WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
piecyk reperuję w hurtowni

Wpływy Gremi Media z drukowanej „Rzeczpospolitej”, „Parkietu” i „Uważam Rze Historia” zmalały o 13 proc., a w internecie wzrosły o 40 proc.

piecyk reperuję w hurtowni Pon Lis 06, 2017 4:24 pm

Nie czytam takich mediów, a jak przeczytałem ten news, to ośliniłem mojego laptopa. Lewacki raport. Powinno się zakazać lewackich mediów i zostawićtylko prawdziwe, niepokorne i polskie. Takie, które będą propagować wartości konserwatywne i nie będą się ścigać na słupki.
Byłyby to media dla mnie i reszty elitarnej części społeczeństwa.
Lewacy mogą sobie gdzieś na obrzeżach funkcjonować choć można też rozważyć czy nie lepiej ich gdzieś pozamykać.
A ty lewacki, obleśny podszywaczu możesz tylko podrygiwać odkąd zmieniłęm nicka. Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że odkąd mam zmiennego nicka, to triumfuję tutaj.
Trwam i będę trwał.
Jak mawia nasz Ojciec: trzeba siać, siać i siać.
Hahahahaha
Awatar użytkownika
alex

Re: Wpływy Gremi Media z drukowanej „Rzeczpospolitej”, „Parkietu” i „Uważam Rze Historia” zmalały o 13 proc., a w internecie wzrosły o 40 proc.

alex Pon Lis 06, 2017 4:47 pm

Hajdarowiczem, zwanym antyMidasem polskich mediow pilnie powinna zaiinteresowac sie prokuratura !
Awatar użytkownika
takie tam

Re: Wpływy Gremi Media z drukowanej „Rzeczpospolitej”, „Parkietu” i „Uważam Rze Historia” zmalały o 13 proc., a w internecie wzrosły o 40 proc.

takie tam Pon Lis 06, 2017 9:49 pm

protegowany i były wspólnik pułkownika Mochola zastepcy szefa WSI tak szepczą wiewiorki
Awatar użytkownika
Haha

Haha Pon Lis 06, 2017 10:34 pm

100 mln przychodów i prawie 10 zysku? Niestety, nie wierze.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość