WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anka

Wydawca wPolityce.pl przeprasza Węglarczyka i Stankiewicza za sugerowanie im działań destabilizujących państwo

Anka Pią Lip 16, 2021 1:25 pm

BARTEK I ANDRZEJ SĄ SUPER.ONET JEST SUPER. DZIENNIKARZE PIERWSZA KLASA.OBY TAK DALEJ .POWODZENIA.
Awatar użytkownika
PIS Lover

Re: Wydawca wPolityce.pl przeprasza Węglarczyka i Stankiewicza za sugerowanie im działań destabilizujących państwo

PIS Lover Pią Lip 16, 2021 1:56 pm

W Potylice kogoś przeprasza? pewnie to wina nadzwyczajnej kasty sędziowskiej, której mąż Pani Pati Koti jeszcze nie dojechał.

Skandal. A tak swoją drogą to artykuły o tych Panach chyba nie powinny się znaleźć w portalu o mediach.
Awatar użytkownika
bart

Re: Wydawca wPolityce.pl przeprasza Węglarczyka i Stankiewicza za sugerowanie im działań destabilizujących państwo

bart Pią Lip 16, 2021 2:33 pm

"Anka" napisał(a): BARTEK I ANDRZEJ SĄ SUPER.ONET JEST SUPER. DZIENNIKARZE PIERWSZA KLASA.OBY TAK DALEJ .POWODZENIA.

i niemcy są super, wszyscy są super, szczególnie lewactwo które wylewa się teraz z kanałów
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Nie Lip 18, 2021 12:03 am

@bart: A co, wolisz Białoruś i Rosję? :lol:
Awatar użytkownika
Pol Anonim

Pol Anonim Pon Lip 19, 2021 4:07 pm

No według mnie Wenglartschik nie jest patriotą i to jest moja opinia do której mam prawo. Uważam też, że jest otyły i niezbyt rozgarnięty. To też jest moja opinia. A p. Wenglartschik może się tym po prostu nie przejmować, bo co go rusza zdanie jakiegoś anonima. A sądy w Polsce są wolne, przede wszystkim wolne od zdrowego rozsądku i sprawiedliwości. Postkomunistyczna kasta wybierała siebie nawzajem i pozwalała na dostęp głównie rodzinie i znajomym. I teraz mamy takie sądy a nie inne, gdzie orzekają synowie SB-ów i komunistycznych sowieckich sprzedawczyków. Podobnie jak "wolne media" finansowane i kontrolowane przez komunistyczne służby specjalne i pieniądze z FOZZ.
Awatar użytkownika
typo

typo Pon Lip 19, 2021 11:41 pm

Prawda , obiektywizm i bezstronność .Brawo . Kiedy nagroda od frau Angeli
Awatar użytkownika
MatthewTomUL

MatthewTomUL Śro Paź 13, 2021 8:09 am

essay writing companies
[url="https://essaypoints.com/?']homework assistance[/url]
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości