[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z komentowaniem zimowych igrzysk. „Mam już następcę”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dorota

Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z komentowaniem zimowych igrzysk. „Mam już następcę”

Dorota Pon Lut 19, 2018 6:37 pm

Klasa CZŁOWIEK ! Dziękujemy !
Awatar użytkownika
DZIĘKUJEMY!

Re: Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z komentowaniem zimowych igrzysk. „Mam już następcę”

DZIĘKUJEMY! Pon Lut 19, 2018 6:37 pm

Za te wszystkie lata!
Awatar użytkownika
Kukus

Re: Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z komentowaniem zimowych igrzysk. „Mam już następcę”

Kukus Pon Lut 19, 2018 6:43 pm

Dzięki Panie Wlodku!
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Lut 19, 2018 6:45 pm

W 2011 roku przepowiedział, że "coś zostanie" po Małyszomanii
Awatar użytkownika
Franek

Franek Pon Lut 19, 2018 6:46 pm

Ten pan powinien był zrobić to najpóźniej po Igrzyskach w Turynie. A dyrektorem prywatnej-publicznej. TVP Sport nie powinien był zostać nigdy.
Awatar użytkownika
ks. Zygmunt

ks. Zygmunt Pon Lut 19, 2018 6:48 pm

Panie Włodzimierzu, dziękuję za Pana wiedzę, kulturę słowa i ogromny talent. Może mieć Pan satysfakcję, że na czas Pańskiej pracy przypadły wielkie sukcesy Adama Małysza i Kamila Stocha. Ze wzruszeniem wspominam Pański pamiętny komentarz z końca kariery Małysza. To był piękny czas do którego wielu kibiców będzie wracać wspomnieniami. Panie Włodku, proszę przyjąć wyrazy wdzięczności od kibica, prawie że Pana rówieśnika. Życzę Panu wszystkiego najlepszego.

Ksiądz Zygmunt
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Lut 19, 2018 6:55 pm

Urok, Klasa, Profesjonalizm i wszystko co najlepsze w sportowym dziennikarstwie telewizyjnym to właśnie PAN SZARANOWICZ!!! Szacunek, ukłony i najlepsze zyczenia.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pon Lut 19, 2018 7:05 pm

Szpakowski też powinien odejść. Odkąd komentuje mecze reprezentacji w piłce nożnej to nic nie osiągnęli. :) A jeśli osiągnęli to prawa do transmisji miał Polsat. :D
Awatar użytkownika
raf1978

raf1978 Pon Lut 19, 2018 7:24 pm

"Gie" napisał(a): Szpakowski też powinien odejść. Odkąd komentuje mecze reprezentacji w piłce nożnej to nic nie osiągnęli. A jeśli osiągnęli to prawa do transmisji miał Polsat.

W Korei w 2002 nie osiągnęli nic, podobnie w Austrii w 2008 :) Wtedy prawa też miał Polsat.
Awatar użytkownika
Przemysław Ż.

Przemysław Ż. Pon Lut 19, 2018 7:53 pm

Wielka postać, do której młode pokolenie dziennikarzy piszących i mówiących o sporcie powinno dążyć. Artysta emocji, słowa, nigdy nie zapomnę jego wzruszeń podczas sukcesów Małysza, Stocha i spółki. Dziękujemy Panie Włodku! :)
Awatar użytkownika
mon

mon Pon Lut 19, 2018 8:58 pm

Co raz mniej ludzi chce pracować w TVPiS, która uprawia nic niewartą propagandę PiSowsko-kościelną. Nie ma większego zła niż PiS i kościół. Jedna wielka obłuda i szerzenie nienawiści. Osoby popierające to wszystko są większymi grzesznikami niż ateiści. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby firmować TVPiS swoim nazwiskiem i pracować wśród tego bełkotu PiSowskiego? Wielkie brawa dla Szaranowicza.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Pon Lut 19, 2018 9:00 pm

Szacun za klasę!!!
Awatar użytkownika
presiak

presiak Pon Lut 19, 2018 9:47 pm

Na woro są ludzie którzy coś jeszcze potrafią. A na placu....dzieciaki z republiki.
Awatar użytkownika
DvDV

DvDV Pon Lut 19, 2018 9:55 pm

"presiak" napisał(a): Na woro są ludzie którzy coś jeszcze potrafią. A na placu....dzieciaki z republiki.
o to to to...
Awatar użytkownika
Ech

Ech Pon Lut 19, 2018 10:40 pm

Cholera, łezka w oku się kręci! Jak się oglądało z dziećmi i dziadkami skoki, a Pan Włodzimierz komentował, jak gdyby rozmawiał z nami wszystkimi: spokojnie, rzeczowo, na temat. I wszyscy urządzali sobie żarty, że "wczoraj to chyba zapił, bo mu się numery mylą", albo że "właśnie wyjątkowo nie zapił, dlatego mu się w oczach mieni". :) Przepraszam, Panie Włodku, za te głupie żarty w naszym domu, ale był Pan u nas lokatorem, członkiem rodziny, z którego można było pożartować, takim swojakiem. DZIĘKUJEMY za cały ten wielki trud, to było super. Mamy nadzieję, że jeszcze się usłyszymy i pogadamy w rodzinnym gronie. Ps. Mamy genetycznie słabe wątroby, stąd te żarty o alkoholu. Proszę nie interpretować ich na swoją niekorzyść. ŚCiskamy, trzymamy kciuki i oby tak dalej.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 24 gości