WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
były uzytkownik wykopu
 

Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

były uzytkownik wykopu Śro Maj 14, 2014 1:43 am

bastion prawicowych oszołomów. polecam krótką lekturę komentarzy pod kazdym popularnym "wykopem". brak reakcji właścicieli serwisu i tolerancja dla ksenofobii pryszczatych JKM-owców z gimnazjum jest tutaj wymowna. pozdrowienia dla administracji. oj zeby wam sie to kiedys czkawką odbiło szanowni krypto-narodowcy
Awatar użytkownika
micra - były użytkownik wykopu
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

micra - były użytkownik wykopu Śro Maj 14, 2014 5:34 am

Na wykopie byłem kilka dobrych lat do czasu afery zbożowej, gdy Wykop zaczął samodzielnie edytować profile użytkowników i ustawiać im filtrowanie, którego oni sami nie robili, czyli była to ingerencja w strefę prywatną no i usunąłem konto. Teraz bywam, ale już anonimowo, politykę sam muszę szukać, bo ją filtrują. Niestety strims dał ciała, posiłkuję się redditem, ale do treści polskich nadal wykorzystuję wykop (anonimowo).
Awatar użytkownika
Solo
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Solo Śro Maj 14, 2014 8:02 am

Brawo wykop.Lubię. Etykietka "prawicowy oszołom" to w dzisiejszych czasach komplement, bo oznacza tych, co patrzą trzeźwo na świat i "10 lat świetlnych" ich nie oślepiło.
Awatar użytkownika
Han
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Han Śro Maj 14, 2014 8:48 am

@Solo
Tak, przy czym stan "trzeźwości" zdefiniowany jest według Twoich subiektywnych kryteriów, wszystko co się w tych ciasnych ramkach nie mieści znajduje się na lewo.
Awatar użytkownika
byme
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

byme Śro Maj 14, 2014 10:18 am

Ale co lewicowym faszystom przeszkadza? Wy macie swoje TVP i TVN-y skierowane do klientów opieki społecznej, wykluczonych i innych bez-mózgów. Całe oficjalne życie społeczne w Polsce kręci się wokół "pokrzywdzonej" patologii której "trzeba pomagać" (oczywiście za sowite, urzędnicze pensje... tak to komuszki "bezinteresownie dbają o innych").

Podobno lewactwo = tolerancja. Ale chyba jedynie dla zboczeń, odmieńców i głąbów których można kupić za stówkę becikowego, pęto kiełbasy czy inną "zapomogę".
Awatar użytkownika
Tms
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Tms Śro Maj 14, 2014 11:04 am

Czytając komentarze na wykopie oczywiście można się śmiać, że jest tam nadreprezentacja dzieci z problemami emocjonalnymi, które podniecają się jkm i innymi "ciekawostkami", ale nie można pominąć faktu, że takich dzieci z problemami ogólnie jest coraz więcej a większość z nich niestety już nigdy nie zmądrzeje...
Awatar użytkownika
smuteczek
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

smuteczek Śro Maj 14, 2014 11:05 am

Wykop był dobry, ale na początku. Głownie dla geeków, ale było ciekawie. Potem pojawiły się koty,cycki i gimbaza... Teraz to jest tragedia. Wystarczy tylko zerknąć na stronę główną. Pojawiają się tam rzeczy ohydne: morderstwa, egzekucje wypadki, pobicia... Społeczność Wykopu jest strasznie prymitywna w porównaniu z tym co było na początku.

Pan @byme to modelowy przykład pacjenta zainfekowanego korwinowo-wykopową ideologią. Nienawiść i pogarda dla ludzi biednych. niepełnosprawnych, kobiet, INNYCH, niewykształconych itd. itp. "Lewakofobia" nie ma żadnych podstaw jeśli chodzi o opiekę społeczną. Wiem coś o tym, bo jestem osobą, którą tak gardzicie (tylko kobietą nie jestem)
Awatar użytkownika
Han
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Han Śro Maj 14, 2014 11:11 am

"Ale co lewicowym faszystom przeszkadza? Wy macie swoje TVP i TVN-y" Prawicowi faszyści mają zaś TV Trwam, Radio Maryja i ideolouczelnie skierowane do tych co widzą źdźbło w oku bliźniego a nie dostrzegają belki we własnym. Tolerancja według prawej strony to bezwzględne i bezmyślne uznawanie racji prawej strony i dobrowolne ograniczenie się w jej ciasnej dogmatyce. Ta ostatnia zaś zależy od kontekstu. Jeżeli przychodzi do obrony grzechów tych prawej to stoi za nimi wyższa konieczność, destrukcyjny wpływ ideologii lewej strony czy też a czasami sam Bóg, zaś ci po lewej to diabły wcielone intencjonalnie podważające świętą, dogmatyczną i jedynie słuszną, prawacką doktrynę.
Przy okazji, czy możesz powiedzieć, że nie korzystałeś ani razu pośrednio i bezpośrednio z usług urzędników, którym pieniądze opłacają w podatkach tak samo lewacy jak i Ty sam? Czy takie generalizowanie jakim się posługujesz, żeby wrzucić dużą grupę ludzi do jednego worka a jednocześnie korzystać z ich pracy (gorszej czy lepszej), opłacanej z resztą także z Twoich własnych pieniędzy, nie jest typowym objawem schizofrenicznej hipokryzji prawicy? Na pewno jest! A przy okazji potwierdza zasadę, którą zdaje się kierować prawa strona: "kto nie z nami, ten przeciwko nam". Na taką głupotę stać tylko kogoś, kto ma bardzo ograniczone horyzonty i z braku umiejętności dyplomatycznych, brzydki styl narzucania swoich poglądów innym.
Awatar użytkownika
Tiger
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Tiger Śro Maj 14, 2014 11:46 am

Tam so same heterzy. Filmy moja mi porobili ze to nie ja bylem. Niew chodzicie tam!
Awatar użytkownika
byme
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

byme Śro Maj 14, 2014 11:54 am

@smuteczek: Coś ci się pokręciło. Mnie lewactwo nie przeszkadza, niech tylko da mi święty spokój. Jeśli są tacy dzielni i lewi to niech dbają i wyrównują, tylko swoje firmy, swoje domostwa i za SWOJE pieniądze. To prosty postulat. Dla ciebie każdy kto nie chce uczestniczyć w tym chorym, komunistycznym systemie państwowej redystrybucji jest fanem Korwina. Moim zdaniem 2 systemy mogą istnieć obok siebie. Wolnorynkowy i niewolniczy.

Po prostu nie zgodzę się na to, żeby jakieś bydło siedzące na zasiłkach chciało mnie na siłę "uszczęśliwić" na przykład niewolniczą umową o pracę. Gdzie jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia, masa podatków i składek na jakieś gówna z których i tak nie skorzystam bo więcej zarobię pracując niż zyskam stojąc w kolejkach.

I gdybyś nie zauważyła to gardzę jedynie tymi idiotami na których "cały świat się uwziął, więc inni powinni niańczyć". Bo jeszcze chcieliby wszystkim zrobić dobrze. I zakładają że każdy to przegryw. A takich tam pełno.

@Han:
>Przy okazji, czy możesz powiedzieć, że nie korzystałeś ani razu pośrednio i bezpośrednio z usług
>urzędników, którym pieniądze opłacają w podatkach tak samo lewacy jak i Ty sam?
Ale jakich usług? Co ty bredzisz? Właśnie trzeba zrobić tak, żeby ludzie nie musieli latać po świstki do urzędów a nie tworzyć bzdurne prawo i gadać, że "dzięki urzędnikom możemy robić to i tamto", jak pewien przygłup z rządu...

A tak przy okazji nie jestem prawicowcem. Na prawdę, jak ktoś ma mózg i pracę to nie znaczy, że się od razu utożsamia z ONR-em.
Awatar użytkownika
Han
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

Han Śro Maj 14, 2014 12:26 pm

@byme
"Właśnie trzeba zrobić tak, żeby ludzie nie musieli latać po świstki do urzędów a nie tworzyć bzdurne prawo i gadać, że "dzięki urzędnikom możemy robić to i tamto""
Korzystasz z pracy urzędników nawet chodząc po zwykłym chodniku, gdyż to dzięki pracy urzędników, ten chodnik ktoś w tym miejscu wytyczył, dba o niego lepiej lub gorzej, remontuje i sprząta i to między innymi za Twoje pieniądze.
Zgadzam się, że biurokracja w Polsce jest za bardzo rozbudowana a kadra urzędnicza zbyt wielka i przez to kosztowna a przy tym niewydajna oraz tworzy problemy, które sama potem "w pocie czoła" rozwiązuje ale wyobraź sobie, że wszystko jest prywatne. Prywatne są transport, prywatna edukacja, prywatna służba zdrowia, prywatne ewidencjonowanie obywateli, prywatna firma kontrolująca zasady udostępniania powyższych usług... wszystko to w rękach prywatnych firm, które dla każdej z tych dziedzin uznają swoje własne zasady w tym opłaty za korzystanie z nich. Idealny przepis na totalny anarchistyczny chaos. Nie wspominam już o opłatach, które determinowane były by przez chęć maksymalizacji zysków przez te firmy przy minimalnym wkładzie pracy, która jest kosztowna. Za Twoim "trzeba zrobić tak aby" ukryty jest cały stos problemów a być może nawet brak możliwości ich rozsądnego rozwiązania.
Awatar użytkownika
byme
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

byme Śro Maj 14, 2014 1:04 pm

>Korzystasz z pracy urzędników nawet chodząc po zwykłym chodniku, gdyż to dzięki pracy urzędników
>ten chodnik ktoś w tym miejscu wytyczył, dba o niego lepiej lub gorzej, remontuje i sprząta i to między
>innymi za Twoje pieniądze.
Zgadza się, nikt nie mówi, że wszyscy urzędnicy są zbędni. Jedynie jakieś 95%.

I tak, transport edukacja i służba zdrowia powinny być prywatne bo inaczej nikt nie ma nad tym kontroli. Państwo niech sobie występuje w roli ubezpieczyciela czy kontrolera, jeśli musi.

Ty wierzysz po prostu w faszyzm i standaryzację. Dla ciebie wolność wyboru i wolna konkurencja to anarchia bo są wtedy usługi dobre i złe a nie tylko KOSZMARNEJ jakości szajs zapewniany przez państwo. Jeśli nie pamiętasz to ten system nie mógł wyprodukować nawet wystarczającej ilości srajtaśmy, a chcesz, żeby zarządzał szpitalami. No to później masz terminy ustalane na 5 lat do przodu.

Dziwne, że NIKT kto ma pieniądze nie korzysta z tych usług. Jeśli jesteś tak leniwy / czujesz dyskomfort korzystając z mózgu, to super, możesz sobie jeździć państwowym pociągiem, leczyć się u państwowego lekarza i korzystać z państwowego dentysty. Tylko ludzie którzy nie koniecznie tego chcą, powinni być wyłączeni z tego chorego faszystowskiego systemu który myśli za obywateli.
Awatar użytkownika
adam
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

adam Śro Maj 14, 2014 5:10 pm

brawo wykop
Awatar użytkownika
heheszki
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

heheszki Śro Maj 14, 2014 5:29 pm

@były uzytkownik wykopu
.........
usuń konto
Awatar użytkownika
You have got awesome information right here. www
 

Re: Wykop.pl rekordowo popularny. Jacy są jego użytkownicy?

You have got awesome information right here. www Nie Lis 20, 2022 11:05 am

You have got awesome information right here.
www
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości