[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wojciech Maziarski: Tygodniki opinii bronią się przed kryzysem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hmm

Wojciech Maziarski: Tygodniki opinii bronią się przed kryzysem

hmm Nie Sie 21, 2011 11:01 pm

Pytanie tylko, czy ta sekta jest aż tak duża, żeby utrzymały się na rynku zarówno Gazeta Polska, jak i Uważam Rze?
Awatar użytkownika
adamwawa

Re: Wojciech Maziarski: Tygodniki opinii bronią się przed kryzysem

adamwawa Pon Sie 22, 2011 6:35 am

Jestem zdziwiony, że rozmawiacie z człowiekiem, który nienawidzi i pogardza ludźmi, którzy mają inne poglądy niż on. Język tego faceta przypomina mi słowa Urbana z jego konferencji prasowych z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Mam nadzieję , że właściciel Newsweeka wkrótce zmieni redaktora naczelnego tego tygodnika
Awatar użytkownika
cave

cave Pon Sie 22, 2011 7:09 am

Maziarski dogorywa
Awatar użytkownika
eee

eee Pon Sie 22, 2011 8:07 am

A mnie nudzi i irytuje Newsweek.
Awatar użytkownika
MALESZKA

MALESZKA Pon Sie 22, 2011 8:40 am

Pozdrowienia z mojej sekty właśnie kupiliśmy kolejny numer . I kupimy kolejne - NIECH PANA KREW ZE ZŁOŚCI ZALEJE.
Awatar użytkownika
e

e Pon Sie 22, 2011 8:45 am

Nastepny zaklinajacy rzeczywistosc
Awatar użytkownika
qqq

qqq Pon Sie 22, 2011 8:47 am

Dziennikarz to dyzurna sprzedajna medialna prostykutka która dla kasy zrobi wszystko O czym bredzi ten pan
Awatar użytkownika
soczek

soczek Pon Sie 22, 2011 8:56 am

Oczywiście, że cena Uważam Rze jest dumpingowa. Przy tak wysokim nakładzie, niskiej cenie i małej ilości reklam ta gazeta nie może być rentowna.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Sie 22, 2011 8:57 am

Reakcja komentatorów potwierdza słuszność diagnozy Maziarskiego. To typowa reakcja oburzonych członków sekty, że ktoś ośmielił się zakwestionować ich wierzenia. To naprawdę zabawne
Awatar użytkownika
movi

movi Pon Sie 22, 2011 9:12 am

może niektóre tygodniki opinii się bronią, ale na pewno do tych nie należy Newsweek pana Maziarskiego
Awatar użytkownika
rysio

rysio Pon Sie 22, 2011 9:14 am

I te sugestie do rekalmodawców. Wicie, rozumicie. "Polityka czy Wprost to są odpowiednie tygodniki do zamieszczania reklam. Nawet jeśli mają mniejszą sprzedaż".

Oj sukces URze solą w oku.
Awatar użytkownika
Sekciarz

Sekciarz Pon Sie 22, 2011 9:37 am

Maziarski to głupi facet jest
Awatar użytkownika
by żyło się lepiej

by żyło się lepiej Pon Sie 22, 2011 9:44 am

Jakim trzeba być chamem? żeby pisać o czytelnikach innego tygodnika z taką pogardą i wyższością . Sekta !!! no cóż pozostaje zapytać czy ten pan to nie dureń - cytując klasyka.
Awatar użytkownika
maria

maria Pon Sie 22, 2011 10:26 am

A dla mnie Newsweek był zawsze totalnie przewidywalny i nudny
Generalnie jako konsumenta zawsze mam ten sam schemat "wrażeń" z Newsweekiem: niezły tytuł artykułu a potem treść przygotowana przez licealistę. Żadnych interesujących nowych czy odkrywczych informacji. Wszystko oczywiste, takie "ślizganie się" po oczywistej wiedzy. Nic ciekawego nie można się dowiedzieć. Tytuł dla licealistów bo na pewno już nie studentów studiów kierunkowych- np. stosunków międzynarodowych czy nauk politycznych. Od dawna - nie czytam. A Politykę - zawsze. Wprost - ponownie od kiedy jest Lis. Uważam Rze - też aby znać "ich" punkt widzenia. Przekrój coraz rzadziej. Ale Newsweeka od dawna - zupełnie. Czasami u fryzjerki przeglądam i potwierdzam swoją opinię... niestety...
Awatar użytkownika
dom mediowy

dom mediowy Pon Sie 22, 2011 10:33 am

celna opinia, na pociechę powiem że my nie zlecamy do U.Rz bo nasi Klienci mają alergię na moher
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości