WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
QQ

Wyborcza.pl nagłaśnia relację mężczyzny szturchanego przez staruszki w tramwaju za czytanie „Gazety Wyborczej”

QQ Śro Lis 29, 2017 12:11 pm

tak jak przewidział AM: GW schodzi do podziemia - taki FUN ZINN. podobno archiwalne numery na czarnym rynku juz są na wagę złota
Awatar użytkownika
qq

Re: Wyborcza.pl nagłaśnia relację mężczyzny szturchanego przez staruszki w tramwaju za czytanie „Gazety Wyborczej”

qq Śro Lis 29, 2017 12:13 pm

- Ta historia dla mnie przypomina najgorsze doświadczenia lat 30-tych. to chyba Pan Poseł 100 urodziny będzie miał niedługo!
Awatar użytkownika
Ann

Re: Wyborcza.pl nagłaśnia relację mężczyzny szturchanego przez staruszki w tramwaju za czytanie „Gazety Wyborczej”

Ann Śro Lis 29, 2017 12:25 pm

Chodziło oto że NIE USTĄPIŁ MIEJSCA KOBIECIE PORUSZAJĄCEJ SIĘ O KULACH !!! Typowy przedstawiciel tzw elit, a to co czytał tylko potwierdza opinię o tych tzw. elitach...
Awatar użytkownika
ziom

ziom Śro Lis 29, 2017 12:34 pm

"QQ" "qq" Nawet nicków nie chce ci się wymyślać.
Awatar użytkownika
ziom

ziom Śro Lis 29, 2017 12:34 pm

"QQ" "qq" Nawet nicków nie chce ci się wymyślać.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Lis 29, 2017 12:36 pm

Jakiś czas temu w warszawskim metrze jakiś burak "zaatakował" starszą panią która czytała Newsweeka (może jeszcze nie fizycznie, ale nachylił się tuż nad jej głową, i obrażał ją). Pani wyglądała na bardzo przestraszoną.
Myślałem, że takie akcje się nie dzieją... a jednak. Nie mogłem wytrzymać, że coś takiego się dzieje. Poprosiłem Pana, żeby dał Pani spokój, a kiedy Pan skierował swoją agresję na mnie - wstałem i zapytałem grzecznie czy chce mieć problem z rana na peronie metra :P dołączył do mnie jakiś obcy chłopak i agresorowi już w ogóle zmiękła pała... i po chwili wysiadł.
To jest dla mnie niepojęte, że jeden człowiek może się tak zachować wobec drugiego.
Na szczęście sprzeciw tym razem spowodował wycofanie agresora. Ale innym razem ktoś może w odpowiedzi wyciągnąć nóż czy coś...
Zastanawiam się co można zrobić, żeby takie akcje się nie działy, ale pewnie niestety nic...
Awatar użytkownika
*.*

*.* Śro Lis 29, 2017 12:36 pm

"Ann" napisał(a): Chodziło oto że NIE USTĄPIŁ MIEJSCA KOBIECIE PORUSZAJĄCEJ SIĘ O KULACH !!! Typowy przedstawiciel tzw elit, a to co czytał tylko potwierdza opinię o tych tzw. elitach...
A może sam był inwalidą i co tylko 66 latek był w tramwaju ?
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lis 29, 2017 12:37 pm

Nie robiłbym na obecną chwilę aż takiej afery z tramwajowej kłótni.

Ale fakt, że starsze panie w tramwajach bywają "upiornymi staruszkami". W moim mieście mają swoją lokalną nazwę: "nosorożce". Chodzi o to, że taka pani, gdy wejdzie do tramwaju, prze do pierwszego wolnego miejsca. Tratując wszystko, co stanie jej na drodze. A drogę toruje wysuniętym łokciem, koszykiem wiklinowym, bądź jakimkolwiek innym twardym przedmiotem.
Awatar użytkownika
Barnaba

Barnaba Śro Lis 29, 2017 12:37 pm

Co robić, jak ta gadzinówka działa na mnie, jak płachta na byka...
Awatar użytkownika
Suweren

Suweren Śro Lis 29, 2017 12:40 pm

pisuarska swołocz w natarciu - nic dodać czy ująć !!!
Awatar użytkownika
didy

didy Śro Lis 29, 2017 12:46 pm

Ja bym się przyjrzał jednak Radiu Maryja za podżeganie do nienawiści owych starszych kobiet, bo same na taki czyn raczej nie wpadły...
Awatar użytkownika
*.*

*.* Śro Lis 29, 2017 12:48 pm

"Barnaba" napisał(a): Co robić, jak ta gadzinówka działa na mnie, jak płachta na byka...
Proszę zgłosić się do lekarza specjalisty.
Awatar użytkownika
Qq

Qq Śro Lis 29, 2017 12:49 pm

"ziom" napisał(a): "QQ" "qq" Nawet nicków nie chce ci się wymyślać.
brawo Jasiu! potwierdzam. nie chce mi się.
Awatar użytkownika
Malma

Malma Śro Lis 29, 2017 12:57 pm

To jest prawdziwy gang staruszek, jak w Monty Pythonie. I podejrzewam, że wieczorem TVN zrobi z tego długi materiał do Faktów a pani Pochanke będzie miała srogą minę.
Awatar użytkownika
Polak

Polak Śro Lis 29, 2017 1:00 pm

Hahahah. Dobra akcja odwrócenia uwagi od molestowania w Wyborczej. Chłop w tramwaju poturbowany przez emerytki. Hahah. Postaralibyście się bardziej.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości