WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kiziel

Wyższe ceny żywności w Biedronce. Ucieczka przed zerowym VAT-em? „To normalna praktyka”

Kiziel Wto Sty 25, 2022 11:19 am

Z takimi cwaniakami to trzeba bojkotowac. Nie chodzic do nich na zakupy. Ja takich bede omijac nie t. ylko Biedronki
Awatar użytkownika
i tak i nie

Re: Wyższe ceny żywności w Biedronce. Ucieczka przed zerowym VAT-em? „To normalna praktyka”

i tak i nie Wto Sty 25, 2022 11:26 am

"Kiziel" napisał(a): Z takimi cwaniakami to trzeba bojkotowac. Nie chodzic do nich na zakupy. Ja takich bede omijac nie t. ylko Biedronki

Rozumiem, że wg ciebie to wina Biedronki, że mamy taką wysoką inflację? Za chwilę wszyscy podniosą ceny i co, dalej będziesz wszystkich bojkotować? Przestaniesz jeść? A może jednak w następnych wyborach zagłosujesz rozumem, a nie że kupią ciebie twoimi własnymi pieniędzmi?
Awatar użytkownika
jak grochem o ściane

Re: Wyższe ceny żywności w Biedronce. Ucieczka przed zerowym VAT-em? „To normalna praktyka”

jak grochem o ściane Wto Sty 25, 2022 2:53 pm

"i tak i nie" napisał(a):
"Kiziel" napisał(a): Z takimi cwaniakami to trzeba bojkotowac. Nie chodzic do nich na zakupy. Ja takich bede omijac nie t. ylko Biedronki

Rozumiem, że wg ciebie to wina Biedronki, że mamy taką wysoką inflację? Za chwilę wszyscy podniosą ceny i co, dalej będziesz wszystkich bojkotować? Przestaniesz jeść? A może jednak w następnych wyborach zagłosujesz rozumem, a nie że kupią ciebie twoimi własnymi pieniędzmi?

Takie tłumaczenia to niestety daremny trud, bo twardy elektorat PiS-u jest zasypywany codzienną dawki rządowej narracji jedynie słusznej prawdy...
Awatar użytkownika
Mati xD

Mati xD Wto Sty 25, 2022 2:54 pm

„Pilnujmy sklepikarzy czy obniżają ceny”
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości