[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wyciekły dane 700 tys. użytkowników serwisu Filmweb.pl

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sxol

Wyciekły dane 700 tys. użytkowników serwisu Filmweb.pl

sxol Wto Sie 24, 2010 6:54 am

Nie będę nic zmieniał, a na pewno loginu. Filmweb schodzi na psy...
Awatar użytkownika
jarek

Re: Wyciekły dane 700 tys. użytkowników serwisu Filmweb.pl

jarek Wto Sie 24, 2010 7:27 am

no i co teraz? ja mialem tam konto od bardzo dawna. Spadam na stopklatke.
Awatar użytkownika
ech

ech Wto Sie 24, 2010 10:13 am

A ja nie mogę się zalogować... Hmm
Awatar użytkownika
Conrad Kemp

Conrad Kemp Wto Sie 24, 2010 1:15 pm

Co to jest stopklatka? Jak dla mnie tylko filmweb, mimo ze konkursy daja tylko dla Warszawy :/

A myslicie ze innym dane nie wyciekaja? Tyle ze tutaj ten fakt wyciekl, a gdzie indziej jest to tajemnica. Macie problem: zmienic haslo i po filozofii. Jesli macie takie same hasla na innych portalach to juz Wasza jedynie wina.
Awatar użytkownika
maniak

maniak Sob Sty 15, 2011 11:33 pm

Wiecie co to pewnie 10-cio letnie dzieci zakładaą soie po 20 kont, przesyłają je znajomym i każą dawać różnego rodzaju dzikie oceny filmom. Aśmać mi się chciało na samo słowo "administratorzy" - jacy administratorzy ja siępytam? przecierz tam niczego nikt nie kontroluje. Może mieli na myśli modratorów?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości