[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Regon

Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

Regon Sob Cze 19, 2021 7:57 am

Dziewczynka nic nie wie o życiu. I niech się zamknie, bo źle skończy.
Awatar użytkownika
ttu

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

ttu Sob Cze 19, 2021 8:01 am

walczy z kultem ciala ale wrzuca swoje fotki do netu, przezywa hejt ale sama go prowokuje.
ta pani jest zdecydowanie inteligentna inaczej.
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Wystarczy, że wrzuci wpis i jest burza. Maja Staśko: "Najbardziej dotykają mnie wojenki z kobietami"

Obserwator Sob Cze 19, 2021 8:05 am

Tania i płytka atencjuszka, ośmiesza poglądy które głosi.
Awatar użytkownika
Immort

Immort Sob Cze 19, 2021 8:11 am

Walczy o prawa kobiet w kraju gdzie kobiety mają wszystkie prawa, ot gierojka, pokojowego Nobla dla niej hahahaha
Awatar użytkownika
jurek

jurek Sob Cze 19, 2021 8:11 am

Przestańcie promować tą prymitywną atencjuszkę wykorzystującą bardzo poważne tematy do kreowania szumu wokół siebie
Awatar użytkownika
halo

halo Sob Cze 19, 2021 8:29 am

Co to za banda dziada się tu wytrząsa? Też nosze portki i jakoś tę panią rozumiem. Czyli się da, a bywałem i złamasem. Głowa do góry panowie i proszę być trochę lepszym. Oddycha się łatwiej.
Awatar użytkownika
oli

oli Sob Cze 19, 2021 8:40 am

Nienachalna inteligencja Mai Staśko pasuje do formuły programu "Domowe Przedszkole".
Jej potężne problemy emocjonalne - również.
Ta kobieta ma dyplom wyższej uczelni?
Awatar użytkownika
Mata Hari

Mata Hari Sob Cze 19, 2021 9:24 am

Ewidentnie u tej Pani wykształcenie przewyższa jej inteligencję... Jestem kobietą i wstyd mi za Panią.
Awatar użytkownika
panizprzedszkola

panizprzedszkola Sob Cze 19, 2021 9:56 am

Może, po prostu, trzeba ograniczyć ilość tych wpisów i postawić na ich jakość?
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Sob Cze 19, 2021 9:59 am

A czemu Stanowski ma przepraszać tego ubogiego intelektualnie lewicowego oszołoma płci pięknej?
Widzę, że redakcja stoi jednak po stronie niedojrzałe progresji, z której nic dobrego nie wyniknie.
Awatar użytkownika
Faśka

Faśka Sob Cze 19, 2021 10:09 am

Tej kobiecińce chodzie jedynie o to aby nazwiska nie przekręcili
Awatar użytkownika
Thriller

Thriller Sob Cze 19, 2021 10:26 am

A Staniewski siedzi i od rana komentarze klepie :)
Awatar użytkownika
kazik nie żywo

kazik nie żywo Sob Cze 19, 2021 11:05 am

klasyczna julka
Awatar użytkownika
kazik nie żywo

kazik nie żywo Sob Cze 19, 2021 11:06 am

"Thriller" napisał(a): A Staniewski siedzi i od rana komentarze klepie

Kto to jest Staniewski?
Awatar użytkownika
julcia

julcia Sob Cze 19, 2021 11:12 am

stanowski, to prymitywny kmiot, stśko zaś jest błyskotliwą intelektualistką
czego ten wywiad dowodzi
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości