[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - WP i ZPR Media kontra EmiTel. Ruszył proces sądowy w sprawie MUX-8

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Grzesiek Mery Szoł

WP i ZPR Media kontra EmiTel. Ruszył proces sądowy w sprawie MUX-8

Grzesiek Mery Szoł Pon Paź 15, 2018 9:18 am

Mieszkam na pomorzu zachodnim. pomimo korzystania wyłącznie z sygnału DVBT i dostępu do MUX-8 i kanału NOWA TV potwierdzam że ani razu tego programu informacyjnego nie oglądałem. Więc w czym problem? Nie o zasięg tu chodzi tylko o ch...y target, którego ludzie niestety nie kupili.
Awatar użytkownika
Poldek

Re: WP i ZPR Media kontra EmiTel. Ruszył proces sądowy w sprawie MUX-8

Poldek Pon Paź 15, 2018 9:25 am

No wiesz, moze i nie kupili formatu, ale pol procencika z rynku zgarneli, 2x wiekszy zasieg i bylby moze procencik i to na taka niszowa stacje by wystarczylo.
Awatar użytkownika
.

. Pon Paź 15, 2018 10:28 am

Ci co kilka lat temu pozdejmowali anteny od tv ANALOGOWEJ przełączając się na DVB-T teraz mają problem z MUX8 jak i z DAB+
Awatar użytkownika
oszczędny

oszczędny Pon Paź 15, 2018 1:36 pm

Trzeba zapytać Emitela, które kraje sąsiadujące z Polską nadają DVB-T w paśmie VHF. Odpowiedź jest tylko jedna. Żadne. Dlaczego? Niech Emitel zapyta np. Niemców, czy Czechów.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Pon Paź 15, 2018 2:27 pm

"oszczędny" napisał(a): Trzeba zapytać Emitela, które kraje sąsiadujące z Polską nadają DVB-T w paśmie VHF. Odpowiedź jest tylko jedna. Żadne. Dlaczego? Niech Emitel zapyta np. Niemców, czy Czechów.

Ale to chyba niewłaściwy adresat bo za przydział pasm i architekturę poszczególnych sici MUX odpowiada UKE. Emitel jest tylko wykonawcą - inną kwestię stanowi oczywiście kalkulacja ceny usługi.
Awatar użytkownika
Mnbvcxz

Mnbvcxz Pon Paź 15, 2018 3:17 pm

MUX-8 nie ma już sensu. Powinien zostać natychmiast wyłączony!!! Pasmo III tylko dla radiofonii.
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Paź 15, 2018 4:35 pm

Ktoś tu zrobił Polaków w jajo. Najpierw włączono DVB-T w paśmie UHF i wyłączono wszystkie analogowe kanały VHF. Ludzie zdjęli niepotrzebne anteny, bo nie było nawet mowy, że mogą się do czegoś przydać. Następnie po paru latach jak gdyby nigdy nic uruchamia się multipleks w VHF. I nagle wielkie zdziwienie, że jest problem z odbiorem.
Awatar użytkownika
K.

K. Wto Paź 16, 2018 8:49 am

"lol" napisał(a): Ktoś tu zrobił Polaków w jajo. Najpierw włączono DVB-T w paśmie UHF i wyłączono wszystkie analogowe kanały VHF. Ludzie zdjęli niepotrzebne anteny, bo nie było nawet mowy, że mogą się do czegoś przydać. Następnie po paru latach jak gdyby nigdy nic uruchamia się multipleks w VHF. I nagle wielkie zdziwienie, że jest problem z odbiorem.

Tylko jak kilka lat temu mówiłem, żeby ludzie nie zdejmowali anten od analogowej telewizji bo jeszcze się te anteny pod DAB+ , i inne np mux 5, 8... (jeszcze cyfrowego radia nie było )to nikt nie słuchał.
Inna sprawa to taka, że ktoś tu nieźle zarobił. Najpierw wzięli kasę, za modernizacje anten pod DVB-T MUX 1-3, teraz ci sami montują te zdjęte anteny pod MUX8.
Awatar użytkownika
Budzimy się

Budzimy się Wto Paź 16, 2018 2:53 pm

Dobrze im tak przegonić hołotę z Emitela w końcu nadawcy się budzą i okazuje się że TVP ma racje. Od zawsze emitel ludzi traktował jak niepełnosprawnych teraz prawda wychodzi na jaw
Awatar użytkownika
Andre

Andre Wto Paź 16, 2018 6:05 pm

EmiTel to mafia trzeba zabrać koncesje na nadawanie przywrócić polskiego operatora to pasmo to porażka co prawda nie kupilem anteny na to pasmo i nie mam zamiaru tego robić i namawiam wszystkich aby nie kupowali i nie tracili pieniedzy
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 16, 2018 6:17 pm

"Andre" napisał(a): EmiTel to mafia trzeba zabrać koncesje na nadawanie przywrócić polskiego operatora to pasmo to porażka co prawda nie kupilem anteny na to pasmo i nie mam zamiaru tego robić i namawiam wszystkich aby nie kupowali i nie tracili pieniedzy

Trochę grzeczniej, bo to Emitel może pierwszy wyłączyć państwową szczujnię , która będzie robiła podchody jak nielegalnie przejąć komercyjny amerykański biznes.
Awatar użytkownika
Edek

Edek Wto Paź 16, 2018 8:46 pm

Mam antenę kierunkową do odbierania sygnału z wszystkich wszystkich mux-ów., więc nie potrzeba dodatkowych anten do poszczególnych. Tylko instalatorzy robią zwykłych ludzi w przysłowiowego konia.
Awatar użytkownika
Badcopy25

Badcopy25 Śro Paź 17, 2018 6:48 am

A ja chcę czasami obejrzeć coś na nowych kanałach, ale niestety raz sygnał jest ,a innym razem go nie ma, przy takich samych warunkach pogodowych, dodam, że korzystam z anteny kierunkowej, którą kupiłem specjalnie do odbioru tych kanałów.
Awatar użytkownika
joanna

joanna Pią Lis 02, 2018 12:30 pm

wszystkie kanał typ przeieść na mux8 i bedzie spokoj :)
Awatar użytkownika
qsc

qsc Sob Gru 01, 2018 10:23 pm

Mam 30 km do nadajnika, jeszcze pól roku temu te kanały z mux8 dało się oglądać, choć transmisja się rwała. W niektóre dni tych zakłóceń było tyle, że oglądanie nie miało sensu. Od kilku miesięcy na każdym kanale mux8 mam komunikat o braku sygnału. Myślałem, że zmienili coś w częstotliwościach - ale nie, jednego dnia nieoczekiwanie program załączył się na 2-3 sekundy. Poza tym od miesięcy "brak sygnału". Niech mi jakiś pan mądry od nadawcy nie dziermoli, że jest zasięg 98%. Nigdy nie było dobry, a teraz jakby całkiem zniknął. A mam przecież blisko do potężnego nadajnika, jednego z wyższych w Polsce.
Szkoda, bo każda z tych telewizji nadawała fajne programy w pasmie późnowieczornym, gdy mam czas na oglądanie telewizji. Teraz realnie nie mam do tego dostępu, choć już się do tych programów swego czasu przyzwyczaiłem. Po prostu nie wiadomo, o co w tej sprawie chodzi, Czy chodzi o to, o co zawsze chodzi, gdy nie wiadomo, w czym problem?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lmbaloyd oraz 12 gości