WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pan Adam

Wojciech Zieliński i Katarzyna Herman w spocie przeciw homofobii (wideo)

Pan Adam Śro Sie 21, 2013 11:40 pm

Pamiętacie taki politpoprawny billboard z tekstem "Pedał. Słyszę to codziennie. To boli". Na jednym ktoś dopisał "A dupa cię nie boli?"
Awatar użytkownika
tolerancyjny

Re: Wojciech Zieliński i Katarzyna Herman w spocie przeciw homofobii (wideo)

tolerancyjny Śro Sie 21, 2013 11:49 pm

Herman się zbłaźniła. Wstyd! A tego typa nie znam.
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Czw Sie 22, 2013 12:09 am

Propaganda homoseksualna szkodzi. Nawet tak nieudolna jak ta. Przeciwstaw się jej!
Awatar użytkownika
niemogęspać

niemogęspać Czw Sie 22, 2013 2:42 am

Ambasada Kanady?
Awatar użytkownika
Nick jak nick

Nick jak nick Czw Sie 22, 2013 7:19 am

Niesamowity scenariusz. Pierwsze miejsce w kategorii "Infantylizm" gwarantowane. A ci, którzy w tym grali, mogą być z siebie tak samo dumni jak aktorzy występujący w filmie "Kac Wawa".
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Sie 22, 2013 7:43 am

Infantylne, straszne tak, że aż śmieszne. Aktorzy się zbłaźnili, to fakt
Awatar użytkownika
dd

dd Czw Sie 22, 2013 7:49 am

podejrzewam że niechęć do pedałów po obejrzeniu tak głupkowatego klipu tylko wzrośnie. Dno
Awatar użytkownika
normalny

normalny Czw Sie 22, 2013 8:36 am

ale z was homofoby
Awatar użytkownika
Baba ze wsi

Baba ze wsi Czw Sie 22, 2013 8:36 am

Żeby nie było - poniżanie innych, ubliżanie im, atakowanie psychiczne czy fizyczne jest karygodne w każdej sytuacji. Ale powiedzmy to wprost - to nie jest reklama przeciw homofobii - to normalny człowiek, który widzi jak homoseksualizm zaczyna być traktowany jako nowa religia jest tu pokazany jak umysłowo chory. Możecie zarzucić mi zacofanie czy zaściankowość, ale obawiam się, że przyjdą czasy, kiedy trzeba będzie robić kampanię o tolerancji dla osób heteroseksualnych. Niestety efekt jest taki, że gimnazjalni chłopcy otwarcie mówią, że chcą być gejami bo to fajne i modne, a zniewieściali ich starsi koledzy siedzący przed Charlotte (przy okazji dyskusji o wprowadzeniu zakazu wejścia z dziećmi do jednej z restauracji w USA) stwierdzają z pogardą, że wolą psy od dzieci. Zaczynamy traktować homoseksualizm jako super lajfstalj! Osoby homoseksualne zawsze funkcjonowały w rożnych społeczeństwach, dlaczego jednak próbuje nam się podawać taki sposób życia jako normę?
Awatar użytkownika
hexe

hexe Czw Sie 22, 2013 8:41 am

kurcze.. a można było fajny spot zrobić..
gdybym nie przeczytała wcześniej tego "libretto" a artykule, to w ogóle nie wiedziałabym o co kaman.
żal.
Awatar użytkownika
Ja3

Ja3 Czw Sie 22, 2013 8:48 am

I tak nie dam się przekonać, że rura wydechowa służy do tankowania...
Awatar użytkownika
ak

ak Czw Sie 22, 2013 9:01 am

(film) ...pokazuje, że homofobia dotyka (...) także samych propagatorów nienawiści... Jeśli czuję obrzydzenie (uczucia sa niezależne od mojej woli) na myśl o akcie homoseksualnym, to czy to wystarczy, aby nazwać mnie "propagatorem nienawisci", "homofobem"? A jesli tak czuję to czy jakaś gromada gejów ma prawo zabronic mi dzielić sie tym uczuciem z innymi? Czy ja mam w ogóle prawo do wyrazenia swojego stanowiska bez narażenia sie na okrzyknięcie mnie propagatorem nienawiści. A rżnijcie sie do woli, wy, "kochający inaczej" ale nie zmuszajcie mnie zebym ja to akceptował albo pochwalał. Jeśli wam miałoby byc wolno publicznie opowiadać, że jak pupa rano boli to znaczy, ze w nocy było dobrze to mi tak samo wolno wyrzygać się na autora takich opowieści (to fizjologia) i wcale nie znajduję w takiej reakcji, że to moja homofobia w ten sposób mnie dotyka bo dotyka mnie zmuszanie do manifestowania homopoprawnosci
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Sie 22, 2013 9:18 am

Yogi to wlasnie spot dla Ciebie
Awatar użytkownika
marek

marek Czw Sie 22, 2013 9:20 am

Ludzie, wy macie jakis problem, boicie sie czegos, ze zmienicie orientacje pod wplywem takich spotów czy co ? bo nie rozumiem, no ale jak sie czujecie niepewnie to zaczynam was rozumiec i tez powiem, zero spotow i propagandy bo czuje sie niepewnie :-)
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Czw Sie 22, 2013 11:03 am

Co to za chłam?? Czy aktorzy nie mają już w czym występować, dlatego biorą się za takie zmajstrowane byle co? "Homofobia szkodzi...." W jaki sposób? Rany, jak daleko to się jeszcze posunie?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości