WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
axel

Wojciech Krzyżaniak: skandaliczne hasło „Aborcja jest OK” to skutek zamknięcia się redaktorek „Wysokich Obcasów” we własnym środowisku

axel Sob Lut 17, 2018 12:58 pm

trzeba mieć siano w głowie zamiast mózgu żeby takie hasła promować... i 1 na 3 po aborcji to tylko chyba wredakcji Wysokich Obcasów
Awatar użytkownika
Dramat

Re: Wojciech Krzyżaniak: skandaliczne hasło „Aborcja jest OK” to skutek zamknięcia się redaktorek „Wysokich Obcasów” we własnym środowisku

Dramat Sob Lut 17, 2018 1:14 pm

Aborcyjny Dream Team? Serio ? Trzeba mieć poważne echo w głowie żeby coś takiego wypuścić w świat. Gratulacje, nie ma to jak samemu się zaorać...
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Wojciech Krzyżaniak: skandaliczne hasło „Aborcja jest OK” to skutek zamknięcia się redaktorek „Wysokich Obcasów” we własnym środowisku

prawnik Sob Lut 17, 2018 4:30 pm

Ależ nie. To przejaw działania reguł fizyki także w świecie idei.
Akcja tworzy reakcję. Skoro mamy projekt Komitetu Stop Aborcji, dążący do jej zakazu, to mamy i siłę wprost przeciwną. Fundamentalizm rodzi fundamentalizm.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Sob Lut 17, 2018 5:05 pm

A dlaczego ma nie byc? Czasem jest i tyle Ten szok zniesmaczonych a w większości obludnych ludzi jest gorszy dla mnie.
Awatar użytkownika
Ober.rumcajs

Ober.rumcajs Sob Lut 17, 2018 5:19 pm

Ja mam taki pomysł: niech pokażą te hasła jakimś doświadczonym zyciowo kobietom, które mają dzieci, np. ... swoim matkom.
Awatar użytkownika
Wcale nie konserwatystka

Wcale nie konserwatystka Sob Lut 17, 2018 6:03 pm

Coś niestety niedobrego dzieje się z WO. Kiedyś mój ulubiony dodatek, bez którego nie wyobrażałam sobie weekendu. Teraz nie da się czytać.
Awatar użytkownika
Adek

Adek Nie Lut 18, 2018 2:41 am

"Wcale nie konserwatystka" napisał(a): Coś niestety niedobrego dzieje się z WO. Kiedyś mój ulubiony dodatek, bez którego nie wyobrażałam sobie weekendu. Teraz nie da się czytać.

Wysokie Obcasy czytaliśmy na studiach, mieliśmy czasami w tygodniu problem czy kupić weekendową wyborczą z WO czy w pn lub czwartek, gdy był DF. Bo nie zawsze była kasa na fanaberie. Ale WO czytaliśmy wszyscy w mieszkaniu studenckim ...4 facetów. Często od listów czytelniczek po ostatnią stronę. Były zabawne i niegłupie. Fajnie było spojrzeć na świat oczami mądrych kobiet. Od wielu, wielu lat nie da się już tego czytać. Zresztą jak całą Wyborczą. Propaganda ideowa niszczy wolne umysły.
Awatar użytkownika
7477747

7477747 Nie Lut 18, 2018 11:42 am

nic nowego w redakcji GW - mam wrazenie, ze z obrona HGW czy nielegalnych imigrantow dziala dokladnie ten sam mechanizm
Awatar użytkownika
Bomen

Bomen Nie Lut 18, 2018 12:03 pm

Obrzydliwa akcja. Zastanawiam się, czy te trzy rozanielone dziewczyny zdają sobie sprawę z tego co promują. Może zapytałyby by swe matki i babcie co o tym myśleć.
Już była taka jedna co sobie w teatrze krocze krzyżem wycierała. Dziś już rozumie co zrobiła. Te trzy walczące z cywilizacją chrześcijańską dziewczyny pewnie też niedługo pojmą co robią.
Na marginesie ... i znów Wyborcza.
Awatar użytkownika
who cares

who cares Nie Lut 18, 2018 12:07 pm

A kogo to obchodzi, że jakieś 3 podstarzałe szkapy się wyskrobały, może lepiej, że nie przekazują genów
Awatar użytkownika
pks_rulez

pks_rulez Nie Lut 18, 2018 4:05 pm

Skoro aborcja jest OK, to co by powiedziały te panie jakby ich matki ich nie urodziły?
Awatar użytkownika
pooor brain

pooor brain Nie Lut 18, 2018 6:39 pm

Zabrzmiało to jak " Aborcja jest COOL". Dno moralne i intelektualne.
Awatar użytkownika
Pan

Pan Nie Lut 18, 2018 8:57 pm

AGORCJA
Awatar użytkownika
Ola

Ola Nie Lut 18, 2018 10:11 pm

To jest tak zle, że brak słów. Copy kampanii, pomysł powołania ambasadorek aborcji,róż na okładce ... Wszystko to jakiś koszmar „markietingu”. Ktoś to wymyślił, ktoś zaakceptował, ktoś puścił i nieprawdopodobne, ze na żadnym z tych etapów nie padło „Ej, walnijcie się we łby”. Masakra. Nawet mi się nie chce pisać o etycznym wymiarze tej kampanii, bo szkoda słów. Reklamowo- dno, które na bank posłuży jako case „Jak nie robić kampanii”
Awatar użytkownika
elisa

elisa Nie Lut 18, 2018 11:52 pm

Smutne to, ale imbecyle nie zrozumiały tego hasła i teraz plują się wszędzie. Jeszcze gdyby to byli prości ludzie, ale taka głupota ze strony dziennikarzy i ludzi mediów szokuje.
Aborcja jest OK nie oznacza, że aborcja jest super, ale że OK jest zrobienie aborcji, gdy nie chcesz rodzić dziecka, więc nie masz powodu czuć się winna.
Aborcja jest OK bo to jedno z praw kobiety, ale żadna celowo nie zachodzi w ciążę żeby dokonać aborcji.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości