[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wydłużono pasmo muzyczne w Jedynce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jutub

Wydłużono pasmo muzyczne w Jedynce

Jutub Wto Kwi 20, 2021 9:09 am

Może i nawet dobrze. Trochę za dużo tej polityki jest w Jedynce. Nie to, że chwalę Kamińską, której osobiście nie cierpię po akcji z Trójką, ale faktycznie trochę za dużo tej publicystyki w PR1 jest.
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Re: Wydłużono pasmo muzyczne w Jedynce

Leon Zawodowiec Wto Kwi 20, 2021 9:24 am

Od pewnego czasu w Jedynce mamy sporo dobrych zmian. Również i te bardzo mi odpowiadają zwłaszcza że muzyka w Jedynce jest dobrze dobrana a to zasługa pana Kusego. Oby pan dyrektor jak najdłużej mógł zarządzać Jedynką. Lato z radiem festiwal z 2019 roku to mistrzostwo, byłem na dwóch koncertach.
Awatar użytkownika
Rmf

Rmf Wto Kwi 20, 2021 9:56 am

Byle głupiej, byle mniej audycji mądrych
Awatar użytkownika
Manio

Manio Wto Kwi 20, 2021 1:16 pm

Kiedyś lubiłem 1 jestem średnim wieku mam 50 lat były słuchowiska Jezioranach Matysiakowie lubiłem te słuchowiska to nie teraz polityka goni politykę to tylko moje zdanie
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Wto Kwi 20, 2021 3:27 pm

Według mnie za dużo muzyki, Historia Żywa to ciekawa audycja, szkoda, że tak późno. Reportaże też powinny być wcześniej. Słuchowiska też lubiłem, ale te obecne są coraz głupsze, szkoda na nie czasu. Mam nadzieję, że pasma naukowego nie ruszą bo to by była porażka. No i mam nadzieję, że pani Agnieszka przed samym jubileuszem 50 lat nie zamknie Lata z Radiem tak jak to miało miejsce w przypadku listy przebojów pr. III
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Kwi 20, 2021 3:34 pm

Muzyka powinna być o północy, albo np. Noc z reportażem jak do tej pory czy też Zagadki literackie.
Muzyka po północy?
Już tylko Eska, Dwójka, Radio PiK, RMF, Radio Zet. Trójka nie.
Awatar użytkownika
frycek

frycek Wto Kwi 20, 2021 4:13 pm

Reportaż po północy, Teatr Polskiego Radia bez słuchowiska w sobotę. Kultura zbyt wysoka dla obecnej prezes logopedki z Podlasia.
Awatar użytkownika
Dius

Dius Wto Kwi 20, 2021 5:36 pm

Coraz lepsza ta Jedynka.
Awatar użytkownika
Theo

Theo Wto Kwi 20, 2021 11:59 pm

Bardzo dobra decyzja prezes Kamińskiej. Najleprza decyzja dotycząca PR1 w tym wieku.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Śro Kwi 21, 2021 10:00 am

"Leon Zawodowiec" napisał(a): Od pewnego czasu w Jedynce mamy sporo dobrych zmian. Również i te bardzo mi odpowiadają zwłaszcza że muzyka w Jedynce jest dobrze dobrana a to zasługa pana Kusego. Oby pan dyrektor jak najdłużej mógł zarządzać Jedynką. Lato z radiem festiwal z 2019 roku to mistrzostwo, byłem na dwóch koncertach.

Kusy jak zawsze może liczyć na przychylną opinię swojego kolegi z poranka :)
Awatar użytkownika
Olaboga

Olaboga Śro Kwi 21, 2021 1:50 pm

Oni myślą, że wzorem Zetki czy RMF wydłużą pasmo muzyczne i masa napłynie?
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Kwi 21, 2021 7:37 pm

Jak 29 latek, coraz częściej słucham tego radia. Bardzo mi się podoba to, że jest tu tematyczna muzyka, tj, jak umarł Ś.P Krzysztof Krawczyk to jego piosenki i jakieś tam rozmowy, jak premiera James Bond 007 to znów opowieści jaki to film i wszystkie piosenki z tych filmów.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości