WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogi

Włodzimierz Zientarski reklamuje wyprzedaż Toyoty (wideo)

Yogi Śro Lis 20, 2013 1:13 am

Właśnie ta kampania zniechęciła mnie do marki Toyota, którą jeżdżę od lat! Samochody rzeczywiście były bardzo trwałe, lecz Verso, którym jeżdżę od 9 lat, jest zaprzeczeniem wysokiej jakości lub źle trafiłem.
Ale nie dlatego zrezygnuję z zakupu Toyoty, tylko z powodu pana Z., który podpadł mi swoim zachowaniem, gdy bronił syna za... jak to się nazywa?
Awatar użytkownika
See

Re: Włodzimierz Zientarski reklamuje wyprzedaż Toyoty (wideo)

See Śro Lis 20, 2013 8:39 am

Jego zachowanie po wypadku syna jest co najmniej kontrowersyjne, ale jakoś zrozumiałe. Każdy ojciec walczy o własne dziecko. Ale reklama to gwóźdź do trumny. Nie mogłam uszom uwierzyć. Włączam radio, słyszę Zientarskiego pean na cześć Toyoty, a potem okazuje się, że to reklama. Ten pan jeszcze chce być dziennikarzem???Chyba, że to pożegnanie z zawodem z ekstra bonusem.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Lis 20, 2013 9:45 am

A bo to pierwszy dziennikarz, który coś reklamuje?
Kurzajewski Wam nie przeszkadza? A Lis? Rogalska?
Przecież Zientarski nie robi kryptoreklamy (np. przy okazji transmisji F1), tylko oficjalnie występuje w reklamie... znacznie gorsze są wszelkiej maści programy motoryzacyjne z niby ekspertami, w których każdy oceniany samochód ma tylko zalety. Króluje w tym pseudo dziennikarstwie motoryzacyjnym TVN Turbo.
Awatar użytkownika
ŁUDZI ALLEN

ŁUDZI ALLEN Śro Lis 20, 2013 10:24 am

A synus, ktory pali głupa, zeby nie pojść odsiedziec karę, ktrorą wyimierzsył mu podobno niezawisły sąd. to nie mogłby pomoc tatulkowi w reklamowaniu samochody tojota.m MAm nawet hasło nowej kampanii TOYOTA- a ZA KOŁKIEM IDIOTA !!!.
Pamietam, ich usmiechnite mordy w reklamiwe PZU na koilka dni przed wypadkiem czwerwonego Ferrai, ktore ponad wszelka wątpliwosc prowadzil synus tego pana. a potem musieli w dyrdy zdejmowac te billboardy po kompromiryuacycm wypadky tego osozłoma samochodowego. Juz choccb yze wzgledu na morde tego pana i jego knajackie zachowania, wspierane przez PRr Managera J. Ciszewskiego (ten z zradu Belki ) skloaniaja mnie by nigdy nie kupic samochodu marki TOJOTa - IDIOTA. DRamat , jaki materiał ludzki zyje w tym kraju. BOŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
Awatar użytkownika
Tmi

Tmi Śro Lis 20, 2013 10:34 am

Macie rację, że są dziennikarze występujący w reklamach. Jednak oni nie reklamują marek związanych ze swoim profilem działalności. Nie mam nic przeciwko takim reklamom. Niech sobie Pan Lis reklamuje Powerade, ta marka nie wpływa na jego rzetelność. Ale w momencie kiedy dziennikarz motoryzacyjny reklamuje jedną z marek motoryzacyjnych.... Moim zdaniem to jest jego koniec.
Awatar użytkownika
Timi Raikonen

Timi Raikonen Śro Lis 20, 2013 3:34 pm

WRóble ćwierkają w Warszawie, że synuś po wyjściu z pierdla, ma reklamować Ferrrari Testarossa, ale tylko na odcinku Puławska róg Wałbrzyskiej do Wyścigów Konnych w stolicy . Do skutku :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
krzysztof

krzysztof Śro Sty 08, 2014 3:36 pm

syn reklamował Ferrari ale wziął to zbyt serio. W następnej reklamie pojedzie sam.
Awatar użytkownika
W. Zientarski

W. Zientarski Wto Kwi 22, 2014 8:24 am

informacja dla TOYOTY .. tylko nie Zientarski .. to naprawdę błąd. to tak naprawdę strzał w kolano dla biegacza. GDYBYM to Ja decydował o wyborze twarzy to wybrałbym PIOTRA CYRWUSA i jakąś śmieszną lekką prosta reklamę do tego może nawet w skeczu czy dowcipie. ..
Awatar użytkownika
arti

arti Sob Gru 26, 2015 8:37 pm

Z całym szacunkiem szanowny Panie Zientarski litości błagam tylko ni Toyotę to zarówno strzał w kolano dla toyoty ze pana wybrała do reklamy a dla Pana to koniec jako dziennikarza motoryzacyjnego występując i reklamujące Toyotę która swą świetność miała 15 lat temu i niezawodność o której pan tak z przekonaniem mówi jestem rozczarowany pana postawą był pan autorytetem w świecie motoryzacji a teraz ?????????? litości niech pan się z tego wycofa pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
bolo

bolo Sob Gru 26, 2015 8:47 pm

Jaka niezawodność toyota pan Zientarski reklama która rozłoży obie firmy jeżeli można tak to nazwać nie da się tego oglądać Ludzie nie są głupi i nie kupią się na to to jest odrażające lepiej by Pan zrobił wspomagając swą osoba polska motoryzacja by coś się ruszyło w tym kraju cokolwiek ale nie Toyotę i jaka ona niezawodna chyba pan sam w to nie wierzy
Awatar użytkownika
darek

darek Śro Gru 30, 2015 11:21 pm

kiedys niby byl niezalezny? ale po wypadku syna z ktorym prowadzil program przestal byc wiartgodny! sprzedal sie jednemu koncernowi a to ewidentnie przeczy wczesniejszej dzialalnosci, niezaleznego eksperta nie wspominajac o akcji PZU - bezpieczna jazda, bo to wogole jakis zalosny zart!!
Awatar użytkownika
Karson

Karson Nie Sty 10, 2016 8:52 pm

Rzygać już się chce jak słyszę tą bzdetną reklamę tego zientarskiego, dobrze że można przełączyć kanał .. No ale adwokat przecież kosztuje
Awatar użytkownika
zdejmijcie go z reklamy

zdejmijcie go z reklamy Pią Gru 30, 2016 6:36 pm

nie można go oglądać ,,zdejmijcie go z tej reklamy , babuli niewyraźnie, obrzydzenie wzbudza ,,, aż toyota mi obrzydła ,,straszna ta reklama ,,,,,co sie nie robi dla forsy ,,,kto go tam postawił ????????????
Awatar użytkownika
kierowca

kierowca Pon Sty 16, 2017 10:37 am

witam---uwazalem Pana za fachowca ale nie od reklam --po prostu kupili Pana --nie wstyd Panu ?
Awatar użytkownika
Marko

Marko Nie Sty 06, 2019 6:14 pm

Tak głupiej reklamy w życiu nie widziałem.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości