WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dramat

Wojciech Cieśla wygrał sprawę z art. 212 w Strasburgu

dramat Pią Gru 06, 2019 6:56 am

Tyle dłuuugich lat do sprawiedliwości :(((
Awatar użytkownika
Mariusz

Re: Wojciech Cieśla wygrał sprawę przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu

Mariusz Pią Gru 06, 2019 9:43 am

Polski rząd? Chyba podatnicy...
Awatar użytkownika
Ella

Re: Wojciech Cieśla wygrał sprawę przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu

Ella Pią Gru 06, 2019 12:54 pm

Brawo! Szkoda, że tyle to trwało. Inna sprawa, że polskie organy nic sobie z tego nie robią a art212 nadal będzie straszakiem dla tych, którzy chcieliby pisać prawdę.
Awatar użytkownika
ajwaj

ajwaj Pią Gru 06, 2019 5:39 pm

Dobrze, że Ziobro zniósł art. 212, tak jak w poprzedniej kadencji zapowiedział. To człowiek, na którego słowie można polegać.
Awatar użytkownika
Były dziennikarz

Były dziennikarz Pią Gru 06, 2019 11:14 pm

Wielkie brawa dla Wojciecha Cieśli. Wygrał ale czy ktoś z politykierów ma świadomość że temu człowiekowi zniszczono życie? Niestety politykierzy tym się nie przejmują. To samo mnie dosięgło też skazano mnie na grzywnę i oczywiście wpis do rejestru skazanych. Minęło od tego czasu 5 lat skazanie zatarte ale świadomość tego co zrobił że mną sąd rejonowy a potem okręgowy odebrało mi chęci do uprawiania tego zawodu. I na koniec taka refleksja jak bronić takiego sędziego przed politykierami gdy w rzeczywistości wielu z nich tych z lokalnych sądów nie nawidzi dziennikarzy.
Awatar użytkownika
Były dziennikarz

Były dziennikarz Pią Gru 06, 2019 11:14 pm

Wielkie brawa dla Wojciecha Cieśli. Wygrał ale czy ktoś z politykierów ma świadomość że temu człowiekowi zniszczono życie? Niestety politykierzy tym się nie przejmują. To samo mnie dosięgło też skazano mnie na grzywnę i oczywiście wpis do rejestru skazanych. Minęło od tego czasu 5 lat skazanie zatarte ale świadomość tego co zrobił że mną sąd rejonowy a potem okręgowy odebrało mi chęci do uprawiania tego zawodu. I na koniec taka refleksja jak bronić takiego sędziego przed politykierami gdy w rzeczywistości wielu z nich tych z lokalnych sądów nie nawidzi dziennikarzy.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Gru 07, 2019 1:57 pm

16 000 zł. Aż tyle dostanie. To jak porządna pensja.
Awatar użytkownika
haha

haha Nie Gru 08, 2019 11:32 am

"Były dziennikarz " napisał(a): Wielkie brawa dla Wojciecha Cieśli. Wygrał ale czy ktoś z politykierów ma świadomość że temu człowiekowi zniszczono życie? Niestety politykierzy tym się nie przejmują. To samo mnie dosięgło też skazano mnie na grzywnę i oczywiście wpis do rejestru skazanych. Minęło od tego czasu 5 lat skazanie zatarte ale świadomość tego co zrobił że mną sąd rejonowy a potem okręgowy odebrało mi chęci do uprawiania tego zawodu. I na koniec taka refleksja jak bronić takiego sędziego przed politykierami gdy w rzeczywistości wielu z nich tych z lokalnych sądów nie nawidzi dziennikarzy.

chwalisz się czy żalisz?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości