[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Wojenne dziewczyny 3” od września w TVP1. Emisja w niedzielnym prime-time

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Spike

„Wojenne dziewczyny 3” od września w TVP1. Emisja w niedzielnym prime-time

Spike Czw Lip 04, 2019 7:43 am

A co z premierą serialu o Józefie Piłsudskim i drugim sezonem Dróg wolności?
Awatar użytkownika
michu

Re: „Wojenne dziewczyny 3” od września w TVP1. Emisja w niedzielnym prime-time

michu Czw Lip 04, 2019 7:58 am

"Spike" napisał(a): A co z premierą serialu o Józefie Piłsudskim i drugim sezonem Dróg wolności?
Ziuk prawdopodobnie o 17.30 lub 22.15, a drugi sezon "Dróg Wolności" z tego co gdzieś czytałem nie dojdzie do skutku z powodu niskiej oglądalności 1 serii.
Awatar użytkownika
Jolanta

Jolanta Czw Lip 04, 2019 8:48 am

Bardzo sie cieszę, szkoda że była taka długa przerwa. Mam nadzieję że będzie jeszcze jedna seria bo chyba będzie zakończenie wojny a wcześniej Powstanie. Bardzo ciekawy serial i świetne młode aktorki, nowe, nieograne a bardzo zdolne .
Awatar użytkownika
JanMaria

JanMaria Czw Lip 04, 2019 9:01 am

Tak się stało, że miałem okazję coś nie coś zobaczyć. Dziewczyny - "przynajmniej ten sezon są bez wątpienia najlepsza produkcja tvp od lat. Klasa, klasa, klasa. Nie mogę się doczekać by obejrzeć całość.
Awatar użytkownika
Lal

Lal Czw Lip 04, 2019 4:39 pm

Czyli Dziewoje ze Lwowa na sobote. Niezla porazka sie szykuje, po co oni to kreca?
Awatar użytkownika
An

An Czw Lip 04, 2019 11:53 pm

"Lal" napisał(a): Czyli Dziewoje ze Lwowa na sobote. Niezla porazka sie szykuje, po co oni to kreca?

Żebyś miał o czym pisać
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości