WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ala

Wojciech Borowski: McCann Worldgroup jest na właściwych torach, firma zaczęła żyć

Ala Pią Lip 12, 2013 3:18 am

Wojtula, love you. Powodzenia! Facet, nie dość, że cudownie przystojny (popatrzcie tylko na zdjęcie) to jeszcze mądry i rozsądny. Buziaczki.
Awatar użytkownika
uvw

Re: Wojciech Borowski: McCann Worldgroup jest na właściwych torach, firma zaczęła żyć

uvw Pią Lip 12, 2013 8:42 am

sam o sobie komentuje? Brzydko.
Awatar użytkownika
Mania

Re: Wojciech Borowski: McCann Worldgroup jest na właściwych torach, firma zaczęła żyć

Mania Pią Lip 12, 2013 8:56 am

Wojtus. Ja wiem, ze to zadecie i przesada to specyfika branży, w której byle gowniany ad jest game chamging i eye opening. Ale, na Boga, nie mów chłopie o tym, ze cokolwiek naprawiles w 3 mce bo, ujmując rzecz w skrócie, osmieszasz się. Twój poprzednik wpisał się ochoczo do panteonu blaznow rowniez dlatego, ze plótł banialuki a biznes był w lesie. Wyluzuj, napij się wody. dzień bez informacji o tym ze McCann jest "zupełnie nowy" nie jest dniem straconym. Póki co wymieniles jednych na drugich. Brawo. Za 2 lata pojawia się owoce tych zmian: biznes i nagrody. Wygrasz to, wygrasz tamto, lew tu, bebenek tam. Wtedy udzieliłsz wywiadu o zmianie postrzegania. Ale...poczekaj. Wtedy juz nie bedziesz musial? Im glosniej o tym mowisz teraz tym mniej jestes w tym mowieniu wiarygodny, nie kumasz tego? Ech...Jednak brakuje Papy Janickiego z okresu przed...wielką smutą. to była klasa. Wywiadów - nie było.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pią Lip 12, 2013 11:51 am

Kochani! Niech Wam nawet przez myśl nie przejdzie, że piszę pochlebne samemu sobie komentarze. Bardzo Was o to proszę. Przecież nawet użyłem pseudonimu "Ala", żeby nikt z Was nie miał wątpliwości, że to najprawdopodobniej jakaś zatrudniona przeze mnie dziewczyna pisze (to ta uwaga o urodzie). Pozdrówki wielkie!
Awatar użytkownika
kris

kris Pią Lip 12, 2013 11:55 am

Niedlugo wyjdziesz chlopie z lodowki! W tym wywiadzie zabraklo dziennikarza. Pompowanie PR-owego balona polaczone ze slodka papka, ze az mdli. Jakis poziom i glebia rozmow powinna obowiazywac! Poki co zaden znaczacy biznes nie zostal pozyskany przez zadna ze spolek, wiec chwalenie sie i stroszenie piorek tylko. Ja bym takiej agencji nie zaprosil do przetargu!
Awatar użytkownika
Krtek

Krtek Pią Lip 12, 2013 1:06 pm

Za każdym razem to samo - huczne zapowiedzi, wypowiedzi, zdjęcia. Sugerowałbym mniej entuzjazmu dopóki nie będzie widocznych efektów pracy nowych "gwiazd" McCanna. Bo jak wiemy - w sieci nic nie ginie, więc czytanie tego tekstu za rok lub dwa moze byc rownie zenujące, jak czytanie podobnych wypowiedzi poprzednikow p. Borowskiego. Na razie nie ma sie czym chwalic za bardzo,wiec moze wrzućcie na luz...
Awatar użytkownika
loc

loc Pią Lip 12, 2013 8:14 pm

Kto to jest? Co dobrego zrobił dla swojej społeczności?
Awatar użytkownika
@ loc

@ loc Pią Lip 12, 2013 11:59 pm

Ja też nie wiem, ale jest go ostatnio pod dostatkiem — musi mieć jakiś duży talent
Awatar użytkownika
szczypan

szczypan Sob Lip 13, 2013 11:02 am

"Jeszcze nigdy w historii branży nie było tak wielu możliwości dotarcia do konsumenta" - szkoda tylko, że nikt nie pyta konsumenta czy sobie w ogóle tego życzy. Jesteśmy prześladowani przez reklamę ze wszystkich stron, wciska się ją w 10-15 minutowe programy jak na Kuchnia+, czy pomiędzy 2-3 minutowe programy (jak pogoda i sport po wiadomościach). Wieczorynka stała się też 5-cio minutowym przerywnikiem w półgodzinnym bloku reklamowym. Reklama atakuje nas w sklepie, na ulicy. A lansuje się jakieś śmieszne, dziwne marki. Ostatnio sponsorem w tv bywa marka "składy węgla" ... w dobie ekologicznych źródeł energii, limitów CO2 ???
Awatar użytkownika
dyro

dyro Sob Lip 13, 2013 5:59 pm

Wojtek, ty nie manipuluj rzeczywistością tylko wez sie do roboty. Pokaz jakies rezultaty bo na razie jedziesz w dół i za chwile potracisz klientow.
Awatar użytkownika
ordo

ordo Sob Lip 13, 2013 9:27 pm

Z wpisów widać że konkurencja ma pełne pory. Trzymać tak dalej Panie Wojtku, a ja powodzenia życzę:)
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości