WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wu wu

Wyzwanie #hot16challenge2 opanowało polski internet, zebrano ponad 1,7 mln zł na szpitale. "Najgorętszy viral roku"

wu wu Śro Maj 13, 2020 8:26 am

Dramat
Awatar użytkownika
To ino ja

Re: Wyzwanie #hot16challenge2 opanowało polski internet, zebrano ponad 1,7 mln zł na szpitale. "Najgorętszy viral roku"

To ino ja Śro Maj 13, 2020 8:44 am

Jakby nie patrzeć to hejt jaki spadł na prezydenta ze strony oburzonych autorytetów-celebrytów i GW, rozsławił tę akcje.
Awatar użytkownika
Czesio

Re: Wyzwanie #hot16challenge2 opanowało polski internet, zebrano ponad 1,7 mln zł na szpitale. "Najgorętszy viral roku"

Czesio Śro Maj 13, 2020 8:55 am

1,7 mln?!
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Maj 13, 2020 10:02 am

Poza tym, że szczytna akcja, to bardzo szybko okazało się, kto ma talent oraz warsztat, a kto tylko próbuje, że rapuje. Szczególne brawa dla damskiej części. Jestem zachwycony wykonami Brodki (co za cudowny mrok), Kayah, Margaret oraz Zawiałow, mimo, że nie wszystkie są z mojej muzycznej bajki. Poziom trzymają też Nosowska czy Chylińska. Polska scena HH mogłaby się od nich uczyć i aż się prosi by panie nagrały coś dłuższego na LP.
Awatar użytkownika
Majkk

Majkk Śro Maj 13, 2020 10:09 am

Każda pomoc jest dobra, zebrano dużo i ta kwota jeszcze wzrośnie a przy okazji dobra promocja dla artystów. Ale jak widać nie każdemu się to podoba zwłaszcza że padają duże kwoty.
Awatar użytkownika
dlg

dlg Śro Maj 13, 2020 10:25 am

Artykuł nie wspomina o nagraniu Janusza Korwina-Mikke, którego film #hot16challenge2 ma w tej chwili ponad 4,6 mln wyświetleń, a więc więcej niż nagranie Friza, który w tekście jest wymieniony jako jeden z filmów z największą liczną wyświetleń.
Bądźmy rzetelni. Korwin-Mikke zrobił jeden z lepszych filmów w akcji
https://www.youtube.com/watch?v=m0XDcTOxQM0
Awatar użytkownika
dlg

dlg Śro Maj 13, 2020 10:27 am

"Czesio" napisał(a): 1,7 mln?!

Jak na takie zasięgi to bardzo mało. Kilku artystów, którzy wzięli udział w akcji, mogłoby więcej pieniędzy wpłacić, bez odejmowania sobie od ust.
Akcja jest więc podszyta hipokryzją, bo nie o pomoc tu chodzi, a o lansowanie i budowanie popularności.
Awatar użytkownika
qmam

Re: Wyzwanie #hot16challenge2 opanowało polski internet, zebrano ponad 1,8 mln zł na szpitale. "Najgorętszy viral roku"

qmam Śro Maj 13, 2020 12:03 pm

Jak i dlaczego Duda oddał 2 mld na rządową tv?zamiast na służbę zdrowia.???!!!!!!!!!!!!!...a teraz trzeba to wyśpiewać. Wstyd panie prezydencie!!!!
Awatar użytkownika
Czesio

Re: Wyzwanie #hot16challenge2 opanowało polski internet, zebrano ponad 1,8 mln zł na szpitale. "Najgorętszy viral roku"

Czesio Śro Maj 13, 2020 12:37 pm

1,7 mln zł to jest dużo?! To jest nic.
Awatar użytkownika
mm

mm Śro Maj 13, 2020 1:11 pm

"To ino ja " napisał(a): Jakby nie patrzeć to hejt jaki spadł na prezydenta ze strony oburzonych autorytetów-celebrytów i GW, rozsławił tę akcje.

"735 tys. masek, 34 tys. litrów płynów do dezynfekcji @PKN_ORLEN i 10 tys. kombinezonów dotarło już do Watykanu, gdzie zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Dziękujemy @prezydentpl @AndrzejDuda za dobrą współpracę i duże wsparcie w sprawnym przeprowadzeniu akcji pomocowej". W tym samym czasie prezydent żebrze o kasę na polską służbę zdrowia na która mają się zrzucić obywatele. Nadal uważasz że wszystko jest w porządku?
Awatar użytkownika
qmam

qmam Śro Maj 13, 2020 1:17 pm

uważam ze to nie w porządku - absolutnie NIE !! Wczesniejsza kasa, na którą sie zrzucalismy poszła na tv, teraz sie zrzucamy ponownie -oczywiście jestem za i popieram... A gdyby tamtą kasę i tę dodac -to byłoby coś... Ale nieee, ważna jest polityka i mieszanie w głowach, a powinna liczyć sie przecież tylko walka z C-19 . Wstyd panie prezydencie
Awatar użytkownika
qmam

qmam Śro Maj 13, 2020 1:19 pm

"mm" napisał(a):
"To ino ja " napisał(a): Jakby nie patrzeć to hejt jaki spadł na prezydenta ze strony oburzonych autorytetów-celebrytów i GW, rozsławił tę akcje.

"735 tys. masek, 34 tys. litrów płynów do dezynfekcji @PKN_ORLEN i 10 tys. kombinezonów dotarło już do Watykanu, gdzie zostaną przekazane najbardziej potrzebującym. Dziękujemy @prezydentpl @AndrzejDuda za dobrą współpracę i duże wsparcie w sprawnym przeprowadzeniu akcji pomocowej". W tym samym czasie prezydent żebrze o kasę na polską służbę zdrowia na która mają się zrzucić obywatele. Nadal uważasz że wszystko jest w porządku?
uważam ze to nie w porządku - absolutnie NIE !! Wczesniejsza kasa, na którą sie zrzucalismy poszła na tv, teraz sie zrzucamy ponownie -oczywiście jestem za i popieram... A gdyby tamtą kasę i tę dodac -to byłoby coś... Ale nieee, ważna jest polityka i mieszanie w głowach, a powinna liczyć sie przecież tylko walka z C-19 . Wstyd panie prezydencie
Awatar użytkownika
Qert

Qert Śro Maj 13, 2020 3:05 pm

Coraz więcej artystów w ramach akcji hot16challenge2 zaczyna krytykować Andrzeja ostrycieńwiatru Dudę i PiS. Brawo!
Polecam zapoznać się z fenomenalnym występem Kayah i McSilk
Awatar użytkownika
PionneR

PionneR Śro Maj 13, 2020 7:19 pm

Dramatyczna akcja, wiadomo od kogo się zaczynająca. Zamiast zrobić normalną zbiórkę, to jak zawsze pseudo muzykom się nudzi i wymyślają akcje pod publiczkę żeby zmienić obraz nędzy czyli muzyki jaką tworzyli a za nimi poszła reszta oszołomów, do każdego co nagrał ten dramat straciłem jakikolwiek szacunek bo wszystko to robienie pod publiczkę jak wiele rzeczy w tym krają. Jak zwykle raperzy i inni pokazali że mają słomę w głowie a nie pomysły, Pozdrawiam tych normalnych jeszcze.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości