WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Stanisław Jerzy Lec

Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli z szansami na stanowisko dyrektora PR1

Stanisław Jerzy Lec Czw Sty 25, 2018 2:48 am

„Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu.”
Awatar użytkownika
zostawmy tych co są na dnie i jeszcze słyszą pukanie,jak totalna opierzycja i niejaka Roza Von i do rzeczy.

Re: Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli z szansami na stanowisko dyrektora PR1

zostawmy tych co są na dnie i jeszcze słyszą pukanie,jak totalna opierzycja i niejaka Roza Von i do rzeczy. Czw Sty 25, 2018 4:20 am

Mam nadzieję,że znajdzie się dobre i w praktyce umożliwiające działanie miejsce dla RP w PR:) choć trudno żeby to było,jak i całe media takim mmiejscem do upchania wszystkich,nawet jeśli ich aż tak dużo nie ma,a wielu jeszcze jest takich,co ich chcą słuchacze,co ich trzeba dla dobrego zarządzania;poprzednicy próbowali upchnąć swoich w tym garnących się do przejęcia mediów lewaków,ale ciężko bylo,tylu ich,choć bynajmniej nie w przekro ju reprezentacji społeczeństwa.Już myślałem,że to znowu syndrom przedwczesnego odwoływania tych,co dobrze pracują,jaki nie jest tej wladzy obcy;rozumiem niektóre powody i różne oceny,ale naprawdę to wkurza,że kiepasy mogły być po 5 10 40 lat,a tych się odwołuje i odwołuje;zostawiam na boku kwestie sympatii antypatii i walki o stanowiska.|Skoro sam zrezygnował,mam nadzieję,że faktycznie,a nie na zasadzie,wie kolega,rozumie...musi...to zmienia postać rzeczy;także w tym,że art.nie jest mniej niż plotą,natomiast czy więcej niż przypuszczeniem?zobaczymy.Obu panom życzę jak najlepiej i uważam,żenie są w pełni wykorzystani w tych latach,miesiącach,zwłaszcza WR,natomiast jakoś nie za bardzo ich widzę na tym stanowisku,obawiam się przedobrzenia,tak jjaki niektórzy nie chcą zmieniać,albo za mało,tak ci,zwłaszcza WR,swoją drogą ciekawe,jakie zmiany wprowadziłby,ciekawe,ale nie palę się do przekonania się ot ym;nonic,jeśli zostanie,przekonam się;oby niczego nie zepsuł ani ten ani inny,bo te bajobongo o najniższej w historii słuchalności to zostawmy,gdyby nawet było prawdą,w co nie wierzę,to liczy się jakość,a ta jest.MOżna mieć różne wizje,koncepcje,pewnie po RP można poprawić niejedno,ale dla mnie był b.b.dobrym dyrektorem i ta decyzjajest dla mnie tak niezrozumiała,jak dla innych odwołanie red.Gościa NIedzielnego.NO ale skoro szuka innych wyzwań,szkoda,ale jego prawo.Chcę,by WR jak najdłużej mógł mieć wpływ na dobre zmiany w polskich mediach,mógł się wnich realizować,ale chyba bardziej widzę na tym stanowisku drugiego znich,a najbardziej żadnego,no ale życzę powodzenia;ważne,żenie obecny prezes Pr.:) choć na razie specjalnych zastrzeżeń nie mam,nadal żałuję,że BS nie została,noa le sama poszła,a nawet po tym "konkursie"posadę utrzymała;czy musiała,czy nie,osobny temat,kwestia tego co kto wie,ja wiem w tej sprawie niestety za mało.Program jest najważniejszy,ludzie i słuchacze,ale żeby za chwilęnie bylo rtak,że znów nikt nie kojarzy,negatywnie ani pozytywnie władz pr,chć ma to swoje +y,ale nikt,bo są co kilka miesięcy wymieniane,zresztą tvp to też dotyczy;nie mówię,by nie zmieniać,przesadnie długo trzymać na stanowiskach,ale bez przesady.Choć oczywiście są takie koncepcje działania pewnych związków,instytucji,redakcji,etc.gdzie zarządy,szefowie są rotacyjni,formalni,co pół roku rok,etc.No nic,dla mnie zaskakująca trochę przykra wieść,ale jedziemyd alej.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Wojciech Reszczyński i Robert Tekieli z szansami na stanowisko dyrektora PR1

YKK Czw Sty 25, 2018 8:19 am

Wybór, jak to premier Morawiecki kiedyś określił, między dżumą a cholerą...
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Sty 25, 2018 9:00 am

Ciekawe, który z nich zaproponuje mocniejsze dmuchawy do wietrzenia lewaków!
Awatar użytkownika
Artek

Artek Czw Sty 25, 2018 9:19 am

Żałosne towarzystwo. Czy ktos z was sluchal kiedys audycji Reszczynskiego? Uszy więdna, takie to marne.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Czw Sty 25, 2018 9:21 am

Dla mnie najważniejsze jest, żeby w Jedynce nie zniszczono tego, co udało się stworzyć Rafałowi Porzezińskiemu. Jedynka powinna zachować swój konserwatywny charakter. Jest to rozgłośnia Polskiego Radia, której da się słuchać o różnych porach i sprawia to przyjemność. Wielu wartościowych prowadzących, ciekawe audycje, ciekawe treści, informacja, publicystyka, lektury, słuchowiska, ciekawi goście, a wszystko oprawione dobrze dobraną muzyką. Po prostu kwintesencja tego, czym prawdziwe radio być powinno. Wprowadziłbym może jeszcze parę kosmetycznych zmian w Jedynce, ale ogólnego charakteru tej rozgłośni nie powinno się ruszać, bo jest wreszcie taki, jaki być powinien. Prawdomówna, konserwatywna, respektująca katolicki i patriotyczny system wartości - taka jest Jedynka i taką Jedynkę kocham całym sercem!

Trudno mi powiedzieć, którego z tych dwóch kandydatów widziałbym na stanowisku dyrektora Jedynki. Zapewne będą musieli przedstawić swoją wizję działań w Jedynce. I powiem krótko: niech wygra lepszy!

PS. Napisałem merytoryczny wpis, który odnosi się do treści artykułu! W odróżnieniu od lewackiego podszywacza, nie zatruwam tego forum wpisami o hurtowniach, dmuchawach itp.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Sty 25, 2018 10:14 am

Oddać nienawistnikom (polecam zwłaszcza pełne jadu i spokoju (!) felietony W. Reszczyńskiego w Polskim Radiu 24 - są na stronie internetowej) rządy nad programami PR. Świetny pomysł.
Awatar użytkownika
plus

plus Czw Sty 25, 2018 10:51 am

jedyny plus takiej decyzji to taki, że WR w końcu zwolni etat w trójce, w ramach którego robił jedną marną audycję
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Sty 25, 2018 11:09 am

Słuszną linię ma nasza partia.
Awatar użytkownika
!

! Czw Sty 25, 2018 11:47 am

Na szczęście, jeszcze, można tego nie słuchać. Kiedy na rogach ulic, w biurach, sklepach, a nawet w prywatnych domach obowiązkowo zostaną zainstalowane szczekaczki ( a ich wyłączenie będzie karane) sytuacja znacznie się pogorszy...
Awatar użytkownika
Arizona

Arizona Czw Sty 25, 2018 12:22 pm

Tekieli jest mi osobiście znany. Poglądy ma jakie ma, czyli jednoznaczne i ostre. Ale w codziennych kontaktach jest miłym i komunikatywnym facetem.
Awatar użytkownika
Asd

Asd Czw Sty 25, 2018 12:49 pm

Szykują się kolejne polityczne nominacje z partyjnego rozdania. Jak w PRL. Czym to się różni od czasów komunizmu?
Awatar użytkownika
Kryska Matysek

Kryska Matysek Czw Sty 25, 2018 12:50 pm

Generał Jaruzelski cenił red. Reszczyńskiego z teleexpresu.
Awatar użytkownika
mon

mon Czw Sty 25, 2018 1:49 pm

Jeżeli wybiorą Roberta Tekielę będzie jeszcze więcej religii, zabobonów, propagandy kościelnej i propagandy jedynej słusznej partii w Jedynce. Konkurencja dla Radia Maryja pełną gębą. I słuchaczy ubędzie w tempie dwukrotnie szybszym niż obecnie. Nie lepiej oddać Rydzykowi częstotliwości na której nadawana jest Jedynka?? Po takiej zmianie stacje będą się tylko dublować.
Awatar użytkownika
TAK dla TVPiS i radia PiS

TAK dla TVPiS i radia PiS Czw Sty 25, 2018 2:01 pm

Trzymam kciuki za Roberta Tekieliego. Jedynkę powinno jeszcze trochę ukonserwatywnić (nie mówię, że jest źle pod tym względem, bo jest całkiem dobrze, ale może być jeszcze lepiej). Więcej audycji o religii i życiu Kościoła, więcej muzyki patriotycznej, więcej publicystyki prowadzonej przez konserwatystów i z udziałem konserwatystów. I nie ważne, że słuchalność spadnie. Przynajmniej będzie to radio dla największej inteligencji w tym kraju, a sfrustrowani ateiści, którym przeszkadza PiS i religia, niech sobie słuchają swoich RMF-ów, TOK-ów, Maxów, Voxów i innych komercyjnych gnitów. :P Buhahahahahahahaha! :lol:
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość