[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wydawca Onetu i Bartosz Węglarczyk przepraszają byłego wiceministra sprawiedliwości. „Źle użyłem spójnika ‘i’”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wolne Media

Wydawca Onetu i Bartosz Węglarczyk przepraszają byłego wiceministra sprawiedliwości. „Źle użyłem spójnika ‘i’”

Wolne Media Nie Cze 20, 2021 2:15 pm

To nie hologram tylko ja we własnej osobie, to nie ja tylko "spojniki i", to nie ja tylko rozmówca mnie zdenerwował, to nie ja tylko sąd mi kazał przeprosić, to nie ja tylko tak mi centrala z Niemiec kazała...
Awatar użytkownika
Fox

Re: Wydawca Onetu i Bartosz Węglarczyk przepraszają byłego wiceministra sprawiedliwości. „Źle użyłem spójnika ‘i’”

Fox Nie Cze 20, 2021 2:27 pm

Bartek wielu rzeczy źle używa, zwłaszcza rozumu...
Awatar użytkownika
M_M

Re: Wydawca Onetu i Bartosz Węglarczyk przepraszają byłego wiceministra sprawiedliwości. „Źle użyłem spójnika ‘i’”

M_M Nie Cze 20, 2021 2:56 pm

Kiedy Onet wróci do Kluski... Kiedy RASP sprzeda Onet i da Polakom święty spokój.
Awatar użytkownika
Suweren7676879

Suweren7676879 Pon Cze 21, 2021 8:33 pm

onet myśli, że typowy Polak jest jak wyborca peło -mało rozgarnięty. Zapamiętamy kto jest przeciw Ojczyźnie!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości