[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Wystartowały zdjęcia do „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3” (fotogaleria)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Eee tam

Wystartowały zdjęcia do „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3” (fotogaleria)

Eee tam Wto Paź 02, 2018 8:57 am

Gdy sie nie ma nowych pomyslow odgrzewa sie stare kotlety
Awatar użytkownika
konstytucja!

Re: Wystartowały zdjęcia do „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3” (fotogaleria)

konstytucja! Wto Paź 02, 2018 9:12 am

Z tą przebrzydłą pisowską katoliczką która ludzi od robaków wyzywała!
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Wto Paź 02, 2018 9:42 am

Zakoscielny jako Pawełek... ehhh.
Awatar użytkownika
Marcin Tyller

Marcin Tyller Wto Paź 02, 2018 10:15 am

Pewnie będzie żal patrzeć, chociaż najtrudniej będzie wytrzymać widząc te nawroconą pisowską hipokrytkę Łaniewską. Jak pisał Jerzy Dobrowolski: "Byli jednakowoż i aktywiści w czerwonych krawatach ze: „słynną szalejącą towarzyszką sekretarz [Katarzyną Łaniewską]. Dopadała na zebraniach koleżanki, donosząc publicznie, iż ubierają się na modłę amerykańską, zdobywają stroje na ciuchach bądź z paczek przysyłanych z Zachodu, a przecież socjalistyczne studentki nie mogą się tak ubierać. I należy je wykluczyć z grona. Potem następowały celebracje zebrań, składanie samokrytyki wobec spędzonych, siedzących ze spuszczonymi głowami, kolegów. Koleżance sekretarz buzowała czerwona krew. Szczuła i piętnowała zgodnie z linią partii. Gnoiła ludzi. (...) Co ciekawe, podczas wojny polsko-jaruzelskiej towarzyszka sekretarz zmieniła front i zachowywała się normalnie, czyli przyzwoicie. Teraz, po latach, przemeblowana mózgowo, aktualnie pierwsza święta..."
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Paź 02, 2018 11:59 am

zapowiada się fajny film, uielbiam kogla mogla, no i ten przystojny nikodem rozbicki to będzie coś super. i bardzo dobrze, że robią 3 część, powinni już dawno zrobić i juz z 10 powinna być po tylu latach, albo chociaż z 5
Awatar użytkownika
PenKo

PenKo Wto Paź 02, 2018 1:30 pm

Łepkowsk+Łaniewska - dream PisTeam
Awatar użytkownika
Ja_2018

Ja_2018 Wto Paź 02, 2018 10:42 pm

Zakościelny jako Piotruś nie Pawełek.
Awatar użytkownika
Kasia1983

Kasia1983 Czw Gru 20, 2018 1:32 am

Szkoda wielka że już nie ma wsród aktorów Śp. Pana Dariusza Siatkowskiego 😞 niestety nikt nie jest w stanie zastąpić już nieżyjącego aktora... to był "Paweł" który bardzo fajnie grał Kogla Mogla i Galimatias... Najbardziej mi się podobały te dwie czesci z udziałem śp.P. Dariusza.
Awatar użytkownika
Alexa

Alexa Sob Sty 26, 2019 8:14 am

FIlm porażka! Zupełnie bez pomysłu i bez scenariusza! Jakieś zlepki scen, zupełnie oderwane od całości. Komedia? To wyszła tragedia!!! Nie ma się z czego śmiać.
Awatar użytkownika
bogna

bogna Śro Sty 30, 2019 9:13 pm

FILM TRAGICZNY ! poszłam bo po prostu uwielbiałam tamte oba odcinki ale ten to jakiś koszmar, aż dziw ze Łepkoska to napisała.... odradzam pojscie do kina. Od początku do końca film koszmarny
Awatar użytkownika
agata

agata Czw Sty 31, 2019 11:39 pm

poszłam na film z ciekawości ,niestety wielkie rozczarowanie,koszmar,tragedia ,szkoda czasu ,pieniędzy.Odradzam .
Awatar użytkownika
aska

aska Nie Lut 03, 2019 5:30 pm

Byłam wczoraj na tym filmie i cos strasznego , myslałam po polowie tylko o tym zeby ten film się juz skończył , bo nudy jak flaki z olejem . Jedynka i dwójka super a to coś to totalna porażka i nie polecam wyjścia do kina na ten film .
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Lut 05, 2019 2:34 pm

Tragedia,film tak infantylny,że szkoda się rozpisywać,wątki w nim zawarte to poziom zerowy,gra aktorska to jakaś parodia,i jeszcze Zenek na dobitkę, strata czasu,kompletna klapa.
Awatar użytkownika
malwinka

malwinka Czw Lut 07, 2019 11:36 am

Byłam. Widziałam. Przetrwałam. Tragedia. Szkoda kasy
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Nie Lut 10, 2019 2:31 pm

Czy teraz są produkowane tylko filmy "genderowe"? Reżyserkę stać tylko na widok lesbijek na tle tęczy, naśmiewanie się z Kościoła? Niestety tylko tytuł jest zapożyczony, a reszta to żenada.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 19 gości