WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ford

Wojciech Biedroń i Dorota Kania z nagrodami Wolności Słowa od SDP, Jerzy Jachowicz z Laurem

Ford Czw Mar 21, 2019 7:28 am

Co to za nagrody takie dyplomy są po 5 zl
Awatar użytkownika
ja

Re: Wojciech Biedroń i Dorota Kania z nagrodami Wolności Słowa od SDP, Jerzy Jachowicz z Laurem

ja Czw Mar 21, 2019 8:11 am

Pamiętamy, rozliczymy
Awatar użytkownika
Kolo

Re: Wojciech Biedroń i Dorota Kania z nagrodami Wolności Słowa od SDP, Jerzy Jachowicz z Laurem

Kolo Czw Mar 21, 2019 8:39 am

Lista laureatów zwala z nóg. A że Głuszak z tvn wysłał tam swój reportaż, to jestem zdziwiona. Podobnie jak faktem, że w świecie bez fikcji w tvp 2 emitowane są filmy dokumentalne a nie reportaże. Sami swoi - to jedyny komentarz do sprawy.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Mar 21, 2019 9:07 am

Czy tym razem również zebrano ćwierć miliona od przypadkowo przechodzącej spółki z udziałem SP?
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Czw Mar 21, 2019 9:45 am

Nie istnieje Polityka, nie istnieje Newsweek, nie istnieje Gazeta Wyborcza, nie istnieje TVN, Tygodnik Powszechny istnieje z łaski. Prawda nasza najnaszsza!
Awatar użytkownika
Samir

Samir Czw Mar 21, 2019 10:44 am

Biedron tu, Biedron w polityce, przypadek? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
Marian

Marian Czw Mar 21, 2019 11:07 am

O Jezu!
Awatar użytkownika
.

. Czw Mar 21, 2019 11:44 am

A tymczasem w alternatywnym świecie...
Awatar użytkownika
Ek.

Ek. Czw Mar 21, 2019 12:23 pm

Nagrody agendy orwellowskiego Ministerstwa Prawdy. Wydawałoby się, że skład Kania, Biedron, Jachowicz to raczej mocni kandydaci do trofeum im. Machejka.
Awatar użytkownika
DziennikarzRP

DziennikarzRP Czw Mar 21, 2019 1:27 pm

Oczywiście, całkowicie PRZYPADKOWO wszyscy laureaci byli, są i będą zwolennikami miłościwie panującego nam PiSu.
Awatar użytkownika
jacku

jacku Czw Mar 21, 2019 1:44 pm

wstyd odebrać taką nagrodę. serio. ludzie, nie macie umiaru.
Awatar użytkownika
Jana

Jana Czw Mar 21, 2019 2:27 pm

A gdzie młodzi gniewni z tvp info, wiadomości i alarmu!? Dajcie im coś na podłechtanie ego.
Awatar użytkownika
Felek

Felek Czw Mar 21, 2019 4:19 pm

Zawsze w Ciebie wierzyłem Wojtek. Szczere (a jestem znany ze szczerości) gratulacje. Pamiętaj o mnie proszę. Dryndnę niebawem do Ciebie w sprawie jakiegoś intratnego stanowiska, bo u mnie sam wiesz jak jest...
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Czw Mar 21, 2019 5:09 pm

Mają poczucie "humoru".
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Czw Mar 21, 2019 5:27 pm

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość