WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Alip

Wydawnictwo Polityka z 680 tys. zł straty, 3,5 mln zł odpisu dot. Ruchu

Alip Pią Cze 04, 2021 8:06 am

Niech poproszą chińskich komunistów o pomoc.
Awatar użytkownika
Czytelnik

Re: Wydawnictwo Polityka z 680 tys. zł straty, 3,5 mln zł odpisu dot. Ruchu

Czytelnik Pią Cze 04, 2021 8:32 am

Ciekawa rzecz bo ja od jakiegoś czasu mam problem z kupieniem Polityki w swoim mieście w pobliskich kioskach Ruchu... W innych punktach bez problemu... Dziwne...
Awatar użytkownika
Julka

Julka Pią Cze 04, 2021 8:59 am

"Czytelnik" napisał(a): Ciekawa rzecz bo ja od jakiegoś czasu mam problem z kupieniem Polityki w swoim mieście w pobliskich kioskach Ruchu... W innych punktach bez problemu... Dziwne...

No i co w związku z tym? Widocznie za późno przychodzisz do kiosku i wszystkie numery są już wykupione.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pią Cze 04, 2021 9:13 am

Czy wiadomo coś kiedy wprowadzony zostanie podatek od reklam?
Awatar użytkownika
Justyś

Justyś Pią Cze 04, 2021 9:21 am

"Czytelnik" napisał(a): Ciekawa rzecz bo ja od jakiegoś czasu mam problem z kupieniem Polityki w swoim mieście w pobliskich kioskach Ruchu... W innych punktach bez problemu... Dziwne...

Specjalnie chodzisz od kiosku do kiosku? Nawet jak mrozy?
Awatar użytkownika
poi

poi Pią Cze 04, 2021 1:09 pm

Proletariusze wszystkich krajow łaczcie sie w pomocy Polityce Michnik prosi o pomoc w Szwecji gdzie poprosi Baczynski?
Awatar użytkownika
Asia

Asia Pią Cze 04, 2021 1:29 pm

Polityce może pomoc dotacja od partii komunistycznej Kuby lub Wenezueli. Ewentualnie atomowy Kim z Korei Północnej.
Awatar użytkownika
Prasa Książka Ruch

Prasa Książka Ruch Pią Cze 04, 2021 1:43 pm

To sobie kup prenumeratę. Jest XXI wiek człowieku.... Chyba, że wolisz żyć w świecie aluminiowych czapek i snuć spiskowe teorie.
Awatar użytkownika
4U

4U Pią Cze 04, 2021 3:24 pm

"poi" napisał(a): Proletariusze wszystkich krajow łaczcie sie w pomocy Polityce Michnik prosi o pomoc w Szwecji gdzie poprosi Baczynski?

Biedny pajacu. Zauważyłeś ile mają gotówki? 33 mln. Mogą przez rok nic nie sprzedawać a i tak spokojnie przeżyją.
Gdyby nie Ruch mieliby spory wzrost zysku. Nie dziwię się, że przkierowali dystrybucję w wersję cyfrową i do innych sieci dystrybucyjnych. Znając Obajtka i tych amatorów zarządzających Ruchem pewnie wszystkie "nieprawomyślne" pisma są chowane głęboko po ladę.
Na szczęście ludzie teraz więcej gazet kupują w Żabkach czy Stokrotkach niż w upadłym Ruchu.
Awatar użytkownika
Zac

Zac Nie Cze 06, 2021 10:58 am

Dziwne, Stuermer został zakazany w Niemczech, a polityka założona w 1957r przez kc PZPR nadal nie zdelegalizowano?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości