[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wojewódzki do Lisa: cynicznie zmanipulowałeś mnie w „Newsweeku”, jesteś małym handlarzem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
genka

Wojewódzki do Lisa: cynicznie zmanipulowałeś mnie w „Newsweeku”, jesteś małym handlarzem

genka Pon Lut 03, 2014 3:07 am

A sprzedaż gazetki wzrośnie..
Awatar użytkownika
olo

Re: Wojewódzki do Lisa: cynicznie zmanipulowałeś mnie w „Newsweeku”, jesteś małym handlarzem

olo Pon Lut 03, 2014 4:05 am

okladka nie jest zla, nie wiadomo o jakiej winie
mowi Wojewodzki, a ze troche nieogolony... ?
Awatar użytkownika
art

Re: Wojewódzki do Lisa: cynicznie zmanipulowałeś mnie w „Newsweeku”, jesteś małym handlarzem

art Pon Lut 03, 2014 6:04 am

Pływasz w szambie i dziwisz się, że śmierdzi?
Awatar użytkownika
Kobylańsky

Kobylańsky Pon Lut 03, 2014 7:44 am

»Lizut z Wojewódzkim o tym jak Polska schamiała«, czy »Lizut z Wojewódzkim o tym jak schamili język debaty w Polsce«?
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Lut 03, 2014 7:49 am

Wojewódzki niestety jest,jak napisał konkurencyjny tygodnik "Pajacem Obywatelskim".
Awatar użytkownika
kokos

kokos Pon Lut 03, 2014 7:58 am

Trafił swój na swego...
Awatar użytkownika
Pajac

Pajac Pon Lut 03, 2014 8:04 am

Kuba swoją przenikliwą inteligencją odkrył, że Lis jest prostym sprzedawcą.... Inni wiedzieli to od lat. Minus dla Kuby.
Drugi minus za to, że przyznaje się do ustawki promocyjnej z tygodnikiem Newsweek. Okładka miała być czystym promo nowego radia i nowego programu Kubo-Lizutowego. Tylko druga strona nawaliła, nie dotrzymała słowa. Pytanie do Axela brzmi, czy to pierwsza sprzedana promocyjnie okładka Newsweeka? Niech wydawca zabierze głos, skoro wobec Forbesa potrafił być brutalnie skuteczny.
Awatar użytkownika
jedrek

jedrek Pon Lut 03, 2014 8:17 am

wyglada w koncu jak facet, o co mu chodzi ?
Awatar użytkownika
by rzyło sie lepij

by rzyło sie lepij Pon Lut 03, 2014 8:26 am

JAK MY DYMAĆ KRZYWYCH PRAWAKÓW TO JEST FUN JAK NAS DYMAĆ TO PUPCIA BOLI. TAKI TO kumpel Z FOXA. ON SIĘ NIE ZMIENIŁ ON BYŁ ZAWSZE TAKI SAM TEN FOX. JAK TRZEBA BĘDZIE TO SPRZEDA I MAŁŻONKĘ. DLA DOBRA WODZA I PARTII
Awatar użytkownika
nick

nick Pon Lut 03, 2014 8:33 am

Kłótnia w majnstrimowej rodzince? Że w sensie o standardach dziennikarskich? O, to będą się spierać dwaj fachowcy...
Awatar użytkownika
Nikt

Nikt Pon Lut 03, 2014 8:56 am

Wart Pac pałaca, a pałac Paca.
Awatar użytkownika
bartek osa osiński

bartek osa osiński Pon Lut 03, 2014 9:20 am

Zastanawiam się tylko jak to Panowie obliczyliście i u kogo, że zarobicie na tym obaj więcej hajsu niż media, które o tym wspomną, w celu wiadomym... Tak czy siak, jak zwykle, dobre posunięcie... Nie zmienia to jednak faktu, że Pan Tomasz może, zanim przeliczy pieniądze, być nieco obrażony... P.S. Kwestię polszczyzny, pominę, bo to i tak liścik na potrzeby gawiedzi.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Lut 03, 2014 9:21 am

za taki numer red.LIs_us powinien polecieć na ryj
Awatar użytkownika
df

df Pon Lut 03, 2014 9:28 am

Następna kłótnia w rodzinie ehehehe! Ale tym razem nikt nie pójdzie siedzieć, jak wtedy, gdy Addaś prekrusor nagrywał na dyktafon.
Awatar użytkownika
zmartwiony

zmartwiony Pon Lut 03, 2014 9:30 am

Przecież pięćdziesięcioletni facet z zarostem tak wygląda. A że okulary za duże, to i cóż poradzić?Zdjęcie realityczne.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości