WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
I pięknie:) Gonić lewaków:)

Właściciel Ciechana chce przeprosin i 100 tys. zł od Instytutu Reportażu za wylewanie piwa

I pięknie:) Gonić lewaków:) Wto Paź 28, 2014 11:55 am

Simon
Awatar użytkownika
Male

Re: Właściciel Ciechana chce przeprosin i 100 tys. zł od Instytutu Reportażu za wylewanie piwa

Male Wto Paź 28, 2014 12:30 pm

Jestem za związkami partnerskimi. Oburzenie właścicieli Wrzenia Świata, a jednocześnie dziennikarzy Gazety Wyborczej powinno teraz przyjąć podobne rozmary w sprzeciwie na traktowanie młodych reportażystów, którzy wybulili krocie czesnego na prowadzoną przez nich szkołę Instytutu Reportażu i teraz mają za półdarmo pracować dla Agory i kilku innych zaprzyjaźnionych wydawnictw, a starym wyjadaczom ukokoszonych w różnych układach podsuwać świeże pomysły.
Awatar użytkownika
kornella

Re: Właściciel Ciechana chce przeprosin i 100 tys. zł od Instytutu Reportażu za wylewanie piwa

kornella Wto Paź 28, 2014 2:10 pm

Też spadłam z krzesła. Pan Jakubiak albo taki się urodził (z kompleksami) albo za dużo tego piwa pije. Bo widzę, że coś mu na głowę zaszkodziło.
Panie Jakubiak trochę szacunku dla innych. Chyba za mało Pan po dupie dostał od życia. Skoro Pan dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Wstyd mi, że tacy ludzie chodzą i krzyczą. Panie Jakubiak już czas zamilknąc.
Awatar użytkownika
kornella

kornella Wto Paź 28, 2014 2:49 pm

Pan Jakubiak to chyba na marsie się urodził. Z kosmitami ma kontakt coś patrzę. Panie Jakubiak Pan uczciwej konkurencji szuka? Bycie uczciwym się nie opłaca. Ale chyba Pan to wie najlepiej, podejrzewam.
Pan Jakubiak jest sfrustrowany seksualnie. Tak myślę.
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Wto Paź 28, 2014 2:50 pm

Akcja z wylewaniem piwa była głupawa. A teraz okazuje się jeszcze, że trzeba będzie za to rozlane piwo zapłacić drugi raz... Wybitni dziennikarze, a zrobili się na szaro i mogą pójść w skarpetkach przez głupią akcyjkę. O ile się orientuję, dla Instytutu Reportażu 100 tys.zł to kwota astronomiczna, ale może jestem w błędzie.
Awatar użytkownika
kornella

kornella Wto Paź 28, 2014 3:14 pm

Niech ten człowiek zapłaci za rozpijanie narodu. I zostawi Instytut Reportażu w spokoju.
I jeszcze dla mnie niech zapłaci, że musiałam jego twarz oglądac. Będę miała koszmary. Że też tacy ludzie rodzą się na polskiej ziemi.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 28, 2014 6:19 pm

Kornella, ale się nakręciłaś. Wylałaś na tego człowieka wszystkie możliwe pomyje.
A swoją drogą, patrząc na powyższe wpisy, jestem zaskoczony na portalu ludzi mediów tak wysokim poziomem chamstwa, bo niestety inaczej tego nie można nazwać.
Awatar użytkownika
kornella

kornella Wto Paź 28, 2014 6:40 pm

Powiem jak ksiądz Pan Jakubiak jestem dobrym człowiekiem i pięknym, tylko że zbłądził albo zabłądził. Teraz lepiej?
Awatar użytkownika
kornella

kornella Wto Paź 28, 2014 6:53 pm

Chamstwo nie jest takie złe. Gorsza jest obłuda. Może jestem i taka i taka. Nie mnie to oceniac.
Po prostu ten człowiek czegoś chce, i to patrzę że bardzo. A kto szuka ten znajdzie i on znalazł...
A będzie szukał dalej to znajdzie więcej. Tyle
Awatar użytkownika
kornella

kornella Wto Paź 28, 2014 8:10 pm

Internet jest kopalnią chamstwa i obłudy też. To taki specyficzny świat. Tu każdy czuje się wielki bo jest anonimowy. Ale myślę że tak jak powiedział minister, że użył słowa "frajer", żeby wstrząsnąc rolnikami ...tak też czasem trzeba potrząsnąc kimś, żeby ktoś coś zrozumiał. Chociaż ludzie rzadko się zmieniają. Ale faktycznie trochę mnie poniosło. Przepraszam.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Wto Paź 28, 2014 10:24 pm

Obraża i chce przeprosin :)
Awatar użytkownika
amcia

amcia Wto Paź 28, 2014 10:35 pm

przystojnie wyglada z wasami i z butelkom przy ustach....taki mieski:DD. OCZYWISCIE jestem HETERO! zeby nie bylo! niczego!
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Paź 29, 2014 2:55 am

chory ? cenzury i rezimu mu sie zachcialo ?
moje piwo, kupione,zaplacone to moge i krowe
napoic, bo co komu do tego ? nico
Awatar użytkownika
Kto wykańcza dziennikarstwo?

Kto wykańcza dziennikarstwo? Śro Paź 29, 2014 1:37 pm

I ja czekam na głośną akcję właścicieli Wrzenia Świata w obronie wykorzystywanych na śmieciówkach dziennikarzy. Internet to nie do końca tylko gniezdo chamstwa i obłudy. Jest ozdwierciedleniem chamstwa i obłudy, które doskonale funcjonują w świecie rzeczywistym.
Awatar użytkownika
kornella

kornella Czw Paź 30, 2014 11:03 am

Dokładnie.
Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam. Dlatego stwierdziłam, że może chamstwo jest lepsze od obłudy. Mniej boli.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości