[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wyschnięta palma w centrum Warszawy ma zwracać uwagę na zmiany klimatu niszczące środowisko

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

Wyschnięta palma w centrum Warszawy ma zwracać uwagę na zmiany klimatu niszczące środowisko

Gie Pon Cze 03, 2019 12:53 pm

Ciekawe że uschła dopiero jak w Polsce pojawiły się temperatury powyżej 20 st. Cały maj był deszczowy i zimny i chyba ciut nie wypadało usychać palmy dla organizowania jakiejś akcji. W mediach to samo. Jest zimno, pada to o globalnym ociepleniu cisza. Jak tylko przyświeci słoneczko raz dwa pojawiają się eksperci.
Awatar użytkownika
marketer

Re: Wyschnięta palma w centrum Warszawy ma zwracać uwagę na zmiany klimatu niszczące środowisko

marketer Pon Cze 03, 2019 1:11 pm

Mi się podoba taka palma wyschnięta. Symbolizuje także coś co wysycha, co umiera z powodu braku wody. Symbolizuje odwodnienie organizmu. Reprezentuje także tereny pustynne i tzw żywność suchą taką jak makarony, ryż i owoce liofilizowane. W domenie dentystycznej zaś palma symbolizuje suchodół, miejsce po ekstrakcji zęba, które mechanicznie utraciło swój naturalny skrzep.
Awatar użytkownika
Iga

Re: Wyschnięta palma w centrum Warszawy ma zwracać uwagę na zmiany klimatu niszczące środowisko

Iga Pon Cze 03, 2019 1:14 pm

Świetna akcja, pomysłowe i wstrząsające zarazem. Moje gratulacje.
Awatar użytkownika
Justyna

Justyna Pon Cze 03, 2019 9:15 pm

Dla mnie to taki symbol. Jest to przykre, ale to symbol naszych czasów. Niestety. Dlatego warto działać na rzecz powietrza poprzez wymianę kotłów na ekologiczne i certyfikowane. U mnie sprawdził się EEI PELLETS kostrzewa plus palenie peletem. Emisja spalin znikoma. Poza tym używajmy opakowań wielorazowych, nie śmiećmy... to naprawdę wiele!
Awatar użytkownika
GMP

GMP Wto Cze 04, 2019 9:13 am

"Justyna " napisał(a): Dla mnie to taki symbol. Jest to przykre, ale to symbol naszych czasów. Niestety. Dlatego warto działać na rzecz powietrza poprzez wymianę kotłów na ekologiczne i certyfikowane. U mnie sprawdził się EEI PELLETS kostrzewa plus palenie peletem. Emisja spalin znikoma. Poza tym używajmy opakowań wielorazowych, nie śmiećmy... to naprawdę wiele!

Marketing niejawny jest w Polsce karalny.
Awatar użytkownika
buhaha

buhaha Wto Cze 04, 2019 11:02 am

Ktoś z urzędu miasta dał dpy i teraz dorabiają filozofię. Nawet jednej sztucznej palmy nie są w stanie ogarnąć. Kwintesencja warszawy. Psie kupy na trawnikach są symbolem nierówności rasowej, Syf w metrze jest symbolem walki mniejszości seksualnych. I tym tropem POstubecja może już nie robić nic - TYLKO SYMBOLE : )))
Awatar użytkownika
TenCoWie

TenCoWie Wto Cze 04, 2019 11:46 am

Uschnięcie tego palma spowodowało niemały zamęt. To fakt...
Był to jednak zamęt grubymi nićmi szyty i wiemy, lep jakiej propagandy kryje się za tymi nićmi..
... Dlatego też, ten uschnięty palm zewrze jeszcze bardziej nasze szeregi...
To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo...
– ... palmowym skrytousychaczom mówimy NIE!
A Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo wytworzonych palmach, dla uczczenia rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa
Awatar użytkownika
@TenCoWie

@TenCoWie Wto Cze 04, 2019 11:55 am

Trzydziestej pierwszej, okrągłej rocznicy!
Awatar użytkownika
ida

ida Wto Cze 04, 2019 1:08 pm

Plastikowa palma w centrum warszawy - śmiech na sali, suchy wicheć- masakra, niech w końcu to ktoś usunie
Awatar użytkownika
xxx

xxx Wto Cze 04, 2019 8:10 pm

Nie chcę nic mówić, ale w naszych szerokościach geograficznych, to jak palma usycha, to z zimna.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości