WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michał

Wojciech Cejrowski nową twarzą TV Puls

michał Pią Wrz 13, 2013 12:09 pm

To niesamowite że ktoś taki jest wpuszczany do mediów! Juz dano te homofob ,rasista ,nacjonalista,kato-talib powinien siedzieć w pierdlu!!!
Awatar użytkownika
radek

Re: Wojciech Cejrowski nową twarzą TV Puls

radek Pią Wrz 13, 2013 12:09 pm

Bo Wojtas jest jak Mariusz Max, mówi jak jest! A jego programy są świetne, więc dobrze że będzie można je nadal oglądać
Awatar użytkownika
Ufny w (je) ZUS-ie

Ufny w (je) ZUS-ie Pią Wrz 13, 2013 12:17 pm

Boziu Miłosierna, Mateczko Częstochowska, co za morda wredna :-)))))))) weź mnie pod swoją obronę :-))))
Awatar użytkownika
mis

mis Pią Wrz 13, 2013 12:22 pm

Radku to chyba ty tu masz ból dupy. Po co mnie komentujesz? A tak na serio cały ten pól dupy to przecież gimbaza. Masz takie poglądy jak Pan Wojciech ? Pogadamy o tym jak taki odważny jesteś
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Wrz 13, 2013 12:30 pm

Póki mówi o podróżach, to niech mówi, ale na inne tematy niech lepiej milczy :D
Awatar użytkownika
zexon

zexon Pią Wrz 13, 2013 12:37 pm

Widzę, że niektórym obce jest słowo tolerancja. Jestem zdeklarowanym antyklerykałem, co nie przeszkadza mi szanować W.C. za jego podróżnicze programy tv, czy wcześniejsze audycje w PR3. Nie zgadzam się z jego światopoglądem, przekonaniami politycznymi... Ale nie muszę go zaraz potępiać w cambuł.
Awatar użytkownika
Cejrowski cwaniaczek medialny

Cejrowski cwaniaczek medialny Pią Wrz 13, 2013 12:53 pm

Cejrowski , drobny cwaniaczek medialny :D
Awatar użytkownika
arek nowa

arek nowa Pią Wrz 13, 2013 1:14 pm

Nie chcę Wam przeszkadzać w napinaniu się, ale wierzę, że "Boso" będzie programem o innych kulturach i podróżach na temat których Wojciech Cejrowski ma z pewnością duzo do powiedzenia, więc ja z przyjemnością będę go oglądał, a prywatne poglądy twórcy nie są dla mnie istotne. Mimo, że sprzeczne z moimi...
Awatar użytkownika
:P

:P Pią Wrz 13, 2013 1:28 pm

Moze to TV Republika, niech reaktywuja WC Kwadrans, z wielka przyjemnoscia bede to nieogladal.

@Arek Nowa & Zexon - ale ostatnimi czasy ten pan bardzo mocno lansuje swoje prywatne poglady podczas programow podrozniczych - po odcinkach o buddzmie i wizycie w Jerozolomie, gdzie udawal malpe idac za rosyjska wycieczka - odpuscilem sobie jego programy. Tym niemniej ksiazki (2) napisal swietne, trzeba mu to przyznac,
Awatar użytkownika
nick

nick Pią Wrz 13, 2013 2:07 pm

No to już zupełnie nie ma po co przełączać na Puls
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pią Wrz 13, 2013 3:45 pm

A nadal mimo tego że TVP powtarza program Cejrowskiego ma niezłą oglądalność
Awatar użytkownika
do :P

do :P Pią Wrz 13, 2013 3:55 pm

Rany, już myślałem że się nie doczekam twojej deklaracji nieoglądania. Dzięki, że pamiętałeś, aby tę cenną dla świata informację upublicznić. A już się bałem, że weekend mi upłynie na rozterkach.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Wrz 13, 2013 4:58 pm

Zadziwiający to człowiek, pluje na ten kraj, który daje mu chleb. Rzekł się obywatelstwa, ale trzepie tutaj kasę.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Wrz 13, 2013 4:59 pm

Zadziwiający to człowiek, pluje na ten kraj, który daje mu chleb. Rzekł się obywatelstwa, ale trzepie tutaj kasę.
Awatar użytkownika
yolanda

yolanda Pią Wrz 13, 2013 7:00 pm

Jarek, nie napinaj się bez sensu, jeśli nie dostrzegasz na co- jak to mało subtelnie napisałeś- pluje WC. Alboś niekumaty, alboś hejter- inaczej dostrzegłbyś bez zadawania sobie trudu myślenia, że Wojtek po prostu gardzi III RP, a że jest obecny w przestrzeni medialnej, to tylko dobrze o nim świadczy, bo nie jest bezbarwny i ma charakter.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości