[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wszystkie stacje newsowe zyskały, Polsat News aż 130 proc.

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nick

Wszystkie stacje newsowe zyskały, Polsat News aż 130 proc.

nick Czw Kwi 07, 2011 12:17 am

Brawo Polsat News!
Awatar użytkownika
WaWaMan

Re: Wszystkie stacje newsowe zyskały, Polsat News aż 130 proc.

WaWaMan Czw Kwi 07, 2011 12:47 am

Szkoda, że nie ma w tym zestawieniu TVN Warszawa - chyba Pan Prezes Walter nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił ...
Awatar użytkownika
tvn24

tvn24 Czw Kwi 07, 2011 12:54 am

zenada, kiedys lubialem to ogladac, teraz jak widze szklo kontaktowe... to tylko sie modle zeby baterie mi nie wysiadly i zebym mogl szybko przelaczyc, a taki fajny program byl, zeszli strasznie... szkoda
Awatar użytkownika
Gembal

Gembal Czw Kwi 07, 2011 7:02 am

Polsat News najlepszy.
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Kwi 07, 2011 7:10 am

Drodzy Przedmówcy. Nie podniecajcie się tak Polsatem News. Zwiększył widownię, bo się pojawił w środkowym pakiecie telewizji analogowej w sieci MULTIMEDIA oraz w pakietach cyfrowych. W pakiecie B nie ma TVN24 więc wszyscy oglądają Polsat News.

Ale kanał jest marniutki. Mało materiałów reporterskich. Dużo setek, kiepskie wywiady z politykami.
Awatar użytkownika
adam

adam Czw Kwi 07, 2011 7:26 am

BRAWO TVN 24.....TVN 24 NAJLEPSZY
Awatar użytkownika
MistrzCiętejRiposty

MistrzCiętejRiposty Czw Kwi 07, 2011 7:32 am

Ludzie! Puknijcie się w te swoje puste głowy! A czym się tu podniecać? Jak wstawiłem do jutuba filmik o pijanym Ździchu na Franka weselu i oglądało go 10 osób, a tera 1000, to wiecie o ile procent mi wzrosła oglądalność?!!! Tefaueny i polsaty się mogą uczyć!!!
Awatar użytkownika
Walter

Walter Czw Kwi 07, 2011 8:35 am

Ponieważ koledzy z tfuenu i polsata sie wpisali to ja tez chciałbym zareklamować swój kanał
INFO JEST NAJLEPSZE!!!!! Reszta to wiocha!!!!
Dziękuję. mam nadzieję, że i reszta podzieli moja obiektywna opinię.
Awatar użytkownika
misia

misia Czw Kwi 07, 2011 8:37 am

Najlepszy był TVNWarszawa. Warszawiacy nie mogą odżałować. Cóż w TVN jest ich mało ( to widać, słychać.........), więc nie czuli tej stacji. BARDZO SZKODA!!!!!
Awatar użytkownika
jack

jack Czw Kwi 07, 2011 8:52 am

TVN Warszawa oglądało więcej widzów...
Awatar użytkownika
Raymund

Raymund Czw Kwi 07, 2011 8:53 am

Dziwne, że Superstacja ma taką małą oglądalność. Mają więcej odwagi i nie boją się poruszać wrażliwych tematów, a Pani Michalik jest rewelacyjna!
Awatar użytkownika
MISIA_2

MISIA_2 Czw Kwi 07, 2011 9:31 am

Rano, przed wyjściem do pracy, zawsze oglądałam TVNWarszawa. Teraz poranki są bardzo smutne. Wszystko co leci w pozostałych stacjach to straszne nudziarstwo!
Awatar użytkownika
aron

aron Czw Kwi 07, 2011 10:54 am

Polsat News, zyskał dzięki zmianie polityki grupy Polsat. Mianowicie wcześniej kanał był dostępny tylko na platformie Cyfrowego Polsatu, obecnie oferta kanałow jest dostępna w Cyfrze+ i na platformie "n".
Od jakiegoś czasu, trwają podobno rozmowy z właścicielem "neostrada TV" i dobrze byłoby, gdyby zakończyły się sukcesem.
Nie wiem jak ma się sytuacja w sieciach kablowych.
Tak na marginesie, ciekawe jak przedstawiałyby się badania, gdyby przeprowadzić je pod kątem ilości newsów o "Smoleńsku" i jak przekłada się to na oglądalność.Ja osobiście natychmiast zmieniam kanał w takich sytuacjach...
Awatar użytkownika
cienizna

cienizna Czw Kwi 07, 2011 11:04 am

Ale afera z tym podwojeniem widowni przez Polsat News.... mili 100 widzow, a teraz prawie 150... nie wydurniajcie sie z tymi tytulami...
Awatar użytkownika
luna

luna Czw Kwi 07, 2011 11:51 am

super bardzo się cieszę bo tvn24 wieczorami juz sie nie daje oglądać. oby tak dalej powodzenia dla polsatu news
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości