WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Cozy

Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w lipcu, „Gazeta Krakowska” najbardziej w dół

Cozy Pon Wrz 14, 2020 11:02 am

Wczoraj odnośnie odejścia Kozińskiego z "Polska Times" napisałem:
"Polskapresse wydaje de facto jedną gazetę, różniącymi się jedynie lokalizacjami opisywanych wypadków drogowych oraz prognozą pogody. Wydawca nawet nie ukrywa, że sprzedaje to samo pod kilkunastoma tytułami, gdyż jeden naczelny obejmuje często kilka tytułów. Poziom artykułów szoruje po dnie (ostatnio, gdy kupiłem "Głos Szczeciński" mój przyjaciel zapytał się "co to za bezpłatna ogłoszeniówka") (...).
Awatar użytkownika
Bill

Re: Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w lipcu, „Gazeta Krakowska” najbardziej w dół

Bill Pon Wrz 14, 2020 11:08 am

Polityka firmy jest jedna. Maksimum ojro ma płynąć do Niemiec. Minimum nakładów na dziennikarstwo. Stąd zaciągają praktycznie wszystko z neta i z lokalnych grup na fejsie. Rozumni dziennikarze opuszczają pokład.
Awatar użytkownika
Das

Re: Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w lipcu, „Gazeta Krakowska” najbardziej w dół

Das Pon Wrz 14, 2020 5:35 pm

To są niemieckie gazety
Awatar użytkownika
Soe

Soe Wto Wrz 15, 2020 10:13 am

Najpierw Niemcy zniszczyli rynek prasowy w Polsce, teraz rynek prasowy niszczy Niemców
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości