[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wszystkie kanały TVP mają być dostępne bezpłatnie w DVB-T2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Wszystkie kanały TVP mają być dostępne bezpłatnie w DVB-T2

Gie Śro Lip 07, 2021 6:55 am

"Będą do rozdysponowania jeszcze dwa multipleksy telewizyjny, czyli piąty i szósty."

Czyli czwarty (koncesja do końca 2023 roku) nadal będzie w rękach Polsatu który już ma w telewizji naziemnej 7 czy 8 kanałów? No brawo, KRRiT wykreuje duopol w NTC.
Awatar użytkownika
Karolina

Re: Wszystkie kanały TVP mają być dostępne bezpłatnie w DVB-T2

Karolina Śro Lip 07, 2021 9:38 am

No jak wykasują TVN to nawet bardziej
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Śro Lip 07, 2021 9:53 am

Aktualnie ilość kanałów w NTC mnie satysfakcjonuje,jak będzie więcej to super.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Śro Lip 07, 2021 9:56 am

Żeby tam jeszcze coś ciekawego bylo
Awatar użytkownika
M1

M1 Śro Lip 07, 2021 10:44 am

Nie będzie RMF w DAB+ ?
Super! widzę, że dbają o słuchacza :)
Awatar użytkownika
Terier

Terier Śro Lip 07, 2021 10:51 am

CO z TVN 24?
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Śro Lip 07, 2021 11:40 am

Discovery powinno sobie kupić już amerykańsk Emitel - kwestia ceny i rozmowa będzie zupełnie inna, co do przyznawania TVP multipleksu jest to działanie na szkodę państwa, bowiem daje coś za darmo za co komercja zapłaciłaby opłaty za koncesję.
Awatar użytkownika
bart

bart Śro Lip 07, 2021 12:59 pm

"Gie" napisał(a): "Czyli czwarty (koncesja do końca 2023 roku) nadal będzie w rękach Polsatu który już ma w telewizji naziemnej 7 czy 8 kanałów? No brawo, KRRiT wykreuje duopol w NTC.
Grupa Polsat ma teraz aż 9 kanałów w NTC DVB-T. Z ATM ROZRYWKA mieli ich 10.
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Śro Lip 07, 2021 2:38 pm

Jaka wymiana sprzętu? Ja już od 5 lat mam w domu i w samochodzie radio z DAB+. Próbowałem słuchać radia w necie - tragedia. Jest, nie ma, jest, nie ma i tak w kółko. Jak zwiększą zasięg, to podczas podróży będzie super. W domu tego nie odczuję, bo pięknie mi gra cały czas i bez tych internetowych przerw.
Awatar użytkownika
toni

toni Śro Lip 07, 2021 3:52 pm

Jak kanały nie płatne to po jaki ch....j płacimy abonament??/???
Awatar użytkownika
G35

G35 Śro Lip 07, 2021 4:08 pm

A ja dekoder DVBT2 Kupie jak na 100 procent bedzie już wszytko działać i to sam w DAB+ OTWARZACZ też kupie jak fm z likwdują prędzej nie kupię bo zaraz coś nowego wymiślą
Awatar użytkownika
Anatol

Anatol Śro Lip 07, 2021 4:26 pm

No przecież to jest CHORE!, że jako obywatel który uczciwie (niestety) płaci abonament, nie mam dostępu do produkcji i kanałów, za które płacę 1. abonamentem, 2. podatkami! Są pokrywane publicznymi pieniędzmi i muszą być publicznie dostępne.
Nawet po zalogowaniu do VOD TVP w strefie ABO - czyli po potwierdzeniu opłacenia abonamentu mam tylko TVP INFO!
Pomijam kto tą telewizja nierządzi! Chodzi o zasady!
Awatar użytkownika
Zdzisław

Zdzisław Śro Lip 07, 2021 5:10 pm

Jak bezpłatnie to mam już nie płacić abonamentu RTV
Awatar użytkownika
G35

G35 Śro Lip 07, 2021 5:10 pm

"Anatol" napisał(a): No przecież to jest CHORE!, że jako obywatel który uczciwie (niestety) płaci abonament, nie mam dostępu do produkcji i kanałów, za które płacę 1. abonamentem, 2. podatkami! Są pokrywane publicznymi pieniędzmi i muszą być publicznie dostępne.
Nawet po zalogowaniu do VOD TVP w strefie ABO - czyli po potwierdzeniu opłacenia abonamentu mam tylko TVP INFO!
Pomijam kto tą telewizja nierządzi! Chodzi o zasady!

ja też płacę Abonament i po zalogowaniu mam reklamy w trakcie serialu nawet na netflixie i HBO oraz na ipli i playerze tego nie ma
Awatar użytkownika
Zdzisław

Zdzisław Śro Lip 07, 2021 5:13 pm

A co z abonamentem już nikt nie płaci tylko ja
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości