hmm, czyli wycena klubu 80mln. A dla przebierancow chcieli opchac go za zl... Ciekawe.
Tak jak to ze Wisla ma rowniez 80mln dlugow. Ale to pewnie przypadek ;)

Ale najwazniejsze: gdzie fizycznie sa akcje? Cos sie nimi TS nie chwalil... Realne jest ze kasa pojdzie nie wiadomo na co, a kibice zostana co najwyzej z bezwartosciowym wydrukiem z maila...
Awatar użytkownika
darsio

Re: Wisła Kraków sprzedała w internecie akcje za 4 mln zł. Promowała to hasłem „Moja, Twoja, nasza Wisła” (wideo)

darsio Śro Lut 06, 2019 8:12 pm

jak się później okaże ,większość akcji wykupił Misiek i Przyjaciele....
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość