WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zijka

Wydawca „Pisma” z 760 tys. zł zysku. Mniej ze sprzedaży, więcej z darowizn i reklam

Zijka Czw Cze 23, 2022 9:12 pm

Uwielbiam Pismo. Zarówno drukowane jak i audio. Jako czytelniczce/słuchacze miło jest mi odbierać coś co ma bardzo wysoką jakość.
Awatar użytkownika
Kiedys to sie nazywalo dziadowaniem. Ale jesli pdzez iternet to co innego.... hahaha, dla mie jaja. Zysk ze zbiorek...

Re: Wydawca „Pisma” z 760 tys. zł zysku. Mniej ze sprzedaży, więcej z darowizn i reklam

Kiedys to sie nazywalo dziadowaniem. Ale jesli pdzez iternet to co innego.... hahaha, dla mie jaja. Zysk ze zbiorek... Czw Cze 23, 2022 11:22 pm

Czyli żebry okazują opłacalnym biznesem. Romki wróżące pod PKiN tak pogardliwie ocenialiscie. Tam byla przynajmniej usluga, doradztwo, czasem w waznychn sprawach - linia zycia, milosc kiedy przyjdzie itd. Co mi po "Pismie"... po przejrzeniu kilku wydan, nadal nie wiem.
Awatar użytkownika
@Zijka

Re: Wydawca „Pisma” z 760 tys. zł zysku. Mniej ze sprzedaży, więcej z darowizn i reklam

@Zijka Czw Cze 23, 2022 11:25 pm

"Zijka" napisał(a): Uwielbiam Pismo. Zarówno drukowane jak i audio. Jako czytelniczce/słuchacze miło jest mi odbierać coś co ma bardzo wysoką jakość.

bzdury. Gledzenie, bez pokrycia w faktach, a gdy jakis konkret to okazuje sie ze fejk. Tygodnik Powszechny dla czytelnikow ponizej 50tki.
Awatar użytkownika
pppp

pppp Pią Cze 24, 2022 12:51 am

Opowiadają ludziom, że poezją i słowem chcą powstrzymać katastrofę klimatyczną i jak widać dobrze im się to sprzedaje. Springer jako naganiacz powinien mieć jakąś premię.
Awatar użytkownika
sd

sd Pią Cze 24, 2022 1:35 pm

przepraszam ale chyba coś jest pokręcone w tabelach. wg nich to rok 2020 był lepszy. straszne błedy
Awatar użytkownika
Ekhm

Ekhm Pią Cze 24, 2022 10:57 pm

Chyba czytamy inne rachunki zysków i strat...
Awatar użytkownika
Lolita

Lolita Czw Lip 21, 2022 9:34 am

Lol, seiro ktoś to czyta? To chyba totalnie mu się w życiu nudzi.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości