WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

„Wprost” o Kamilu Durczoku: mobbingował i molestował w redakcji „Faktów”

Yogidługonogi Pon Lut 23, 2015 12:05 am

Kiedyś Owsiak powiedział Cejrowskiemu w WC Kwadransie: "Panie Kowboj, ja wezmę forsę nie tylko od gangstera, ale od samego diabła, jeśli ma to pomóc w leczeniu dzieci". Tu sytuacja jest identyczna. Niezależnie od motywacji redakcji Wprost, wyjaśnienie tematu leży w naszym wspólnym interesie. A przede wszystkim w interesie ew. ofiar.
Awatar użytkownika
BA

Re: „Wprost” o Kamilu Durczoku: mobbingował i molestował w redakcji „Faktów”

BA Pon Lut 23, 2015 1:23 am

Jeśli nie pojawi się żadne nazwisko oskarżyciela, będzie to kolejny artykuł oparty o plotki, nienawiść jakiegoś beztalencia, któremu Durczok nadepnął na odcisk, czyjąś osobistą zemstę etc. Łatwo utopić wymagającego szefa w stylu "uprzejmie donoszę... życzliwy". Albo jest oskarżenie pod nazwiskiem, albo jest anonimowy magiel. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
@ BA

@ BA Pon Lut 23, 2015 1:41 am

Właśnie tym się zajmujesz w TVP i na wielu portalach.
Awatar użytkownika
Do fik

Do fik Pon Lut 23, 2015 2:45 am

Tym bardziej że Durczok to nie TVN24, tyko "Fakty", ale kto by tam się faktami przejmował. Ważne że dzwonią, a w jakim kościele.. :)
Awatar użytkownika
@@BA

@@BA Pon Lut 23, 2015 2:47 am

A to ciekawe? Dlaczego TVP, a nie np Polo TV? To jedyna nazwa, którą znasz? :) Wszystko ci się z dupą kojarzy? :)
Awatar użytkownika
Neo

Neo Pon Lut 23, 2015 8:40 am

Ludzie opamiętajcie się, przecież przypadki molestowania zdarzają się w każdej redakcji. Wielu podwładnych pozwala sobie na chamskie, seksistowskie i obleśne komentarze w kierunku dziewczyn, zwłaszcza stażystek, nowo przyjętych, praktykantek. Problem polega na tym, że te dziewczyny nie reagują, boją się ponieważ walczą o pracę, wymarzoną pracę w mediach. I płaczą do poduszek i mówią swoim przyjaciołom, zaciskają zęby, bo ci sku......... wykorzystują swoją władzę i wiedzą, że dziś dla pracy w mediach wiele się zrobi.
Awatar użytkownika
Rosenkranz

Rosenkranz Pon Lut 23, 2015 9:25 am

Katastrofa biuletynu o nazwie Wprost stała się faktem. Dziś w redakcji pewnie Cuba Libre dla każdego, tak na pożegnanie od naczelnego.
Awatar użytkownika
jak nie wyląduję, to mnie zabije

jak nie wyląduję, to mnie zabije Pon Lut 23, 2015 9:45 am

No to teraz już Durczok może podać do sądu, bo napisali po nazwisku.
Awatar użytkownika
Struktura PIPy

Struktura PIPy Pon Lut 23, 2015 9:56 am

Przy takiej strukturze i zasobach PIPy, jestem spokojny o rzetelność kontroli w TVN.

W skład Głównego Inspektoratu Pracy wchodzą następujące komórki organizacyjne:
Gabinet Głównego Inspektora Pracy;
Departament Nadzoru i Kontroli;
Departament Legalności Zatrudnienia;
Departament Planowania, Analiz i Statystyki;
Departament Prawny;
Departament Prewencji i Promocji;
Departament Organizacyjny;
Departament Budżetu i Finansów;
Sekcja Spraw Osobowych;
Sekcja Kontroli Wewnętrznej;
Sekcja Audytu Wewnętrznego;
Biuro Informacji;
Kancelaria Tajna.
Awatar użytkownika
xyz

xyz Pon Lut 23, 2015 9:58 am

Nie rozumiem w ogóle tej sprawy... tzn rozumiem, ale w takim razie powinno się skontrolować wszystkie zakłady pracy w Polsce. W każdej obecnie pracy jest mobbing tylko nikt się nie odzywa, bo chce pracować. Ja przez długie lata doświadczałam go w pracy po czym i tak Oni mnie zwolnili :( Teraz pracuję na śmieciówkę w podobnych warunkach, ale się cieszę że mogę wyjść między ludzi i zarobić "na waciki".
Awatar użytkownika
taki czy inny

taki czy inny Pon Lut 23, 2015 10:04 am

Śmieszą mnie te teksty o psychicznym zdemolowaniu. Ludzie są teraz słabi, wszystko ich dotyka i niszczy psychicznie. Mój szef jest dupkiem, każdy z pracowników mógłby go skarżyć w nieskończoność o mobbing i psychiczne znęcanie, ale taki jest dokładnie jego styl zarządzania, i jeżeli komuś ten styl nie odpowiada to mógłby się śmiało zwolnić. Czy ktoś to robi? nie.
Awatar użytkownika
hektor

hektor Pon Lut 23, 2015 10:09 am

może i faktycznie pan Durczok jest winny ale Latkowski to jest ostatnia osoba która powinna oczerniać kogokolwiek sam nie jest kryształowy zwykły cham i prostak nie rozumiem dlaczego osoba prawnie skazana pełni tak wysoką funkcję w gazecie
Awatar użytkownika
reporterka

reporterka Pon Lut 23, 2015 10:29 am

Żądacie nazwiska ofiary ? Po co ? By wylac na nią wiadro pomyj? Nie usprawiedliwiajcie Durczoka. Jest (był ) dziennikarzem 1 ligii w tym kraju, wobec takich powinniśmy mieć wysokie wymagania, także w sferze zachowania. Skoro to normalne, to pytam dlaczego Pochanke potrafi sie inaczej zachowywać. Też gwiazda i też pewnie mogłaby pomiatać innymi.
Awatar użytkownika
dz

dz Pon Lut 23, 2015 10:46 am

No cóż p.Latkowski jak zwykle poniżej podłogi,to norma u niego!
Awatar użytkownika
smrod

smrod Pon Lut 23, 2015 10:48 am

Pomyje, to nadal oparte o plotki a fuj jakie szambo. Wprost chodzi tylko o kase.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości